Portefeuilles
Toevoegen aan nieuwe portefeuille
Ethena Staked USDe
SUSDE / ETH
#64 (R)
Marktkapitalisatie van deze geherhypothekeerde token (gewikkeld, gestaked, bridged) als onderdeel van de marktkapitalisatierangschikking van de volledige munt
ETH0,0006660
1.7%
0,00001970 BTC
2.4%
0,0006660 ETH
1.7%
$1,24
24-uurs bereik
$1,24
Converteer Ethena Staked USDe naar Ether (SUSDE naar ETH)
De prijs om 1 Ethena Staked USDe ( SUSDE) te converteren naar ETH is vandaag ETH 0,00066599.
SUSDE
ETH
1 SUSDE = ETH 0,00066599
SUSDE naar ETH-grafiek
Ethena Staked USDe ( SUSDE) is vandaag ETH 0,00066599 waard. Dit is een 0.0% daling sinds een uur geleden en een 0.0% daling sinds gisteren. De waarde van SUSDE is vandaag 0.1% hoger vergeleken met de waarde 7 dagen geleden. In de afgelopen 24 uur was het totale transactievolume van Ethena Staked USDe ETH 1.962.
Logschaal gebruiken
Bekijken in volledig scherm
Downloaden als PNG
Downloaden als SVG
Downloaden als JPEG
Downloaden als PDF
Vergelijking is alleen beschikbaar op lijngrafieken.
Wisselen en vergelijken
Wisselen en vergelijken
Meer gegevens nodig?
Verken onze API
| 1u | 24u | 7d | 14d | 30d | 1j |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.5% | 4.9% |
Statistieken over Ethena Staked USDe
|
Marktkapitalisatie
Marktkapitalisatie = huidige koers x voorraad in omloop
Verwijst naar de totale marktwaarde van een voorraad in omloop van een cryptocurrency. Het is vergelijkbaar met de waardering van de aandelenmarkt voor het vermenigvuldigen van de koers per aandeel met aandelen die gemakkelijk op de markt verkrijgbaar zijn (niet in het bezit van en vergrendeld door insiders, overheden) Lees meer |
ETH831.451,0169 |
|---|---|
|
Marktkapitalisatie/FDV
De verhouding tussen de huidige marktkapitalisatie en de marktkapitalisatie bij het bereiken van het maximale aanbod.
Hoe dichter de marktkap/FDV bij 1 ligt, hoe dichter de huidige marktkapitalisatie bij zijn volledig verwaterde marktkapitalisatie ligt en omgekeerd. Meer informatie over marktkap/FDV vind je hier. |
1 |
|
Volledig verwaterde waardebepaling
Volledig verwaterde waardering (FDV) = huidige koers x totaal aanbod
De volledig verwaterde waardering (FDV) is de theoretische marktkapitalisatie van een munt als het volledige aanbod in omloop is, gebaseerd op de huidige marktprijs. De FDV-waarde is theoretisch omdat het vergroten van het circulerende aanbod van een munt invloed kan hebben op de marktprijs. Ook kan het, afhankelijk van de tokenomics, het emissieschema of de lock-upperiode van de voorraad van een munt, een aanzienlijke tijd duren voordat de volledige voorraad in omloop wordt gebracht. Lees hier meer over de FDV. |
ETH831.451,0169 |
|
24 uur handelsvolume
Een meting van een cryptocurrencyhandelsvolume over alle gevolgde platformen van de afgelopen 24 uur. Dit wordt 24 uur non-stop bijgehouden.
Lees meer |
ETH1.961,9687 |
|
Voorraad in omloop
Het aantal munten dat in omloop is op de markt en verhandelbaar is voor mensen. Het is vergelijkbaar met het bekijken van aandelen die gemakkelijk op de markt verkrijgbaar zijn (niet in het bezit van en vergrendeld door insiders, overheden).
Lees meer |
1,248B |
|
Totaalvoorraad
Het aantal munten dat al is aangemaakt, min alle munten die zijn verbrand (uit omloop genomen). Het is vergelijkbaar met uitgegeven aandelen op de aandelenmarkt.
Totaal aanbod = on-chain aanbod - verbrande tokens |
1,248B |
|
Maximale voorraad
Het maximale aantal munten dat is gecodeerd om te bestaan tijdens de levensduur van de cryptocurrency. Het is vergelijkbaar met het maximaal aantal uit te geven aandelen op de aandelenmarkt.
Maximale voorraad = theoretisch maximum zoals gecodeerd |
∞ |
Veelgestelde vragen
-
Hoeveel is 1 Ethena Staked USDe waard in ETH?
- Op dit moment is de prijs van 1 Ethena Staked USDe (SUSDE) in Ether (ETH) ongeveer ETH0,0006650.
