Legnagyobb volumenű kriptokategóriák
Fedezd fel a legaktívabb kripto-kategóriákat a legmagasabb kereskedési volumennel. Ez a lista az elmúlt 24 óra kereskedési volumene alapján rangsorolja a kriptoszektorokat. Szerezz kriptokategória-adatokat a CoinGecko API-n keresztül
Nézd meg a 3 perces oktatóanyagot hogy megtanuld, hogyan használhatók a CoinGecko-kategóriák.
Főbb tulajdonságok
👀 Követed

Jelentkezz be a kategóriák követésének megkezdéséhez
🚀 Legnagyobb nyertesek
| # | Kategória | Legnagyobb nyertesek | 1 ó | 24 ó | 7 n | Piaci kap. | 24 órás forgalom | érmék száma | Utolsó 7 nap | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
World Liberty Financial Portfolio
|
0.2% | 1.2% | 1.4% | 16 |
|
||||
| 2 |
Stabilcoinok
|
0.0% | 0.2% | 0.1% | 401 |
|
||||
| 3 |
USD-stabilcoin
|
0.0% | 0.2% | 0.0% | 192 |
|
||||
| 4 |
Fiat-backed Stablecoin
|
0.2% | 0.0% | 0.2% | 159 |
|
||||
| 5 |
Okosszerződés-platform
|
0.2% | 1.6% | 0.0% | 700 |
|
||||
| 6 |
Layer 1 (L1)
|
0.2% | 1.5% | 0.1% | 447 |
|
||||
| 7 |
Proof of Work (PoW)
|
0.2% | 1.3% | 0.3% | 158 |
|
||||
| 8 |
Made in USA
|
0.2% | 1.6% | 3.9% | 292 |
|
||||
| 9 |
Proof of Stake (PoS)
|
0.4% | 2.0% | 0.7% | 152 |
|
||||
| 10 |
Base Native
|
0.0% | 1.2% | 0.1% | 574 |
|
||||
| 11 |
MiCA-Compliant Stablecoin
|
0.0% | 0.4% | 1.2% | 12 |
|
||||
| 12 |
YZi Labs (Prev. Binance Labs) Portfolio
|
0.4% | 2.6% | 13.4% | 160 |
|
||||
| 13 |
Decentralizált pénzügyek (DeFi)
|
0.3% | 2.6% | 3.5% | 1617 |
|
||||
| 14 |
CoinList Launchpad
|
0.2% | 2.7% | 10.3% | 71 |
|
||||
| 15 |
Binance Launchpool
|
0.1% | 4.1% | 19.9% | 60 |
|
||||
| 16 |
Mém
|
0.4% | 1.6% | 0.1% | 5414 |
|
||||
| 17 |
Binance Alpha Spotlight
|
0.4% | 0.2% | 10.1% | 396 |
|
||||
| 18 |
Mesterséges Intelligencia (MI)
|
0.3% | 1.4% | 10.6% | 1349 |
|
||||
| 19 |
Governance
|
0.3% | 2.7% | 1.8% | 248 |
|
||||
| 20 |
Tőzsdealapú tokenek
|
0.3% | 0.9% | 3.4% | 363 |
|
||||
| 21 |
Alleged SEC Securities
|
0.3% | 0.7% | 5.5% | 37 |
|
||||
| 22 |
Infrastruktúra
|
0.2% | 1.2% | 6.4% | 301 |
|
||||
| 23 |
Real World Assets (RWA)
|
0.2% | 0.8% | 5.2% | 952 |
|
||||
| 24 |
Privacy
|
0.7% | 0.5% | 7.0% | 117 |
|
||||
| 25 |
Made in China
|
0.3% | 0.5% | 4.2% | 33 |
|
||||
| 26 |
Binance HODLer Airdrops
|
0.4% | 1.5% | 3.6% | 45 |
|
||||
| 27 |
Decentralizált tőzsde (DEX)
|
0.2% | 3.6% | 0.3% | 349 |
|
||||
| 28 |
4chan-Themed
|
0.4% | 1.3% | 2.1% | 75 |
|
||||
| 29 |
Dog-Themed
|
0.4% | 1.2% | 2.3% | 572 |
|
||||
| 30 |
Stablecoin Issuer
|
0.5% | 0.4% | 4.4% | 44 |
|
||||
| 31 |
Centralizált tőzsde (CEX)
|
0.3% | 0.4% | 4.0% | 77 |
|
||||
| 32 |
Zero Knowledge (ZK)
