Portofolii
Adăugați la portofoliul nou
Urmărire
în mișcare
Obțineți actualizări în timp real, prin notificări push în aplicație.
Deschideţi aplicaţia
Principalele monede GMCI Layer 1 Index în funcție de capitalizarea de piață
Capitalizarea de piață a GMCI Layer 1 Index din prezent este de $494 miliard, o modificare cu -2.6% în ultimele 24 de ore.
Caracteristici principale
$494.298.354.475
Capitalizare de piață
2.6%
$25.018.387.540
Volum de tranzacționare în 24 ore
| # | Monedă | Preț | 1 h | 24 ore | 7 z | 30 z | Volum pe 24 ore | Capitalizare la bursă | FDV | Capitalizarea de piață / FDV | Ultimele 7 zile | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 |
Ethereum
ETH
|
Cumpărare
|
$2.284,13 | 0.0% | 2.4% | 3.9% | 3.2% | $14.611.505.769 | $275.746.217.264 | $275.746.217.264 | 1.0 |
|
|
| 4 |
BNB
BNB
|
Cumpărare
|
$666,33 | 0.1% | 0.3% | 5.2% | 11.8% | $1.123.834.624 | $89.816.739.104 | $89.816.738.005 | 1.0 |
|
|
| 7 |
Solana
SOL
|
Cumpărare
|
$94,69 | 0.0% | 2.9% | 9.3% | 14.6% | $3.286.560.574 | $54.714.132.479 | $59.291.203.292 | 0.92 |
|
|
| 8 |
TRON
TRX
|
Cumpărare
|
$0,3497 | 0.0% | 0.4% | 1.6% | 8.6% | $508.654.547 | $33.156.515.899 | $33.156.586.157 | 1.0 |
|
|
| 13 |
Cardano
ADA
|
Cumpărare
|
$0,2718 | 0.0% | 3.1% | 4.1% | 13.5% | $407.791.617 | $10.058.241.227 | $12.236.964.444 | 0.82 |
|
|
| 20 |
Toncoin
TON
|
Cumpărare
|
$2,33 | 0.5% | 4.5% | 17.2% | 58.5% | $464.570.082 | $6.253.528.226 | $12.056.680.411 | 0.52 |
|
|
| 23 |
Sui
SUI
|
Cumpărare
|
$1,24 | 0.4% | 4.2% | 27.8% | 36.6% | $3.436.532.485 | $4.977.681.989 | $12.427.370.951 | 0.4 |
|
|
| 27 |
Avalanche
AVAX
|
Cumpărare
|
$9,87 | 0.1% | 2.8% | 4.4% | 8.1% | $228.683.281 | $4.261.157.098 | $4.573.699.417 | 0.93 |
|
|
| 29 |
Hedera
HBAR
|
Cumpărare
|
$0,09399 | 0.2% | 2.9% | 3.6% | 9.0% | $77.522.090 | $4.076.499.050 | $4.699.335.688 | 0.87 |
|
|
| 35 |
Cronos
CRO
|
Cumpărare
|
$0,07792 | 0.4% | 0.1% | 10.8% | 14.1% | $34.243.541 | $3.394.156.782 | $7.678.993.931 | 0.44 |
|
|
| 45 |
NEAR Protocol
NEAR
|
Cumpărare
|
$1,61 | 0.7% | 3.6% | 22.7% | 18.0% | $337.065.754 | $2.082.952.749 | $2.082.952.738 | 1.0 |
|
|
| 52 |
Internet Computer
ICP
|
Cumpărare
|
$3,17 | 0.0% | 4.8% | 17.5% | 30.7% | $66.118.216 | $1.752.699.890 | $1.752.700.965 | 1.0 |
|
|
| 66 |
Algorand
ALGO
|
Cumpărare
|
$0,1219 | 0.0% | 1.1% | 1.1% | 17.9% | $45.899.706 | $1.086.544.734 | $1.086.577.585 | 1.0 |
|
|
| 79 |
