BMNR.US
$14,55B
30.1%
BitMine Immersion
BMNR.US
#4
#1
#98
$14,55B
30.1%
Skupna vrednost zakladnic
2
Sredstva v naložbah
$14,55B
Skupna vrednost zakladnic
-
Nerealizirani dobiček in izguba
Naložbe – BitMine Immersion
Oglejte si porazdelitev portfelja kriptovalut družbe BitMine Immersion
Vrednost zakladnice za kriptovalute družbe BitMine Immersion je $14,55B. Zakladnica ima 2 sredstvi, od tega je 100% v Ethereum (5.847.611 ETH) in 0% v Bitcoin (198 BTC).
| Kovanec | Naložba | Povprečna cena | Vrednost (USD) | Nerealizirani dobiček in izguba |
|---|---|---|---|---|
Ethereum
|
5.847.611 ETH | - | $14,53B | - |
Bitcoin
|
198 BTC | - | $15,58M | - |
5.847.611 ETH
Skupna naložba: ETH
$14,53B
Trenutna vrednost
4,846%
% skupne ponudbe
-
Povprečna cena
-
Skupni strošek
-
Nerealizirani dobiček in izguba
Graf naložb za BitMine Immersion – Ethereum
Spremljajte naložbe družbe BitMine Immersion v kriptovaluti Ethereum skozi čas.
| 7d | 14D | 1M | 3M | YTD | 1L |
|---|---|---|---|---|---|
|
+32.447 ETH
0.6%
|
+42.373 ETH
0.7%
|
+60.197 ETH
1.0%
|
+457.207 ETH
8.5%
|
+$1,74M ETH
42.3%
|
+$4,13M ETH
241.2%
|
BitMine Immersion ima v lasti 5.847.611 ETH v vrednosti $14532930110,43, zaradi česar je največji korporativni lastnik kriptovalute Ethereum z 4,846% deležem skupne ponudbe.
198 BTC
Skupna naložba: BTC
$15,58M
Trenutna vrednost
0,001%
% skupne ponudbe
-
Povprečna cena
-
Skupni strošek
-
Nerealizirani dobiček in izguba
Graf naložb za BitMine Immersion – Bitcoin
Spremljajte naložbe družbe BitMine Immersion v kriptovaluti Bitcoin skozi čas.
| 7d | 14D | 1M | 3M | YTD | 1L |
|---|---|---|---|---|---|
|
+32.447 BTC
0.6%
|
+42.373 BTC
0.7%
|
+60.197 BTC
1.0%
|
+457.207 BTC
8.5%
|
+$1,74M BTC
42.3%
|
+$4,13M BTC
241.2%
|
BitMine Immersion ima v lasti 198 BTC v vrednosti $15576712,08, zaradi česar je 98th. največji korporativni lastnik kriptovalute Bitcoin z 0,001% deležem skupne ponudbe.
Statistics
Cena delnice
$24,91
Tržna kapitalizacija
$15,03B
mNAV
Neto vrednost sredstev (mNAV) v tržni vrednosti – izračunana je kot vrednost podjetja (tržna kapitalizacija + skupni dolg – denarna sredstva in denarni ekvivalenti), deljena s trenutno vrednostjo vseh kriptovalut subjekta.
1,03x
Skupna vrednost sredstev na delnico
Skupna vrednost vseh kriptovalutnih zakladnic, deljena s skupnim številom delnic, kar prikazuje skupno podporo sredstev na delnico.
$24,12
ETH/Delnica
Znesek Ethereum v lasti na delnico.
0,0097 ETH
BTC/Delnica
Znesek Bitcoin v lasti na delnico.
0,00000033 BTC
Informacije
Spletno mesto
Skupnost
ID API-ja
Vodstvo
Tom Lee (Chairman)
Vrsta pravne osebe
Podjetje
Simbol
BMNR.US
Država
🇺🇸
United States
Zgodovina transakcij za BitMine Immersion –
Oglejte si vse dosedanje nakupe in prodaje kriptovalut za BitMine Immersion. Ali manjka katera od transakcij? Dodajte ali posodobite jo tukaj
| Datum | Kovanec | Stanje za | Neto sprememba | Vrednost transakcije (USD) | Povprečna cena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2026-08-24 |
Ethereum
|
5.847.611 | +32.447 | - | - |
|
|
2026-08-16 |
Ethereum
|
5.815.164 | +9.926 | - | - |
|
|
2026-08-10 |
Ethereum
|
5.805.238 | +7.425 | - | - |
|
|
2026-08-03 |
Ethereum
|
5.797.813 | +10.399 | - | - |
|
|
2026-07-27 |
Ethereum
|
5.787.414 | +9.946 | - | - |
|
|
2026-07-20 |
Ethereum
|
5.777.468 | +7.430 | - | - |
|
|
2026-07-13 |
Ethereum
|
5.770.038 | +27.801 | - | - |
|
|
2026-07-06 |
Ethereum
|
5.742.237 | +42.197 | - | - |
|
|
2026-06-29 |
Ethereum
|
5.700.040 | +27.084 | - | - |
|
|
2026-06-22 |
Ethereum
|
5.672.956 | +52.207 | - | - |
Prikazano 1 do 10 od 67 rezultatov
Vrstice