Portfeliai
Pridėti į naują portfelį
Wrapped stETH
WSTETH / EUR
#15 (R)
€2 611,58
1.5%
0,03629 BTC
1.0%
1,2505 ETH
0.2%
$2 852,90
24 val. intervalas
$2 969,35
Konvertuoti Wrapped stETH į Euro (WSTETH į EUR)
Kaina konvertuojant 1 Wrapped stETH (WSTETH) į EUR šiandien yra 2 611,58 €.
WSTETH
EUR
1 WSTETH = 2 611,58 €
Kaip nusipirkti WSTETH su EUR
Rodyti-
1. Nustatyti, kur prekiauti WSTETH
-
Wrapped stETH (WSTETH) galima pirkti ir parduoti visose 16 kriptovaliutų biržose. Pagal prekybos apimtį ir patikimumo balą, aktyviausia birža, kurioje prekiaujama WSTETH yra Uniswap V4 (Ethereum), po to seka Uniswap V3 (Ethereum).
-
2. Pasirinkti tinkamą keityklą
-
Populiarus būdas pirkti WSTETH decentralizuotoje keitykloje (DEX). Rinkdamiesi DEX, palyginkite jos likvidumą, saugumą ir turimas lėšas. Dauguma DEX taiko tinklo ir prekybos mokesčius, tad nepamirškite pasilikti tam lėšų.
-
3. Pirkti kriptovaliutos bazinę normą su EUR
-
Pasirinkę norimą DEX, jums reikės nusipirkti populiarią kriptovaliutą kaip Ethereum arba Stabilizuotoji virtualioji valiuta iš centralizuotos biržos (CEX), kuri priima EUR. Tai yra svarbu, nes ją naudosite kaip kriptovaliutos bazinę normą.
-
4. Sukurti kriptovaliutos piniginę
-
Perveskite kriptovaliutos bazinę normą į kriptovaliutų piniginę. Sukurdami kriptovaliutų pinigines, pvz.: MetaMask, vienoje vietoje galėsite valdyti asmeninius raktus ir visas lėšas. Laikykite asmeninius raktus saugioje ir lengvai prieinamoje vietoje.
-
5. Dabar galite pirkti WSTETH!
-
Prijunkite savo kriptovaliutų piniginę prie norimos decentralizuotos biržos. Biržoje pasirinkite Wrapped stETH (WSTETH) ir įveskite kriptovaliutos sumą, kuria norite prekiauti. Prieš patvirtindami sandorį, patvirtinkite informaciją.
WSTETH EUR diagrama
Wrapped stETH (WSTETH) vertė šiandien yra 2 611,58 €, o tai 0.2% didinti nuo praėjusios valandos ir 0.6% mažėjimas nuo vakar. Šiandien WSTETH vertė yra 2.3% mažesnė palyginti su verte prieš 7 dienas. Per pastarąsias 24 val. bendra Wrapped stETH prekybos apimtis buvo 6 626 638 €.
Naudokite žurnalo mastelį
Žiūrėti per visą ekraną
Atsisiųsti PNG formatu
Atsisiųsti SVG formatu
Atsisiųsti JPEG formatu
Atsisiųsti PDF formatu
Žiūrėti per visą ekraną
Palyginimas galimas tik linijiniame grafike.
Perjungti ir palyginti
Perjungti ir palyginti
Reikia daugiau duomenų?
Naršykite mūsų API
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1m |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.2% | 0.6% | 2.3% | 5.2% | 11.5% | 38.2% |
Wrapped stETH Statistika
| Rinkos kapitalizacija | €9,639B |
|---|---|
| Rinkos kapitalizacija / FDV | 1 |
| Bendra paskirstyta vertė | €9,639B |
| 24 val. prekybos apimtis | €6,627M |
| Apytikslis žetonų kiekis | 3,69M |
| Visas monetų skaičius | 3,69M |
| Maksimalus monetų skaičius | ∞ |
DUK
-
Kiek vertas 1 Wrapped stETH EUR valiuta?
- Šiuo metu 1 Wrapped stETH (WSTETH) kaina Euro (EUR) yra maždaug €2 611,58.
-
KiekWSTETH galiu nusipirkti už €1?
- Galite nusipirkti maždaug 0.00038291 WSTETH už €1 šiandien.
-
Kaip konvertuoti WSTETH kainą į EUR?