|
1.2% | 1.9% | 10.1% | 105 |
|
||||
| 33 |
Elon Musk-Inspired
|
0.5% | 0.6% | 3.7% | 99 |
|
||||
| 34 |
Trump-Affiliated
|
0.3% | 0.6% | 0.0% | 4 |
|
||||
| 35 |
Hozamfarming
|
0.2% | 3.0% | 6.2% | 188 |
|
||||
| 36 |
DePIN
|
0.3% | 1.7% | 7.2% | 239 |
|
||||
| 37 |
Solana Meme
|
0.1% | 4.1% | 4.9% | 1877 |
|
||||
| 38 |
Privátcoinok
|
0.9% | 1.8% | 6.1% | 46 |
|
||||
| 39 |
Privacy Infrastructure
|
0.4% | 0.9% | 9.1% | 58 |
|
||||
| 40 |
Quantum-Resistant
|
1.2% | 3.4% | 10.7% | 20 |
|
||||
| 41 |
NFT
|
0.5% | 1.7% | 5.7% | 515 |
|
||||
| 42 |
Modular Blockchain
|
0.8% | 2.2% | 21.5% | 22 |
|
||||
| 43 |
Tokenizált termékek
|
0.1% | 0.4% | 5.7% | 666 |
|
||||
| 44 |
Chain Abstraction
|
0.4% | 1.2% | 9.1% | 12 |
|
||||
| 45 |
RWA Protocol
|
0.5% | 3.7% | 8.3% | 83 |
|
||||
| 46 |
Lejárat nélküli futures ügyletek
|
0.4% | 3.5% | 4.0% | 109 |
|
||||
| 47 |
Gaming Blockchains
|
0.3% | 1.1% | 8.2% | 40 |
|
||||
| 48 |
Layer 2 (L2)
|
0.5% | 2.4% | 5.6% | 141 |
|
||||
| 49 |
Gaming (GameFi)
|
0.2% | 2.4% | 2.2% | 823 |
|
||||
| 50 |
AI Agents
|
0.3% | 2.0% | 18.1% | 625 |
|
||||
| 51 |
Automatizált árjegyző (AMM)
|
0.2% | 3.9% | 9.9% | 80 |
|
||||
| 52 |
Index Coop Defi Index
|
0.1% | 3.5% | 7.8% | 10 |
|
||||
| 53 |
Hitelezés/kölcsönzés
|
0.1% | 3.6% | 1.6% | 72 |
|
||||
| 54 |
Származtatott ügyletek
|
0.1% | 4.0% | 6.4% | 124 |
|
||||
| 55 |
Four.meme Ecosystem (BNB Memes)
|
2.1% | 5.0% | 33.1% | 165 |
|
||||
| 56 |
Appchains
|
1.4% | 1.1% | 7.7% | 16 |
|
||||
| 57 |
Cross-chain Communication
|
0.1% | 3.0% | 4.5% | 71 |
|
||||
| 58 |
Optimism Superchain Ecosystem
|
0.3% | 2.7% | 6.5% | 16 |
|
||||
| 59 |
Data Availability
|
1.1% | 6.6% | 25.4% | 14 |
|
||||
| 60 |
x402 Ecosystem
|
0.2% | 0.8% | 7.2% | 122 |
|
||||
| 61 |
Orákulum
|
0.3% | 2.8% | 5.5% | 53 |
|
||||
| 62 |
Identitás
|
1.0% | 4.3% | 32.2% | 62 |
|
||||
| 63 |
Binance Launchpad
|
0.5% | 2.0% | 8.7% | 35 |
|
||||
| 64 |
Launchpad
|
0.5% | 4.0% | 11.7% | 198 |
|
||||
| 65 |
Tokenized Commodities
|
0.1% | 0.7% | 3.0% | 45 |
|
||||
| 66 |
Binance Wallet IDO
|
0.6% | 0.2% | 6.9% | 59 |
|
||||
| 67 |
Tokenizált arany
|
0.1% | 0.8% | 2.2% | 27 |
|
||||
| 68 |
Frog-Themed
|
0.2% | 5.0% | 1.3% | 135 |
|
||||
| 69 |
The Boy’s Club
|
0.1% | 5.0% | 1.2% | 185 |
|
||||
| 70 |
Layer 0 (L0)
|
0.3% | 1.5% | 10.9% | 17 |
|
||||
| 71 |
Tokenizált részvények
|
0.5% | 2.2% | 12.3% | 466 |
|
||||
| 72 |
Play To Earn
|
0.5% | 2.5% | 7.1% | 253 |
|
||||
| 73 |
Pump.fun Ecosystem
|
0.1% | 5.5% | 9.7% | 2645 |
|
||||
| 74 |
Buidlpad Launchpad
|
0.4% | 9.2% | 31.0% | 5 |
|
||||
| 75 |
Payment Solutions
|
