Portföljer
Lägg till i ny portfölj
Chili Coin
CHI / SEK
#934
kr0,004308
4.9%
$0,00
24h-intervall
$0,00
According to GoPlus, this is a proxy contract. The contract owner can make code changes to the token contract including but not limited to disabling sells, changing fees, minting, transferring tokens etc. Exercise caution.
Konvertera Chili Coin till Swedish Krona (CHI till SEK)
Priset för att konvertera 1 Chili Coin (CHI) till SEK is 0,00430837 kr idag.
CHI
SEK
1 CHI = 0,00430837 kr
CHI till SEK Diagram
Chili Coin (CHI) är värd0,00430837 kr idag, vilket är 0.0% nedgång från en timme sedan och en 4.9% uppgång sedan i går. Värdet på CHI idag är 4.9% högre jämfört med värdet för 7 dagar sedan. Under de senaste 24 timmarna har den totala volymen av Chili Coin handlas var 1 874,44 kr.
Använd loggskala
Visa i helskärm
Ladda ner som PNG
Ladda ner som SVG
Ladda ner som JPEG
Ladda ner som PDF
Jämförelse är endast tillgänglig på linjediagram.
Byt och jämför
Byt och jämför
Mer data behövs?
Kolla vår API
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 4.9% | 4.9% | 3.4% | 15.3% | 0.0% |
Statistik för Chili Coin
|
Börsvärde
Börsvärde = aktuellt pris x cirkulerande utbud
Hänvisar till det totala marknadsvärdet av en kryptovalutas cirkulerande utbud. Det liknar aktiemarknadens mått på att multiplicera priset per aktie med aktier som är lätt tillgängliga på marknaden (som inte innehas och är låsta av insiders, regeringar) Läs mer |
kr129,139M |
|---|---|
|
Börsvärde/FDV
Andel av det nuvarande börsvärdet jämförs med börsvärdet när det maximala utbudet uppnås.
Ju närmare börsvärde/FDV ligger 1, desto närmare är det aktuella börsvärdet det fulla utspädda börsvärdet och vice versa. Läs mer om börsvärde/FDV här. |
0.3 |
|
Fullt utspädd värdering
Fullt utspätt värde (Fully Diluted Valuation, FDV) = aktuellt pris x total utbud
Fullt utspätt värde (Fully Diluted Valuation, FDV) är det teoretiska börsvärdet för ett mynt om hela utbudet är i omlopp, baserat på det aktuella priset på marknaden. FDV-värdet är teoretiskt eftersom marknadspriset kan påverkas om det utbud som är i omlopp för ett mynt ökas. Beroende på tokenomiken, utsläppsschemat eller låsperioden för ett mynts utbud kan det dessutom ta lång tid innan hela utbudet släpps i omlopp. Läs mer om FDV här. |
kr430,837M |
|
24 h handelsvolym
Ett mått på en kryptovalutas handelsvolym över alla spårade plattformar under de senaste 24 timmarna. Detta spåras på en rullande 24-timmarsbasis utan öppet-/stängningstider.
Läs mer |
kr1 874,44 |
|
Cirkulerande utbud
Mängden mynt som cirkulerar på marknaden och kan handlas av allmänheten. Det är jämförbart med att titta på aktier som är lätt tillgängliga på marknaden (inte innehas och är låsta av insiders, regeringar).
Läs mer |
29,974B
|
|
Totalt utbud
Mängden mynt som redan har skapats, minus eventuella mynt som har bränts (tagits ur omlopp). Det är jämförbart med utgivna aktier på aktiemarknaden.
Totalt utbud = onchain-utbud - brända tokens |
100B |
|
Max leverans
Det maximala antalet mynt kodade för att existera under kryptovalutans livstid. Det är jämförbart med det maximala antalet utgivna aktier på aktiemarknaden.
Maximalt utbud = teoretiskt maximum som kodat |
100B |
Vanliga frågor
-
Hur mycket är 1 Chili Coin värd i SEK?
