Portefeuilles
Toevoegen aan nieuwe portefeuille
Badger Sett Badger
BBADGER / EUR
€0,2618
32.2%
$0,00
24-uurs bereik
$0,00
Converteer Badger Sett Badger naar Euro (BBADGER naar EUR)
De prijs om 1 Badger Sett Badger ( BBADGER) te converteren naar EUR is vandaag € 0,261809.
BBADGER
EUR
1 BBADGER = € 0,261809
BBADGER naar EUR-grafiek
Badger Sett Badger ( BBADGER) is vandaag € 0,261809 waard. Dit is een 0.0% daling sinds een uur geleden en een 32.2% daling sinds gisteren. De waarde van BBADGER is vandaag 29.6% lager vergeleken met de waarde 7 dagen geleden. In de afgelopen 24 uur was het totale transactievolume van Badger Sett Badger € 0,521774.
Logschaal gebruiken
Bekijken in volledig scherm
Downloaden als PNG
Downloaden als SVG
Downloaden als JPEG
Downloaden als PDF
Bekijken in volledig scherm
Vergelijking is alleen beschikbaar op lijngrafieken.
Wisselen en vergelijken
Wisselen en vergelijken
Meer gegevens nodig?
Verken onze API
| 1u | 24u | 7d | 14d | 30d | 1j |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 32.2% | 29.6% | 30.6% | 35.0% | 0.0% |
Statistieken over Badger Sett Badger
| Marktkapitalisatie | €0,00 |
|---|---|
| Marktkapitalisatie/FDV | 0 |
| Volledig verwaterde waardebepaling | €825.256 |
| 24 uur handelsvolume | €0,5218 |
| Voorraad in omloop | - |
| Totaalvoorraad | 3,152M |
Veelgestelde vragen
-
Hoeveel is 1 Badger Sett Badger waard in EUR?
- Op dit moment is de prijs van 1 Badger Sett Badger (BBADGER) in Euro (EUR) ongeveer €0,2618.
-
Hoeveel BBADGER kan ik kopen voor €1?
- Je kunt vandaag ongeveer 3.82 BBADGER kopen voor €1.
-
Hoe kan ik de prijs van BBADGER omrekenen naar EUR?
- Bereken de Badger Sett Badger koers van Euro door het gewenste bedrag in te voeren op de BBADGER converteerpagina EUR van CoinGecko. Volg de eerdere prijsbewegingen op de BBADGER naar- EUR grafiek en ontdek meer cryptoprijzen in EUR.
-
Wat is de hoogste prijs van BBADGER/EUR ooit?
- De allerhoogste koers ooit van 1 BBADGER in EUR is €560,37. Het blijft afwachten of de waarde van 1 BBADGER/EUR de huidige allerhoogste koers ooit zal overtreffen.
-
Wat is de prijstrend van Badger Sett Badger in EUR?
- De afgelopen tijd is de prijs van Badger Sett Badger (BBADGER) stabiel gebleven ten opzichte van Euro (EUR). De prijs van BBADGER/EUR is in de afgelopen 24 uur niet bewogen, wat duidt op een mogelijke periode van stagnatie.
BBADGER / EUR Conversietabellen
De conversiekoers van Badger Sett Badger (BBADGER) naar EUR is € 0,261809 voor elke 1 BBADGER. Dit betekent dat je 5 BBADGER voor € 1,31 of € 50,00 voor 190.98 BBADGER kunt omruilen, exclusief kosten. Raadpleeg onze conversietabellen voor populaire BBADGER-transactiebedragen in hun bijbehorende EUR-prijzen en omgekeerd.
Converteer Badger Sett Badger (BBADGER) naar EUR
| BBADGER | EUR |
|---|---|
| 0.01 BBADGER | 0.00261809 EUR |
| 0.1 BBADGER | 0.02618086 EUR |
| 1 BBADGER | 0.261809 EUR |
| 2 BBADGER | 0.523617 EUR |
| 5 BBADGER | 1.31 EUR |
| 10 BBADGER | 2.62 EUR |
| 20 BBADGER | 5.24 EUR |
| 50 BBADGER | 13.09 EUR |
| 100 BBADGER | 26.18 EUR |
| 1000 BBADGER | 261.81 EUR |
Converteer Euro (EUR) naar BBADGER
| EUR | BBADGER |
|---|---|
| 0.01 EUR | 0.03819584 BBADGER |
| 0.1 EUR | 0.381958 BBADGER |
| 1 EUR | 3.82 BBADGER |
| 2 EUR | 7.64 BBADGER |
| 5 EUR | 19.10 BBADGER |
| 10 EUR | 38.20 BBADGER |
| 20 EUR | 76.39 BBADGER |
| 50 EUR | 190.98 BBADGER |
| 100 EUR | 381.96 BBADGER |
| 1000 EUR | 3819.58 BBADGER |
7-daagse prijsgeschiedenis van Badger Sett Badger (BBADGER) naar EUR
Badger Sett Badger (BBADGER) wordt momenteel gewaardeerd op € 0,261809 en heeft de afgelopen 7 dagen zeer weinig prijsbewegingen gehad. In de afgelopen week was de hoogste dagprijs van BBADGER € 0,261809 op zaterdag, en de grootste 24-uurs prijsverandering was -€ 0,124597 (32.2%) op zaterdag.
| Datum | Dag van de week | 1 BBADGER naar EUR | 24-uurswijzigingen | Wijzigings-% |
|---|---|---|---|---|
| september 26, 2026 | zaterdag | € 0,261809 | -€ 0,124597 | 32.2% |
| september 25, 2026 | vrijdag | N/A | N/A | 0.0% |
| september 24, 2026 | donderdag | N/A | N/A | 0.0% |
| september 23, 2026 | woensdag | N/A | N/A | 0.0% |
| september 22, 2026 | dinsdag | N/A | N/A | 0.0% |
| september 21, 2026 | maandag | N/A | N/A | 0.0% |
| september 20, 2026 | zondag | N/A | N/A | 0.0% |