Portefeuilles
Toevoegen aan nieuwe portefeuille
Lightning Protocol
LIGHT / EUR
€0,003185
2.5%
0.074326 BTC
0.1%
$0,003596
24-uurs bereik
$0,003763
Lightning (LIGHT) has recently migrated from their old contract to a new one. For more information, please view this announcement on Twitter.
Converteer Lightning Protocol naar Euro (LIGHT naar EUR)
De prijs om 1 Lightning Protocol ( LIGHT) te converteren naar EUR is vandaag € 0,00318479.
LIGHT
EUR
1 LIGHT = € 0,00318479
Hoe koop ik LIGHT met EUR?
Weergeven-
1. Identificeer waar je LIGHT kunt handelen
-
Lightning Protocol (LIGHT) kan worden gekocht en verkocht op 1 crypto-exchanges. Gebaseerd op handelsvolume en Trust Score, is PancakeSwap (v2) de meest actieve exchange om LIGHT te verhandelen.
-
2. Kies een geschikte exchange
-
Een populaire optie om LIGHT te kopen is via een gedecentraliseerde exchange (DEX). Vergelijk bij het kiezen van een DEX de liquiditeit, veiligheid en beschikbare activa. De meeste DEXen hebben netwerk- en handelskosten, dus vergeet niet om hier wat saldo voor opzij te zetten.
-
3. Koop een basiscryptocurrency met EUR
-
Zodra je een DEX van je voorkeur hebt geïdentificeerd, moet je een populaire cryptocurrency zoals Ethereum of Stablecoins kopen van een gecentraliseerde exchange (CEX) die EUR accepteert. Dit is belangrijk omdat je deze als basiscryptocurrency gaat gebruiken.
-
4. Stel een cryptowallet in
-
Schrijf de basiscryptocurrency over naar een cryptowallet. Door een cryptowallet zoals MetaMask op te zetten, kun je je privésleutels beheren en alle activa op één plek beheren. Bewaar je privésleutels ergens waar ze veilig en gemakkelijk toegankelijk zijn.
-
5. Je bent nu klaar om LIGHT te kopen!
-
Verbind je cryptowallet met een gewenste DEX. Selecteer op de exchange Lightning Protocol (LIGHT) en voer de hoeveelheid crypto in die je wilt verhandelen. Controleer de details voordat je de transactie bevestigt.
LIGHT naar EUR-grafiek
Lightning Protocol ( LIGHT) is vandaag € 0,00318479 waard. Dit is een 0.8% toename sinds een uur geleden en een 2.0% daling sinds gisteren. De waarde van LIGHT is vandaag 7.6% hoger vergeleken met de waarde 7 dagen geleden. In de afgelopen 24 uur was het totale transactievolume van Lightning Protocol € 4,66.
Logschaal gebruiken
Bekijken in volledig scherm
Downloaden als PNG
Downloaden als SVG
Downloaden als JPEG
Downloaden als PDF
Bekijken in volledig scherm
Vergelijking is alleen beschikbaar op lijngrafieken.
Wisselen en vergelijken
Wisselen en vergelijken
Meer gegevens nodig?
Verken onze API
| 1u | 24u | 7d | 14d | 30d | 1j |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.8% | 2.0% | 7.6% | 2.6% | 32.6% | 43.5% |
Statistieken over Lightning Protocol
| Marktkapitalisatie | €0,00 |
|---|---|
| Marktkapitalisatie/FDV | 0 |
| Volledig verwaterde waardebepaling | €318.431 |
| 24 uur handelsvolume | €4,66 |
| Voorraad in omloop | - |
| Totaalvoorraad | 100M |
| Maximale voorraad | 100M |
Veelgestelde vragen
-
Hoeveel is 1 Lightning Protocol waard in EUR?
- Op dit moment is de prijs van 1 Lightning Protocol (LIGHT) in Euro (EUR) ongeveer €0,003185.
-
Hoeveel LIGHT kan ik kopen voor €1?
