Kriptokategória vesztesek
Fedezd fel ma a legnagyobb veszteseket minden kripto-kategória közül a CoinGecko-n. Ez a lista a piaci kapitalizáció százalékos vesztesége alapján rangsorolja a kategóriákat az elmúlt 24 órában. Szerezz kriptokategória-adatokat a CoinGecko API-n keresztül
Nézd meg a 3 perces oktatóanyagot hogy megtanuld, hogyan használhatók a CoinGecko-kategóriák.
Főbb tulajdonságok
👀 Követed

Jelentkezz be a kategóriák követésének megkezdéséhez
🚀 Legnagyobb nyertesek
| # | Kategória | Legnagyobb nyertesek | 1 ó | 24 ó | 7 n | Piaci kap. | 24 órás forgalom | érmék száma | Utolsó 7 nap | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Sticker-Themed Coins
|
7.4% | 29.0% | 1.3% | 3 |
|
||||
| 2 |
PreStocks Ecosystem
|
0.2% | 21.0% | 19.0% | 7 |
|
||||
| 3 |
Tokenized Pre-IPO Stocks
|
0.2% | 21.0% | - | 8 |
|
||||
| 4 |
Printr Launchpad
|
1.9% | 17.2% | 23.7% | 9 |
|
||||
| 5 |
Solana Token-2022
|
0.2% | 16.5% | 12.4% | 46 |
|
||||
| 6 |
ERC20i
|
0.1% | 15.8% | 46.0% | 6 |
|
||||
| 7 |
Desci Meme
|
0.2% | 13.6% | 1.6% | 31 |
|
||||
| 8 |
Eigenpie Ecosystem
|
0.2% | 13.5% | 17.7% | 11 |
|
||||
| 9 |
ST0x Ecosystem
|
9.1% | 13.5% | 5.2% | 3 |
|
||||
| 10 |
Emoji-Themed
|
0.3% | 13.2% | 27.6% | 7 |
|
||||
| 11 |
Pump.fun Creator
|
0.2% | 13.1% | 10.8% | 10 |
|
||||
| 12 |
Kumbaya Launchpad
|
0.3% | 12.9% | 29.6% | 2 |
|
||||
| 13 |
Tower Defense Games
|
0.1% | 11.7% | 17.6% | 2 |
|
||||
| 14 |
Terminal of Truths
|
0.4% | 11.4% | 13.9% | 18 |
|
||||
| 15 |
Flaunch Ecosystem
|
0.0% | 11.4% | 10.7% | 1 |
|
||||
| 16 |
Racing Games
|
0.2% | 11.3% | 16.2% | 12 |
|
||||
| 17 |
TON Meme
|
0.3% | 11.2% | 21.6% | 66 |
|
||||
| 18 |
DRC-20
|
0.1% | 11.0% | 19.2% | 4 |
|
||||
| 19 |
ETF
|
0.1% | 10.7% | 12.1% | 3 |
|
||||
| 20 |
daos.fun Ecosystem
|
0.6% | 10.7% | 12.5% | 9 |
|
||||
| 21 |
BRC-20
|
1.5% | 10.7% | 5.1% | 19 |
|
||||
| 22 |
Hyperunit Ecosystem
|
0.0% | 10.5% | 9.5% | 7 |
|
||||
| 23 |
NFT-ndex
|
0.2% | 10.3% | 0.7% | 2 |
|
||||
| 24 |
Parallelized EVM
|
0.3% | 10.1% | 13.8% | 7 |
|
||||
| 25 |
Christmas Themed
|
2.0% | 10.0% | 7.5% | 12 |
|
||||
| 26 |
Inscriptions
|
1.5% | 10.0% | 8.5% | 34 |
|
||||
| 27 |
Solana Meme
|
0.5% | 9.8% | 10.2% | 1877 |
|
||||
| 28 |
Reddit pontok
|
5.1% | 9.7% | 2.5% | 3 |
|
||||
| 29 |
Sui Meme
|
0.8% | 9.4% | 43.7% | 43 |
|
||||
| 30 |
Dex Aggregator
|
0.5% | 9.0% | 23.9% | 32 |
|
||||
| 31 |
Virtuals Protocol Ecosystem
|
0.1% | 8.8% | 4.8% | 253 |
|
||||
| 32 |
Duck-Themed
|
0.5% | 8.8% | 10.7% | 9 |
|
||||
| 33 |
MetaDAO Launchpad
