IMPLS Finance
IMPLS Kurs
IMPLS Finance prisdiagram (IMPLS)
Skift og sammenlign
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.4% | 3.5% | 7.1% | 13.9% | 20.1% | 2.2% |
Omregner for IMPLS
Statistik for IMPLS Finance
| Markedsværdi | $0,00 |
|---|---|
| Markedsværdi/FDV | 0 |
| Markedsværdi/ TVL-forhold | 0.0 |
| Fully Diluted Valuation | $15.775,35 |
| Fully Diluted Valuation / TVL-forhold | 2.87 |
| Handelsvolumen 24 timer | $5,85 |
| Total Value Locked (TVL) | $5.498,61 |
| Cirkulation | - |
| Cirkulation i alt | 300.000 |
Historisk kurs for IMPLS
| 24 timers interval | $0,05226 – $0,05460 |
|---|---|
| 7 dages interval | $0,03928 – $0,06211 |
| Højeste nogensinde |
$33,12 99.8%
|
| Laveste nogensinde |
$0,009196 471.8%
|
Hvad synes du om IMPLS i dag?
Hvor kan du købe IMPLS Finance?
IMPLS-tokens kan handles på decentraliserede børser. Den mest populære børs til at købe og handle IMPLS Finance er PulseX V2, hvor det mest aktive handelspar, IMPLS/WPLS, har et handelsvolumen på $3,38 de seneste 24 timer.
Hvad er det daglige handelsvolumen for IMPLS Finance (IMPLS)?
Handelsvolumenet i IMPLS Finance (IMPLS) er på $5,85 de seneste 24 timer, hvilket svarer til - 90,90% fald i forhold til for én dag siden og signalerer fald i markedsaktivitet for nylig. Se CoinGeckos liste over mest handlede kryptovalutaer.
Hvad er den højeste og laveste kurs for IMPLS Finance (IMPLS)?
IMPLS Finance (IMPLS) nåede sin højeste kurs nogensinde (all-time high/ATH) på $33,12 og sin laveste kurs nogensinde (all-time low/ATL) på $0,009196. Den handles nu - 99,80% under den top og 471,80% over dens laveste kurs.
Hvad er den fuldt udvandede værdi for IMPLS Finance (IMPLS)?
Den fuldt udvandede værdi (FDV) for IMPLS Finance (IMPLS) er $15.775,35. Dette er en statistisk repræsentation af den maksimale markedsværdi under antagelse af, at det maksimale antal tokens på 300 Tusind IMPLS er i omløb i dag. Afhængigt af, hvordan emissionsplanen for IMPLS-tokens er designet, kan der gå flere år, før FDV er realiseret.
Hvordan ser kursudviklingen for IMPLS Finance ud sammenlignet med konkurrenterne?
Med en kurs fald på - 7,10% de seneste 7 dage IMPLS Finance (IMPLS) underperformer det globale kryptovalutamarked, som er op 3,20%, og underperformer sammenlignet med lignende Decentraliseret finans (DeFi)-kryptovalutaer, som er op 7,30%.
IMPLS Finance-markeder
Måske vil du finde disse seneste nyheder om kryptovaluta interessante
Globale kurser for IMPLS Finance
Relaterede coins, du måske vil kunne lide