- Just nu är priset på 1 Chili Coin (CHI) i Swedish Krona (SEK) cirka kr0,004308.
-
Hur många CHI kan jag köpa för kr1?
- Du kan köpa cirka 232.11 CHI för kr1 idag.
-
Hur konverterar jag priset på CHI till SEK?
- Beräkna Chili Coin's kurs i Swedish Krona genom att mäta in önskad belopp på CoinGeckos CHI till SEK-omvandlare. Spåra dess historiska kursrörelser på CHI till SEK diagrammet och utforska fler kryptokurser i SEK.
-
Vad är det högsta priset för CHI/SEK någonsin?
- Den högsta kursen genom tiderna på 1 CHI av SEK är kr0,01278. Det återstår att se om värdet av 1 CHI/SEK kommer att överstiga den nuvarande rekordnivån.
-
Vad är pristrenden för Chili Coin i SEK?
- På sistone har priset på Chili Coin (CHI) varit stillastående mot Swedish Krona (SEK). Faktum är att priset på CHI/SEK inte har rört sig under de senaste 24 timmarna, vilket tyder på en potentiell period av stagnation.
CHI / SEK Omvandlingstabeller
Omvandlingsfrekvensen Chili Coin (CHI) tillSEK är 0,00430837 kr för varje 1 CHI. Detta innebär att du kan utbyta 5 CHI för0,02154183 kr eller 50,00 kr för11605.33 CHI, exklusive avgifter. Se våra konverteringstabeller för populära CHI handelsbelopp i deras motsvarande SEK priser och vice versa.
Konvertera Chili Coin (CHI) till SEK
| CHI | SEK |
|---|---|
| 0.01 CHI | 0.00004308 SEK |
| 0.1 CHI | 0.00043084 SEK |
| 1 CHI | 0.00430837 SEK |
| 2 CHI | 0.00861673 SEK |
| 5 CHI | 0.02154183 SEK |
| 10 CHI | 0.04308366 SEK |
| 20 CHI | 0.086167 SEK |
| 50 CHI | 0.215418 SEK |
| 100 CHI | 0.430837 SEK |
| 1000 CHI | 4.31 SEK |
Konvertera Swedish Krona (SEK) till CHI
| SEK | CHI |
|---|---|
| 0.01 SEK | 2.32 CHI |
| 0.1 SEK | 23.21 CHI |
| 1 SEK | 232.11 CHI |
| 2 SEK | 464.21 CHI |
| 5 SEK | 1160.53 CHI |
| 10 SEK | 2321.07 CHI |
| 20 SEK | 4642.13 CHI |
| 50 SEK | 11605.33 CHI |
| 100 SEK | 23211 CHI |
| 1000 SEK | 232107 CHI |
7-dagars prisutveckling för Chili Coin (CHI) tillSEK
Chili Coin (CHI) är för närvarande värderad till0,00430837 kr and har upplevt mycket få prisrörelser under de senaste 7 dagarna. Under veckan har den högsta dagliga växelkursen för CHI var0,00430837 kr denlördag, och den största kursrörelsen under 24 timmar var 0,00020125 kr (4.9%) denlördag.
| Datum | Veckodag | 1 CHI till SEK | Förändringar under 24 timmar | Förändring i % |
|---|---|---|---|---|
| augusti 01, 2026 | lördag | 0,00430837 kr | 0,00020125 kr | 4.9% |
| juli 31, 2026 | fredag | N/A | N/A | 0.0% |
| juli 30, 2026 | torsdag | N/A | N/A | 0.0% |
| juli 29, 2026 | onsdag | N/A | N/A | 0.0% |
| juli 28, 2026 | tisdag | N/A | N/A | 0.0% |
| juli 27, 2026 | måndag | N/A | N/A | 0.0% |
| juli 26, 2026 | söndag | N/A | N/A | 0.0% |