Portfeliai
Pridėti į naują portfelį
Principals Network
PNET / EUR
#7080
€0.058269
3.9%
$0,00
24 val. intervalas
$0,00
Konvertuoti Principals Network į Euro (PNET į EUR)
Kaina konvertuojant 1 Principals Network (PNET) į EUR šiandien yra 0,00000827 €.
PNET
EUR
1 PNET = 0,00000827 €
Kaip nusipirkti PNET su EUR
Rodyti-
1. Nustatyti, kur prekiauti PNET
-
Principals Network (PNET) galima pirkti ir parduoti visose 1 kriptovaliutų biržose. Pagal prekybos apimtį ir patikimumo balą, aktyviausia birža, kurioje prekiaujama PNET yra Raydium.
-
2. Pasirinkti tinkamą keityklą
-
Populiarus būdas pirkti PNET decentralizuotoje keitykloje (DEX). Rinkdamiesi DEX, palyginkite jos likvidumą, saugumą ir turimas lėšas. Dauguma DEX taiko tinklo ir prekybos mokesčius, tad nepamirškite pasilikti tam lėšų.
-
3. Pirkti kriptovaliutos bazinę normą su EUR
-
Pasirinkę norimą DEX, jums reikės nusipirkti populiarią kriptovaliutą kaip Ethereum arba Stabilizuotoji virtualioji valiuta iš centralizuotos biržos (CEX), kuri priima EUR. Tai yra svarbu, nes ją naudosite kaip kriptovaliutos bazinę normą.
-
4. Sukurti kriptovaliutos piniginę
-
Perveskite kriptovaliutos bazinę normą į kriptovaliutų piniginę. Sukurdami kriptovaliutų pinigines, pvz.: MetaMask, vienoje vietoje galėsite valdyti asmeninius raktus ir visas lėšas. Laikykite asmeninius raktus saugioje ir lengvai prieinamoje vietoje.
-
5. Dabar galite pirkti PNET!
-
Prijunkite savo kriptovaliutų piniginę prie norimos decentralizuotos biržos. Biržoje pasirinkite Principals Network (PNET) ir įveskite kriptovaliutos sumą, kuria norite prekiauti. Prieš patvirtindami sandorį, patvirtinkite informaciją.
PNET EUR diagrama
Principals Network (PNET) vertė šiandien yra 0,00000827 €, o tai 0.0% mažėjimas nuo praėjusios valandos ir 3.9% mažėjimas nuo vakar. Šiandien PNET vertė yra 5.5% mažesnė palyginti su verte prieš 7 dienas. Per pastarąsias 24 val. bendra Principals Network prekybos apimtis buvo 2,24 €.
Naudokite žurnalo mastelį
Žiūrėti per visą ekraną
Atsisiųsti PNG formatu
Atsisiųsti SVG formatu
Atsisiųsti JPEG formatu
Atsisiųsti PDF formatu
Palyginimas galimas tik linijiniame grafike.
Perjungti ir palyginti
Perjungti ir palyginti
Reikia daugiau duomenų?
Naršykite mūsų API
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1m |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 3.9% | 5.5% | 5.5% | 2.2% | 64.1% |
Principals Network Statistika
|
Rinkos kapitalizacija
Rinkos kapitalizacija = dabartinė kaina x apytikslis žetonų kiekis
Nurodo bendrą apyvartoje esančių kriptovaliutos monetų rinkos vertę. Tai panašu į vertybinių popierių rinkos matavimą, kai vienos akcijos kaina padauginama iš rinkoje galimų įsigyti akcijų (kurios nėra laikomos / užrakintos dalyvių, vyriausybės, kt.) Skaityti daugiau |
€8 112,53 |
|---|---|
|
Rinkos kapitalizacija / FDV
Dabartinės rinkos kapitalizacijos dalis lyginama su rinkos kapitalizacija, kai pasiekiama maksimali pasiūla.
Kuo rinkos kapitalizacija / FDV arčiau 1, tuo dabartinė rinkos kapitalizacija artimesnė jos visiškai sumažintam vertinimui ir atvirkščiai. Sužinokite daugiau apie rinkos kapitalizaciją / FDV čia. |
0.98 |
|
Bendra paskirstyta vertė
Bendra paskirstyta vertė (FDV) = dabartinė kaina x bendra pasiūla
Bendra paskirstyta vertė (FDV) – tai teorinė monetos rinkos kapitalizacija, jei apyvartoje būtų visa jos pasiūla, remiantis dabartine rinkos kaina. FDV vertė yra teorinė, nes monetos pasiūlos padidėjimas apyvartoje gali turėti įtakos jos rinkos kainai. Be to, priklausomai nuo tokenomikos, emisijos grafiko ar blokavimo laikotarpio monetos pasiūlos, gali praeiti nemažai laiko, kol visa jos pasiūla bus išleista į apyvartą. Sužinokite daugiau apie FDV čia. |
€8 253,11 |
|
24 val. prekybos apimtis
Kriptovaliutos prekybos apimties visose stebimose platformose matas per pastarąsias 24 valandas. Stebima 24 valandas be atidarymo / uždarymo laiko.
