Vanguard Total International Stock ETF
VXUS
Grafikon cijene Vanguard Total International Stock ETF (VXUS)
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1g |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 1.5% | 1.3% | 1.5% | 0.9% | 18.8% |
Alat za pretvorbu VXUS
Vanguard Total International Stock ETF Povijesne cijene
| Raspon u 24 h | $86,62 – $87,27 |
|---|---|
| Raspon u 7 dana | $84,96 – $87,27 |
| Raspon od 52w | $71,96 – $88,52 |
Statistika ETF-a
| AUM | 164,991B $ |
|---|---|
| NAV | $85,87 |
| P/E omjer | 17.59 |
Tokenizirana statistika
| Cijena | $86,97 (-0.2%) |
|---|---|
| Tržišna kapit. | 41.572,33 $ |
| Volumen trgovanja u 24 h | 373,45 $ |
| Volumen perpetualnih u 24 h | - |
| Otvorena pozicija perpetualnih u 24 h | - |
| Izdavatelji | |
| Ugovor |
|
| Pretraživači |
|
| Simbol | RVXUS |
| Ugovor |
|
| Pretraživači |
|
| Simbol | VXUSX |
Informacije
| Web-mjesto |
investor.vanguard.com
|
|---|---|
| Vrsta imovine | ETF |
| Izdavatelj | Vanguard |
| Datum osnivanja | 2011-01-26 |
| Referentni indeks | FTSE Global All Cap x US |
| Omjer troškova | 0.05% |
| Sjedište | 🇺🇸 United States |
Kako Vanguard Total International Stock ETF (VXUS) napreduje?
Vanguard Total International Stock ETF (VXUS) je rastuće 1.5% danas, trguje se po cijeni od $87,15 s dnevnim rasponom od $86,62 do $87,27. Tijekom protekle godine, Vanguard Total International Stock ETF je dosegnuo najvišu vrijednost u 52 tjedna od $88,52 i najnižu razinu od $71,96, te je rastuće 15.2% od početka godine.
Kolika je tokenizirana tržišna kapitalizacija za Vanguard Total International Stock ETF (VXUS)?
Vanguard Total International Stock ETF (VXUS) ima ukupnu tokeniziranu tržišnu kapit. od $41,57K. Da biste vidjeli kako se VXUS uspoređuje s drugim ETF-ovima, pogledajte CoinGecko popis ETF-ova rangiranih prema tokeniziranoj tržišnoj kapit.
Tko su različiti izdavatelji tokeniziranog Vanguard Total International Stock ETF (VXUS)?
Trenutačno postoji 2 izdavatelja tokeniziranog Vanguard Total International Stock ETF na CoinGecko. Reality-ov RVXUS je najpopularniji Vanguard Total International Stock ETF tokenizirani ETF s tržišnom kapitalizacijom od $41,57K, nakon čega slijedi xStocks-ov VXUSX s tržišnom kapitalizacijom od -.
Koji je dnevni volumen trgovanja tokeniziranim Vanguard Total International Stock ETF (VXUS)?
Volumen trgovanja tokeniziranim Vanguard Total International Stock ETF (VXUS) iznosi $373,45 u posljednja 24 sata, rastuće 2773.55% od prethodnog dana. Najtrgovaniji VXUS tokenizirani ETF je Reality-ov RVXUS, koji čini 100% ukupnog volumena.
Gdje mogu kupiti tokenizirani Vanguard Total International Stock ETF (VXUS)?
Tokeniziranim Vanguard Total International Stock ETF (VXUS) može se trgovati na centralizirane burze. Najpopularnija burza za kupnju i trgovanje tokeniziranim VXUS je Bitget, gdje najaktivniji par za trgovanje RVXUS/USDT ima volumen trgovanja od $373,45 u posljednja 24 sata.
Tržišta za Vanguard Total International Stock ETF
| # | Burza | Par | Cijena | Razlika između tržišnih cijena | +2 % dubine | -2 % dubine | Volumen u 24 h | % volumena | Posljednje ažurirano | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
CEX
|
86,97 $ | - | - | - | 373,45 $ | 100,00% |
Nedavno
|
||
Reality
xStocks
Vanguard Total International Stock ETF rStock