Portefeuilles
Toevoegen aan nieuwe portefeuille
財務自由 (Financial Freedom)
財務自由 / EUR
#4787
€0,00009026
0.9%
0.081650 BTC
1.1%
$0,0001010
24-uurs bereik
$0,0001057
Converteer 財務自由 (Financial Freedom) naar Euro (財務自由 naar EUR)
De prijs om 1 財務自由 (Financial Freedom) ( 財務自由) te converteren naar EUR is vandaag € 0,00009026.
財務自由
EUR
1 財務自由 = € 0,00009026
Hoe koop ik 財務自由 met EUR?
Weergeven-
1. Identificeer waar je 財務自由 kunt handelen
-
財務自由 (Financial Freedom) (財務自由) kan worden gekocht en verkocht op 3 crypto-exchanges. Gebaseerd op handelsvolume en Trust Score, is PancakeSwap V3 (BSC) de meest actieve exchange om 財務自由 te verhandelen, gevolgd door PancakeSwap (v2).
-
2. Kies een geschikte exchange
-
Een populaire optie om 財務自由 te kopen is via een gedecentraliseerde exchange (DEX). Vergelijk bij het kiezen van een DEX de liquiditeit, veiligheid en beschikbare activa. De meeste DEXen hebben netwerk- en handelskosten, dus vergeet niet om hier wat saldo voor opzij te zetten.
-
3. Koop een basiscryptocurrency met EUR
-
Zodra je een DEX van je voorkeur hebt geïdentificeerd, moet je een populaire cryptocurrency zoals Ethereum of Stablecoins kopen van een gecentraliseerde exchange (CEX) die EUR accepteert. Dit is belangrijk omdat je deze als basiscryptocurrency gaat gebruiken.
-
4. Stel een cryptowallet in
-
Schrijf de basiscryptocurrency over naar een cryptowallet. Door een cryptowallet zoals MetaMask op te zetten, kun je je privésleutels beheren en alle activa op één plek beheren. Bewaar je privésleutels ergens waar ze veilig en gemakkelijk toegankelijk zijn.
-
5. Je bent nu klaar om 財務自由 te kopen!
-
Verbind je cryptowallet met een gewenste DEX. Selecteer op de exchange 財務自由 (Financial Freedom) (財務自由) en voer de hoeveelheid crypto in die je wilt verhandelen. Controleer de details voordat je de transactie bevestigt.
財務自由 naar EUR-grafiek
財務自由 (Financial Freedom) ( 財務自由) is vandaag € 0,00009026 waard. Dit is een 0.4% toename sinds een uur geleden en een 1.6% daling sinds gisteren. De waarde van 財務自由 is vandaag 0.8% lager vergeleken met de waarde 7 dagen geleden. In de afgelopen 24 uur was het totale transactievolume van 財務自由 (Financial Freedom) € 22.605.
Logschaal gebruiken
Bekijken in volledig scherm
Downloaden als PNG
Downloaden als SVG
Downloaden als JPEG
Downloaden als PDF
Vergelijking is alleen beschikbaar op lijngrafieken.
Wisselen en vergelijken
Wisselen en vergelijken
Meer gegevens nodig?
Verken onze API
| 1u | 24u | 7d | 14d | 30d | 1j |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.4% | 1.6% | 0.8% | 4.0% | 5.3% | 0.0% |
Statistieken over 財務自由 (Financial Freedom)
|
Marktkapitalisatie
Marktkapitalisatie = huidige koers x voorraad in omloop
Verwijst naar de totale marktwaarde van een voorraad in omloop van een cryptocurrency. Het is vergelijkbaar met de waardering van de aandelenmarkt voor het vermenigvuldigen van de koers per aandeel met aandelen die gemakkelijk op de markt verkrijgbaar zijn (niet in het bezit van en vergrendeld door insiders, overheden) Lees meer |
€90.260,30 |
|---|---|
|
Marktkapitalisatie/FDV
De verhouding tussen de huidige marktkapitalisatie en de marktkapitalisatie bij het bereiken van het maximale aanbod.
Hoe dichter de marktkap/FDV bij 1 ligt, hoe dichter de huidige marktkapitalisatie bij zijn volledig verwaterde marktkapitalisatie ligt en omgekeerd. Meer informatie over marktkap/FDV vind je hier. |
1 |
|
Volledig verwaterde waardebepaling
Volledig verwaterde waardering (FDV) = huidige koers x totaal aanbod
De volledig verwaterde waardering (FDV) is de theoretische marktkapitalisatie van een munt als het volledige aanbod in omloop is, gebaseerd op de huidige marktprijs. De FDV-waarde is theoretisch omdat het vergroten van het circulerende aanbod van een munt invloed kan hebben op de marktprijs. Ook kan het, afhankelijk van de tokenomics, het emissieschema of de lock-upperiode van de voorraad van een munt, een aanzienlijke tijd duren voordat de volledige voorraad in omloop wordt gebracht. Lees hier meer over de FDV. |
€90.260,30 |
|
24 uur handelsvolume
Een meting van een cryptocurrencyhandelsvolume over alle gevolgde platformen van de afgelopen 24 uur. Dit wordt 24 uur non-stop bijgehouden.
Lees meer |
€22.605,12 |
|
Voorraad in omloop
Het aantal munten dat in omloop is op de markt en verhandelbaar is voor mensen. Het is vergelijkbaar met het bekijken van aandelen die gemakkelijk op de markt verkrijgbaar zijn (niet in het bezit van en vergrendeld door insiders, overheden).