Skaityti daugiau |
€2,24 |
|
Apytikslis žetonų kiekis
Monetų, kurios cirkuliuoja rinkoje ir yra viešai prieinamos, kiekis. Tai galima palyginti su akcijomis, kurias galima įsigyti rinkoje (kurios nėra laikomos / užrakintos dalyvių, vyriausybės, kt).
Skaityti daugiau |
981,063M |
|
Visas monetų skaičius
Jau sukurtų monetų kiekis, atėmus visas sudegintas (išimtas iš apyvartos) monetas. Tai galima palyginti su išleistomis akcijomis akcijų rinkoje.
Bendra pasiūla = pasiūla grandinėje – sudeginti žetonai |
981,063M
|
|
Maksimalus monetų skaičius
Maksimalus koduotų monetų skaičius per kriptovaliutos gyvavimo laikotarpį. Tai panašu į maksimalų išleidžiamų akcijų skaičių akcijų rinkoje.
Maksimali pasiūla = teorinis maksimalus koduojamas skaičius |
1B |
DUK
-
Kiek vertas 1 Principals Network EUR valiuta?
- Šiuo metu 1 Principals Network (PNET) kaina Euro (EUR) yra maždaug €0.058269.
-
KiekPNET galiu nusipirkti už €1?
- Galite nusipirkti maždaug 120932 PNET už €1 šiandien.
-
Kaip konvertuoti PNET kainą į EUR?
- Apskaičiuokite Principals Network kainą Euro valiuta įvesdami norimą sumą į „CoinGecko“ PNET EUR keitiklyje. Sekite istorinius jos kainų pokyčius PNET EUR grafike ir matykite daugiau kriptovaliutų kainų EUR.
-
Kokia yra didžiausia PNET/EUR kaina per visą istoriją?
- Didžiausia visų laikų 1 PNET kaina EUR valiuta yra €0,03005. Dar neaišku, ar 1 PNET/EUR vertė viršys dabartinį visų laikų rekordą.
-
Kokia yra Principals Network kainos tendencija EUR valiuta?
- Pastaruoju metu Principals Network (PNET) kaina Euro (EUR) atžvilgiu nekito. Tiesą sakant, PNET / EUR kaina per pastarąsias 24 valandas nepasikeitė, o tai signalizuoja apie galimą sąstingio laikotarpį.
PNET / EUR Konversijų lentelės
Principals Network (PNET) konversijos kursas, išreikštas EUR, yra 0,00000827 € už kiekvieną 1 PNET. Tai reiškia, kad galite išsikeisti 5 PNET į 0,00004135 € arba 50,00 € į 6046592 PNET, išskyrus mokesčius. Konversijų lentelėse žr. populiarių PNET prekybos sumas atitinkamomis EUR kainomis ir atvirkščiai.
Konvertuoti Principals Network (PNET) į EUR
| PNET | EUR |
|---|---|
| 0.01 PNET | 0.000000082691 EUR |
| 0.1 PNET | 0.000000826912 EUR |
| 1 PNET | 0.00000827 EUR |
| 2 PNET | 0.00001654 EUR |
| 5 PNET | 0.00004135 EUR |
| 10 PNET | 0.00008269 EUR |
| 20 PNET | 0.00016538 EUR |
| 50 PNET | 0.00041346 EUR |
| 100 PNET | 0.00082691 EUR |
| 1000 PNET | 0.00826912 EUR |
Konvertuoti Euro (EUR) į PNET
| EUR | PNET |
|---|---|
| 0.01 EUR | 1209.32 PNET |
| 0.1 EUR | 12093.18 PNET |
| 1 EUR | 120932 PNET |
| 2 EUR | 241864 PNET |
| 5 EUR | 604659 PNET |
| 10 EUR | 1209318 PNET |
| 20 EUR | 2418637 PNET |
| 50 EUR | 6046592 PNET |
| 100 EUR | 12093184 PNET |
| 1000 EUR | 120931837 PNET |
7 dienų Principals Network (PNET) EUR kainų istorija
Principals Network (PNET) vertė šiuo metu yra 0,00000827 €, o per pastarąsias 7 dienas jos kaina kito labai nedaug. Per savaitę didžiausias dienos kursas PNET buvo 0,00000832 € trečiadienis, o didžiausias 24 valandų kainų pokytis buvo -0,000000335583 € (3.9%) sekmadienis.
| Data | Savaitės diena | 1 PNET į EUR | Pokyčiai per 24h | Pokytis % |
|---|---|---|---|---|
| rugpjūčio 02, 2026 | sekmadienis | 0,00000827 € | -0,000000335583 € | 3.9% |
| rugpjūčio 01, 2026 | šeštadienis | N/A | N/A | 0.0% |
| liepos 31, 2026 | penktadienis | N/A | N/A | 0.0% |
| liepos 30, 2026 | ketvirtadienis | N/A | N/A | 0.0% |
| liepos 29, 2026 | trečiadienis | 0,00000832 € | N/A | 0.0% |
| liepos 28, 2026 | antradienis | N/A | N/A | 0.0% |
| liepos 27, 2026 | pirmadienis | N/A | N/A | 0.0% |