|
0.0% | 8.5% | 12.0% | 9 |
|
||||
| 34 |
Privacy Browser
|
0.1% | 8.3% | 12.5% | 4 |
|
||||
| 35 |
Moltbook and Openclaw-Themed
|
0.2% | 8.2% | 1.2% | 47 |
|
||||
| 36 |
Céh és ösztöndíj
|
0.4% | 8.2% | 1.8% | 9 |
|
||||
| 37 |
Animal Racing
|
0.1% | 8.1% | 10.0% | 7 |
|
||||
| 38 |
Bridged-Tokens
|
0.8% | 8.0% | 16.1% | 490 |
|
||||
| 39 |
Parody Meme
|
0.6% | 8.0% | 35.5% | 88 |
|
||||
| 40 |
Gaming Platform
|
0.0% | 7.9% | 6.8% | 64 |
|
||||
| 41 |
IP Meme
|
0.1% | 7.7% | 4.9% | 31 |
|
||||
| 42 |
AI Meme
|
0.3% | 7.6% | 4.0% | 370 |
|
||||
| 43 |
Stock market-themed
|
0.9% | 7.6% | 17.2% | 26 |
|
||||
| 44 |
Közösségi pénz
|
0.1% | 7.4% | 2.4% | 171 |
|
||||
| 45 |
Hybrid Token Standards
|
0.5% | 7.2% | 5.9% | 13 |
|
||||
| 46 |
Airdropped Tokens by NFT Projects
|
0.2% | 7.2% | 2.6% | 15 |
|
||||
| 47 |
Zoo-Themed
|
0.6% | 7.0% | 1.7% | 41 |
|
||||
| 48 |
Launchpad
|
0.3% | 7.0% | 18.4% | 198 |
|
||||
| 49 |
Bitcoin Meme
|
0.2% | 7.0% | 7.8% | 9 |
|
||||
| 50 |
Frakcionált NFT
|
0.1% | 7.0% | 7.2% | 10 |
|
||||
| 51 |
Runes
|
0.2% | 6.7% | 7.5% | 18 |
|
||||
| 52 |
TikTok Meme
|
0.5% | 6.7% | 6.2% | 26 |
|
||||
| 53 |
Binance Launchpool
|
0.2% | 6.5% | 26.0% | 60 |
|
||||
| 54 |
Base Meme
|
0.3% | 6.5% | 11.5% | 321 |
|
||||
| 55 |
Morpho Ecosystem
|
0.4% | 6.4% | 1.2% | 48 |
|
||||
| 56 |
Pump.fun Ecosystem
|
0.2% | 6.2% | 12.1% | 2645 |
|
||||
| 57 |
Chinese Meme
|
0.1% | 6.2% | 9.8% | 102 |
|
||||
| 58 |
JPY-stabilcoin
|
1.0% | 6.1% | 1.7% | 6 |
|
||||
| 59 |
The Boy’s Club
|
0.2% | 6.1% | 4.7% | 185 |
|
||||
| 60 |
Breeding
|
0.3% | 6.1% | 2.5% | 16 |
|
||||
| 61 |
Zora Creator
|
0.1% | 6.0% | 22.5% | 25 |
|
||||
| 62 |
Lejárat nélküli futures ügyletek
|
0.3% | 5.9% | 0.1% | 109 |
|
||||
| 63 |
AI Agent Launchpad
|
0.0% | 5.8% | 8.5% | 138 |
|
||||
| 64 |
Frog-Themed
|
0.3% | 5.8% | 5.1% | 135 |
|
||||
| 65 |
InfoFi
|
0.6% | 5.8% | 3.1% | 14 |
|
||||
| 66 |
Axie Infinity
|
0.2% | 5.7% | 3.0% | 2 |
|
||||
| 67 |
On-chain Gaming
|
0.3% | 5.6% | 7.4% | 19 |
|
||||
| 68 |
Memorial Themed
|
1.2% | 5.5% | 2.2% | 11 |
|
||||
| 69 |
Egészségügy
|
0.1% | 5.4% | 7.4% | 42 |
|
||||
| 70 |
Baseline Ecosystem
|
0.1% | 5.3% | 0.0% | 1 |
|
||||
| 71 |
Származtatott ügyletek
|
0.5% | 5.3% | 1.5% | 124 |
|
||||
| 72 |
Decentralizált tőzsde (DEX)
|
0.3% | 5.2% | 3.4% | 349 |
|
||||
| 73 |
IP
|
1.2% | 5.2% | 8.3% | 13 |
|
||||
| 74 |
Avalanche L1
|
0.3% | 5.1% | 6.9% | 19 |
|
||||
| 75 |
Bitcoin Fork
|
0.1% | 5.1% | 0.4% | 5 |
|
||||
| 76 |
Kommunikáció
|
0.3% | 4.9% | 2.3% | 20 |