- Apskaičiuokite Wrapped stETH kainą Euro valiuta įvesdami norimą sumą į „CoinGecko“ WSTETH EUR keitiklyje. Sekite istorinius jos kainų pokyčius WSTETH EUR grafike ir matykite daugiau kriptovaliutų kainų EUR.
-
Kokia yra didžiausia WSTETH/EUR kaina per visą istoriją?
- Didžiausia visų laikų 1 WSTETH kaina EUR valiuta yra €6 978,69. Dar neaišku, ar 1 WSTETH/EUR vertė viršys dabartinį visų laikų rekordą.
-
Kokia yra Wrapped stETH kainos tendencija EUR valiuta?
- Per pastarąjį mėnesį Wrapped stETH (WSTETH) kaina pakito žemyn -11,50 %Euro (EUR) atžvilgiu. Tiesą sakant, Wrapped stETH atsiliko nuo vidurkio platesnės kriptovaliutų rinkos atžvilgiu, o tai yra žemyn -6,00 %.
WSTETH / EUR Konversijų lentelės
Wrapped stETH (WSTETH) konversijos kursas, išreikštas EUR, yra 2 611,58 € už kiekvieną 1 WSTETH. Tai reiškia, kad galite išsikeisti 5 WSTETH į 13 057,90 € arba 50,00 € į 0.01914550 WSTETH, išskyrus mokesčius. Konversijų lentelėse žr. populiarių WSTETH prekybos sumas atitinkamomis EUR kainomis ir atvirkščiai.
Konvertuoti Wrapped stETH (WSTETH) į EUR
| WSTETH | EUR |
|---|---|
| 0.01 WSTETH | 26.12 EUR |
| 0.1 WSTETH | 261.16 EUR |
| 1 WSTETH | 2611.58 EUR |
| 2 WSTETH | 5223.16 EUR |
| 5 WSTETH | 13057.90 EUR |
| 10 WSTETH | 26116 EUR |
| 20 WSTETH | 52232 EUR |
| 50 WSTETH | 130579 EUR |
| 100 WSTETH | 261158 EUR |
| 1000 WSTETH | 2611579 EUR |
Konvertuoti Euro (EUR) į WSTETH
| EUR | WSTETH |
|---|---|
| 0.01 EUR | 0.00000383 WSTETH |
| 0.1 EUR | 0.00003829 WSTETH |
| 1 EUR | 0.00038291 WSTETH |
| 2 EUR | 0.00076582 WSTETH |
| 5 EUR | 0.00191455 WSTETH |
| 10 EUR | 0.00382910 WSTETH |
| 20 EUR | 0.00765820 WSTETH |
| 50 EUR | 0.01914550 WSTETH |
| 100 EUR | 0.03829101 WSTETH |
| 1000 EUR | 0.382910 WSTETH |
7 dienų Wrapped stETH (WSTETH) EUR kainų istorija
Wrapped stETH (WSTETH) EUR dienos valiutos keitimo kursas svyravo nuo 2 743,17 € trečiadienis iki 2 611,58 € sekmadienis per pastarąsias 7 dienas. Per savaitę WSTETH kaina, išreikšta EUR, turėjo didžiausią 24 valandų kainų pokytį ketvirtadienis (prieš3 d.) – -90,11 € (3.3%).
Palyginkite Wrapped stETH (WSTETH) dienos kainas, išreikštas EUR, ir jų 24 valandų kainų pokyčius per savaitę.
Palyginkite Wrapped stETH (WSTETH) dienos kainas, išreikštas EUR, ir jų 24 valandų kainų pokyčius per savaitę.
| Data | Savaitės diena | 1 WSTETH į EUR | Pokyčiai per 24h | Pokytis % |
|---|---|---|---|---|
| spalio 25, 2026 | sekmadienis | 2 611,58 € | -15,58 € | 0.6% |
| spalio 24, 2026 | šeštadienis | 2 623,29 € | -30,94 € | 1.2% |
| spalio 23, 2026 | penktadienis | 2 654,23 € | 1,17 € | 0.0% |
| spalio 22, 2026 | ketvirtadienis | 2 653,06 € | -90,11 € | 3.3% |
| spalio 21, 2026 | trečiadienis | 2 743,17 € | 25,38 € | 0.9% |
| spalio 20, 2026 | antradienis | 2 717,80 € | 42,86 € | 1.6% |
| spalio 19, 2026 | pirmadienis | 2 674,94 € | -0,169021 € | 0.0% |