Lees meer |
1B |
|
Totaalvoorraad
Het aantal munten dat al is aangemaakt, min alle munten die zijn verbrand (uit omloop genomen). Het is vergelijkbaar met uitgegeven aandelen op de aandelenmarkt.
Totaal aanbod = on-chain aanbod - verbrande tokens |
1B |
|
Maximale voorraad
Het maximale aantal munten dat is gecodeerd om te bestaan tijdens de levensduur van de cryptocurrency. Het is vergelijkbaar met het maximaal aantal uit te geven aandelen op de aandelenmarkt.
Maximale voorraad = theoretisch maximum zoals gecodeerd |
1B |
Veelgestelde vragen
-
Hoeveel is 1 財務自由 (Financial Freedom) waard in EUR?
- Op dit moment is de prijs van 1 財務自由 (Financial Freedom) (財務自由) in Euro (EUR) ongeveer €0,00009018.
-
Hoeveel 財務自由 kan ik kopen voor €1?
- Je kunt vandaag ongeveer 11089.32 財務自由 kopen voor €1.
-
Hoe kan ik de prijs van 財務自由 omrekenen naar EUR?
- Bereken de 財務自由 (Financial Freedom) koers van Euro door het gewenste bedrag in te voeren op de 財務自由 converteerpagina EUR van CoinGecko. Volg de eerdere prijsbewegingen op de 財務自由 naar- EUR grafiek en ontdek meer cryptoprijzen in EUR.
-
Wat is de hoogste prijs van 財務自由/EUR ooit?
- De allerhoogste koers ooit van 1 財務自由 in EUR is €0,04425. Het blijft afwachten of de waarde van 1 財務自由/EUR de huidige allerhoogste koers ooit zal overtreffen.
-
Wat is de prijstrend van 財務自由 (Financial Freedom) in EUR?
- In de afgelopen maand is de prijs van 財務自由 (Financial Freedom) (財務自由) omlaag met - 6,40% ten opzichte van de Euro (EUR). In feite heeft 財務自由 (Financial Freedom) minder goed gepresteerd dan de bredere cryptomarkt, die is omhoog met - 0,20%.
財務自由 / EUR Conversietabellen
De conversiekoers van 財務自由 (Financial Freedom) (財務自由) naar EUR is € 0,00009026 voor elke 1 財務自由. Dit betekent dat je 5 財務自由 voor € 0,00045130 of € 50,00 voor 553955 財務自由 kunt omruilen, exclusief kosten. Raadpleeg onze conversietabellen voor populaire 財務自由-transactiebedragen in hun bijbehorende EUR-prijzen en omgekeerd.
Converteer 財務自由 (Financial Freedom) (財務自由) naar EUR
| 財務自由 | EUR |
|---|---|
| 0.01 財務自由 | 0.000000902600 EUR |
| 0.1 財務自由 | 0.00000903 EUR |
| 1 財務自由 | 0.00009026 EUR |
| 2 財務自由 | 0.00018052 EUR |
| 5 財務自由 | 0.00045130 EUR |
| 10 財務自由 | 0.00090260 EUR |
| 20 財務自由 | 0.00180520 EUR |
| 50 財務自由 | 0.00451300 EUR |
| 100 財務自由 | 0.00902600 EUR |
| 1000 財務自由 | 0.090260 EUR |
Converteer Euro (EUR) naar 財務自由
| EUR | 財務自由 |
|---|---|
| 0.01 EUR | 110.79 財務自由 |
| 0.1 EUR | 1107.91 財務自由 |
| 1 EUR | 11079.10 財務自由 |
| 2 EUR | 22158 財務自由 |
| 5 EUR | 55396 財務自由 |
| 10 EUR | 110791 財務自由 |
| 20 EUR | 221582 財務自由 |
| 50 EUR | 553955 財務自由 |
| 100 EUR | 1107910 財務自由 |
| 1000 EUR | 11079102 財務自由 |
7-daagse prijsgeschiedenis van 財務自由 (Financial Freedom) (財務自由) naar EUR
De dagelijkse wisselkoers van 財務自由 (Financial Freedom) (財務自由) naar EUR schommelde de afgelopen 7 dagen tussen een maximum van € 0,00011456 op donderdag en een minimum van € 0,00008775 op zaterdag. In de afgelopen week had de prijs van 財務自由 in EUR de grootste 24-uurs prijsbeweging op donderdag (3 dagen geleden) met € 0,00002362 ( 26.0%).
Vergelijk de dagelijkse prijzen van 財務自由 (Financial Freedom) (財務自由) in EUR en hun 24-uurs prijsbewegingen voor de afgelopen week.
Vergelijk de dagelijkse prijzen van 財務自由 (Financial Freedom) (財務自由) in EUR en hun 24-uurs prijsbewegingen voor de afgelopen week.
| Datum | Dag van de week | 1 財務自由 naar EUR | 24-uurswijzigingen | Wijzigings-% |
|---|---|---|---|---|
| augustus 02, 2026 | zondag | € 0,00009026 | -€ 0,00000147 | 1.6% |
| augustus 01, 2026 | zaterdag | € 0,00008775 | -€ 0,00001607 | 15.5% |
| juli 31, 2026 | vrijdag | € 0,00010383 | -€ 0,00001074 | 9.4% |
| juli 30, 2026 | donderdag | € 0,00011456 | € 0,00002362 | 26.0% |
| juli 29, 2026 | woensdag | € 0,00009095 | -€ 0,000000933751 | 1.0% |
| juli 28, 2026 | dinsdag | € 0,00009188 | € 0,000000830175 | 0.9% |
| juli 27, 2026 | maandag | € 0,00009105 | -€ 0,00000132 | 1.4% |