|
||||
| 77 |
Dolgok Internete (IoT)
|
0.1% | 4.8% | 9.5% | 24 |
|
||||
| 78 |
TokenFi Launchpad
|
0.1% | 4.8% | 11.1% | 6 |
|
||||
| 79 |
Index Coop Defi Index
|
0.3% | 4.7% | 10.2% | 10 |
|
||||
| 80 |
MEV-védelem
|
0.3% | 4.7% | 2.3% | 13 |
|
||||
| 81 |
TokenSets
|
0.0% | 4.7% | 1.0% | 6 |
|
||||
| 82 |
DeFAI
|
0.2% | 4.6% | 4.9% | 169 |
|
||||
| 83 |
Tőkeáttételes tokenek
|
0.1% | 4.6% | 4.3% | 12 |
|
||||
| 84 |
Tap to Earn
|
1.0% | 4.6% | 15.7% | 23 |
|
||||
| 85 |
Card Games
|
0.1% | 4.5% | 2.6% | 36 |
|
||||
| 86 |
Hitelezés/kölcsönzés
|
0.1% | 4.5% | 5.7% | 72 |
|
||||
| 87 |
Quantum-Resistant
|
1.6% | 4.5% | 28.8% | 20 |
|
||||
| 88 |
PAAL AI Launchpad
|
0.1% | 4.4% | 15.9% | 3 |
|
||||
| 89 |
Kiskereskedelem
|
0.0% | 4.4% | 7.7% | 45 |
|
||||
| 90 |
Action Games
|
0.1% | 4.4% | 2.3% | 61 |
|
||||
| 91 |
Layer 2 (L2)
|
0.1% | 4.4% | 7.6% | 141 |
|
||||
| 92 |
RWA Protocol
|
0.1% | 4.4% | 12.3% | 83 |
|
||||
| 93 |
Marketing
|
0.0% | 4.4% | 2.0% | 30 |
|
||||
| 94 |
Rollup
|
0.1% | 4.4% | 17.3% | 30 |
|
||||
| 95 |
Decentralized Social Media (DeSOC)
|
0.1% | 4.3% | 6.7% | 4 |
|
||||
| 96 |
Cat-Themed
|
1.4% | 4.3% | 12.1% | 345 |
|
||||
| 97 |
Governance
|
0.2% | 4.3% | 5.7% | 248 |
|
||||
| 98 |
Környezetvédelem
|
0.1% | 4.2% | 2.2% | 27 |
|
||||
| 99 |
Automatizált árjegyző (AMM)
|
0.4% | 4.2% | 12.7% | 80 |
|
||||
| 100 |
Wall Street Bets Themed
|
1.7% | 4.1% | 3.1% | 10 |
|
||||
1–100. látható az összesen 705 találatból
Sorok
Legnépszerűbb kategóriák piaci kap. szerint
| Név | 24 ó | Piaci kapitalizáció |
|---|---|---|
|
Összes kategória
|
1.5%
|
$2770658265961
|
|
Stabilcoinok
|
0.2%
|
|
|
Tőzsdealapú tokenek
|
0.9%
|
|
|
Real World Assets (RWA)
|
1.0%
|
|
|
Decentralizált pénzügyek (DeFi)
|
2.6%
|
|
|
Mém
|
3.1%
|
|
|
Mesterséges Intelligencia (MI)
|
1.6%
|
|
|
Layer 2 (L2)
|
4.4%
|
|
|
Gaming (GameFi)
|
1.8%
|
|
Kriptoszektorok piaci kap. grafikon diagram
Az grafikon diagram a piaci kapitalizációt és a dominancia mutatja a főbb kriptoszektorok között, beleértve az Stabilcoinok, Tőzsdealapú tokenek, Real World Assets (RWA), és másokat az idő múlásával.
Majoy kriptoszektorok teljesítmény grafikon
Az alábbi grafikon a főbb szektorok relatív teljesítményét mutatja az idő múlásával, nyomon követve azok százalékos nyereségeit és veszteségeit piaci kapitalizáció alapján különböző időszakokban.
Ethereum Mainnet
Base Mainnet
BNB Smart Chain
Arbitrum
Avalanche
Fantom
Flare
Gnosis
Linea
Optimism
Polygon
Polygon zkEVM
Scroll
Stellar
Story
Syscoin
Telos
X Layer
Xai