-
Hoeveel SUSDE kan ik kopen voor ETH1?
- Je kunt vandaag ongeveer 1504 SUSDE kopen voor ETH1.
-
Hoe kan ik de prijs van SUSDE omrekenen naar ETH?
- Bereken de Ethena Staked USDe koers van Ether door het gewenste bedrag in te voeren op de SUSDE converteerpagina ETH van CoinGecko. Volg de eerdere prijsbewegingen op de SUSDE naar- ETH grafiek en ontdek meer cryptoprijzen in ETH.
-
Wat is de hoogste prijs van SUSDE/ETH ooit?
- De allerhoogste koers ooit van 1 SUSDE in ETH is ETH0,0008312. Het blijft afwachten of de waarde van 1 SUSDE/ETH de huidige allerhoogste koers ooit zal overtreffen.
-
Wat is de prijstrend van Ethena Staked USDe in ETH?
- In de afgelopen maand is de prijs van Ethena Staked USDe (SUSDE) omlaag met - 13,80% ten opzichte van de Ether (ETH). In feite heeft Ethena Staked USDe minder goed gepresteerd dan de bredere cryptomarkt, die is omlaag met 1,60%.
SUSDE / ETH Conversietabellen
De conversiekoers van Ethena Staked USDe (SUSDE) naar ETH is ETH 0,00066599 voor elke 1 SUSDE. Dit betekent dat je 5 SUSDE voor ETH 0,00332996 of ETH 50,000 voor 75076 SUSDE kunt omruilen, exclusief kosten. Raadpleeg onze conversietabellen voor populaire SUSDE-transactiebedragen in hun bijbehorende ETH-prijzen en omgekeerd.
Converteer Ethena Staked USDe (SUSDE) naar ETH
| SUSDE | ETH |
|---|---|
| 0.01 SUSDE | 0.00000666 ETH |
| 0.1 SUSDE | 0.00006660 ETH |
| 1 SUSDE | 0.00066599 ETH |
| 2 SUSDE | 0.00133198 ETH |
| 5 SUSDE | 0.00332996 ETH |
| 10 SUSDE | 0.00665992 ETH |
| 20 SUSDE | 0.01331984 ETH |
| 50 SUSDE | 0.03329961 ETH |
| 100 SUSDE | 0.06659922 ETH |
| 1000 SUSDE | 0.66599218 ETH |
Converteer Ether (ETH) naar SUSDE
| ETH | SUSDE |
|---|---|
| 0.01 ETH | 15.015191 SUSDE |
| 0.1 ETH | 150.152 SUSDE |
| 1 ETH | 1502 SUSDE |
| 2 ETH | 3003 SUSDE |
| 5 ETH | 7508 SUSDE |
| 10 ETH | 15015 SUSDE |
| 20 ETH | 30030 SUSDE |
| 50 ETH | 75076 SUSDE |
| 100 ETH | 150152 SUSDE |
| 1000 ETH | 1501519 SUSDE |
7-daagse prijsgeschiedenis van Ethena Staked USDe (SUSDE) naar ETH
De dagelijkse wisselkoers van Ethena Staked USDe (SUSDE) naar ETH schommelde de afgelopen 7 dagen tussen een maximum van ETH 0,00066712 op vrijdag en een minimum van ETH 0,00063526 op zondag. In de afgelopen week had de prijs van SUSDE in ETH de grootste 24-uurs prijsbeweging op zondag (6 dagen geleden) met -ETH 0,00002662 ( 4.0%).
Vergelijk de dagelijkse prijzen van Ethena Staked USDe (SUSDE) in ETH en hun 24-uurs prijsbewegingen voor de afgelopen week.
Vergelijk de dagelijkse prijzen van Ethena Staked USDe (SUSDE) in ETH en hun 24-uurs prijsbewegingen voor de afgelopen week.
| Datum | Dag van de week | 1 SUSDE naar ETH | 24-uurswijzigingen | Wijzigings-% |
|---|---|---|---|---|
| augustus 01, 2026 | zaterdag | ETH 0,00066599 | ETH 0,000000000000000000 | 0.0% |
| juli 31, 2026 | vrijdag | ETH 0,00066712 | ETH 0,00001980 | 3.1% |
| juli 30, 2026 | donderdag | ETH 0,00064732 | -ETH 0,00000276 | 0.4% |
| juli 29, 2026 | woensdag | ETH 0,00065008 | ETH 0,00000391 | 0.6% |
| juli 28, 2026 | dinsdag | ETH 0,00064618 | -ETH 0,00001004 | 1.5% |
| juli 27, 2026 | maandag | ETH 0,00065622 | ETH 0,00002096 | 3.3% |
| juli 26, 2026 | zondag | ETH 0,00063526 | -ETH 0,00002662 | 4.0% |