Aptos
APT
|
Cumpărare
|
$1,09 | 0.2% | 3.9% | 10.1% | 32.7% | $74.586.541 | $878.030.510 | $1.307.469.762 | 0.67 |
|
|
| 114 |
Injective
INJ
|
Cumpărare
|
$4,78 | 1.3% | 2.7% | 25.6% | 63.2% | $193.864.824 | $476.924.009 | $476.924.009 | 1.0 |
|
|
| 115 |
Sei
SEI
|
Cumpărare
|
$0,07031 | 0.0% | 7.0% | 17.1% | 30.1% | $69.672.716 | $473.453.139 | $703.148.226 | 0.67 |
|
|
| 125 |
Tezos
XTZ
|
Cumpărare
|
$0,3856 | 0.1% | 3.0% | 2.8% | 11.8% | $10.335.852 | $418.111.686 | $425.816.615 | 0.98 |
|
|
| 149 |
Conflux
CFX
|
Cumpărare
|
$0,06434 | 0.8% | 2.5% | 3.1% | 22.5% | $20.169.368 | $333.847.770 | $335.031.450 | 1.0 |
|
|
| 243 |
MultiversX
EGLD
|
Cumpărare
|
$4,66 | 0.1% | 3.3% | 11.3% | 24.0% | $6.356.184 | $139.419.642 | $139.419.642 | 1.0 |
|
|
| 350 |
Zilliqa
ZIL
|
$0,004311 | 0.1% | 2.5% | 1.7% | 11.5% | $10.822.155 | $84.023.879 | $88.051.372 | 0.95 |
|
||
| 421 |
aelf
ELF
|
$0,08143 | 0.1% | 1.5% | 2.9% | 4.5% | $958.398 | $66.747.536 | $81.142.920 | 0.82 |
|
||
| 522 |
Casper Network
CSPR
|
$0,003006 | 0.9% | 5.1% | 6.1% | 1.1% | $1.792.083 | $47.869.904 | $58.395.997 | 0.82 |
|
||
| 2114 |
Reef
REEF
|
$0,00007972 | 4.0% | 0.1% | 7.2% | 12.9% | $695.785 | $2.859.909 | $2.859.909 | 1.0 |
|
||
|
EOS
EOS
|
$0,09474 | 0.4% | 3.2% | 6.8% | 20.6% | $27.029,07 | - | $198.998.778 |
|
||||
Fantom
FTM
|
$0,05284 | 0.0% | 5.8% | 31.3% | 22.3% | $1.322,35 | - | $167.756.288 |
|
||||
Se afișează de la 1 la 25 din 25 rezultate
Rânduri
Graficul GMCI Layer 1 Index de top al Market cap al monedelor
Graficul de mai jos prezintă Capitalizarea de piață și poziția de Dominanță în cadrul GMCI Layer 1 Index de top, inclusiv Ethereum, BNB, Solana și altele pe o anumită perioadă de timp.
Graficul GMCI Layer 1 Index de top al performanței monedelor
Graficul de mai jos prezintă performanța relativă a principalelor monede GMCI Layer 1 Index de-a lungul timpului, urmărind câștigurile și pierderile lor procentuale în termeni de preț în diferite perioade.
GMCI Layer 1 Index Ultimele știri
Etf-urile americane Solana Spot înregistrează cel mai mare flux de intrare din ultimele 2 luni
BSC News (Limba română)
Fundația Ethereum își înlocuiește șefii principali de protocol înainte de o modernizare majoră
BSC News (Limba română)
Ethereum Mainnet
Base Mainnet
BNB Smart Chain
Arbitrum
Avalanche
Fantom
Flare
Gnosis
Linea
Optimism
Polygon
Polygon zkEVM
Scroll
Stellar
Story
Syscoin
Telos
X Layer
Xai