0.6% | 4.9% | 9.3% | 121 |
|
||||
| 76 |
AI Applications
|
0.1% | 0.9% | 24.6% | 267 |
|
||||
| 77 |
Metaverzum
|
0.4% | 2.2% | 2.9% | 150 |
|
||||
| 78 |
Privacy Blockchain
|
0.3% | 4.8% | 5.4% | 42 |
|
||||
| 79 |
PolitiFi
|
0.6% | 1.5% | 3.9% | 93 |
|
||||
| 80 |
Quest-to-Earn
|
3.2% | 34.3% | 178.1% | 27 |
|
||||
| 81 |
Liquid Staking
|
0.4% | 2.7% | 6.2% | 236 |
|
||||
| 82 |
AI Framework
|
0.1% | 2.5% | 9.4% | 136 |
|
||||
| 83 |
IP Meme
|
0.6% | 6.6% | 2.5% | 31 |
|
||||
| 84 |
Ondo Tokenized Assets
|
0.6% | 2.0% | 12.1% | 264 |
|
||||
| 85 |
Rollup
|
0.2% | 2.6% | 13.6% | 30 |
|
||||
| 86 |
Restaking
|
0.6% | 2.4% | 7.7% | 67 |
|
||||
| 87 |
BTCfi Protocol
|
1.0% | 2.9% | 1.8% | 28 |
|
||||
| 88 |
Elemzés
|
0.1% | 1.0% | 17.0% | 166 |
|
||||
| 89 |
Airdropped Tokens by NFT Projects
|
0.1% | 4.8% | 8.8% | 15 |
|
||||
| 90 |
AI Agent Launchpad
|
0.3% | 3.6% | 2.9% | 138 |
|
||||
| 91 |
Parallelized EVM
|
1.8% | 6.4% | 10.9% | 7 |
|
||||
| 92 |
Bitcoin Fork
|
0.1% | 2.2% | 4.1% | 5 |
|
||||
| 93 |
Crypto-backed Stablecoin
|
0.0% | 0.2% | 0.3% | 85 |
|
||||
| 94 |
EUR-stabilcoin
|
0.1% | 0.2% | 3.3% | 22 |
|
||||
| 95 |
Tárolás
|
0.2% | 2.2% | 8.2% | 47 |
|
||||
| 96 |
Neobank
|
0.1% | 1.7% | 5.9% | 22 |
|
||||
| 97 |
Mestercsomópontok
|
0.5% | 0.4% | 1.4% | 30 |
|
||||
| 98 |
Liquid Restaking Governance Tokens
|
0.7% | 2.1% | 5.4% | 15 |
|
||||
| 99 |
Venice Ecosystem
|
1.6% | 0.0% | - | 6 |
|
||||
| 100 |
Liquid Staking irányítási tokenek
|
0.2% | 3.1% | 10.4% | 40 |
|
||||
1–100. látható az összesen 705 találatból
Sorok
Legnépszerűbb kategóriák piaci kap. szerint
| Név | 24 ó | Piaci kapitalizáció |
|---|---|---|
|
Összes kategória
|
1.2%
|
$2771312289192
|
|
Stabilcoinok
|
0.2%
|
|
|
Tőzsdealapú tokenek
|
0.9%
|
|
|
Real World Assets (RWA)
|
0.8%
|
|
|
Decentralizált pénzügyek (DeFi)
|
2.7%
|
|
|
Mém
|
1.7%
|
|
|
Mesterséges Intelligencia (MI)
|
1.4%
|
|
|
Layer 2 (L2)
|
2.4%
|
|
|
Gaming (GameFi)
|
2.4%
|
|
Kriptoszektorok piaci kap. grafikon diagram
Az grafikon diagram a piaci kapitalizációt és a dominancia mutatja a főbb kriptoszektorok között, beleértve az Stabilcoinok, Tőzsdealapú tokenek, Real World Assets (RWA), és másokat az idő múlásával.
Majoy kriptoszektorok teljesítmény grafikon
Az alábbi grafikon a főbb szektorok relatív teljesítményét mutatja az idő múlásával, nyomon követve azok százalékos nyereségeit és veszteségeit piaci kapitalizáció alapján különböző időszakokban.
Ethereum Mainnet
Base Mainnet
BNB Smart Chain
Arbitrum
Avalanche
Fantom
Flare
Gnosis
Linea
Optimism
Polygon
Polygon zkEVM
Scroll
Stellar
Story
Syscoin
Telos
X Layer
Xai