- Je kunt vandaag ongeveer 313.99 LIGHT kopen voor €1.
-
Hoe kan ik de prijs van LIGHT omrekenen naar EUR?
- Bereken de Lightning Protocol koers van Euro door het gewenste bedrag in te voeren op de LIGHT converteerpagina EUR van CoinGecko. Volg de eerdere prijsbewegingen op de LIGHT naar- EUR grafiek en ontdek meer cryptoprijzen in EUR.
-
Wat is de hoogste prijs van LIGHT/EUR ooit?
- De allerhoogste koers ooit van 1 LIGHT in EUR is €0,9069. Het blijft afwachten of de waarde van 1 LIGHT/EUR de huidige allerhoogste koers ooit zal overtreffen.
-
Wat is de prijstrend van Lightning Protocol in EUR?
- In de afgelopen maand is de prijs van Lightning Protocol (LIGHT) omhoog met 32,60% ten opzichte van de Euro (EUR). In feite heeft Lightning Protocol beter gepresteerd dan de bredere cryptomarkt, die is omhoog met 7,20%.
LIGHT / EUR Conversietabellen
De conversiekoers van Lightning Protocol (LIGHT) naar EUR is € 0,00318479 voor elke 1 LIGHT. Dit betekent dat je 5 LIGHT voor € 0,01592396 of € 50,00 voor 15699.62 LIGHT kunt omruilen, exclusief kosten. Raadpleeg onze conversietabellen voor populaire LIGHT-transactiebedragen in hun bijbehorende EUR-prijzen en omgekeerd.
Converteer Lightning Protocol (LIGHT) naar EUR
| LIGHT | EUR |
|---|---|
| 0.01 LIGHT | 0.00003185 EUR |
| 0.1 LIGHT | 0.00031848 EUR |
| 1 LIGHT | 0.00318479 EUR |
| 2 LIGHT | 0.00636958 EUR |
| 5 LIGHT | 0.01592396 EUR |
| 10 LIGHT | 0.03184791 EUR |
| 20 LIGHT | 0.063696 EUR |
| 50 LIGHT | 0.159240 EUR |
| 100 LIGHT | 0.318479 EUR |
| 1000 LIGHT | 3.18 EUR |
Converteer Euro (EUR) naar LIGHT
| EUR | LIGHT |
|---|---|
| 0.01 EUR | 3.14 LIGHT |
| 0.1 EUR | 31.40 LIGHT |
| 1 EUR | 313.99 LIGHT |
| 2 EUR | 627.98 LIGHT |
| 5 EUR | 1569.96 LIGHT |
| 10 EUR | 3139.92 LIGHT |
| 20 EUR | 6279.85 LIGHT |
| 50 EUR | 15699.62 LIGHT |
| 100 EUR | 31399 LIGHT |
| 1000 EUR | 313992 LIGHT |
7-daagse prijsgeschiedenis van Lightning Protocol (LIGHT) naar EUR
Lightning Protocol (LIGHT) wordt momenteel gewaardeerd op € 0,00318479 en heeft de afgelopen 7 dagen zeer weinig prijsbewegingen gehad. In de afgelopen week was de hoogste dagprijs van LIGHT € 0,00325827 op dinsdag, en de grootste 24-uurs prijsverandering was -€ 0,00008008 (2.5%) op woensdag.
| Datum | Dag van de week | 1 LIGHT naar EUR | 24-uurswijzigingen | Wijzigings-% |
|---|---|---|---|---|
| september 24, 2026 | donderdag | € 0,00318479 | -€ 0,00006409 | 2.0% |
| september 23, 2026 | woensdag | € 0,00317819 | -€ 0,00008008 | 2.5% |
| september 22, 2026 | dinsdag | € 0,00325827 | N/A | 0.0% |
| september 21, 2026 | maandag | N/A | N/A | 0.0% |
| september 20, 2026 | zondag | N/A | N/A | 0.0% |
| september 19, 2026 | zaterdag | N/A | N/A | 0.0% |
| september 18, 2026 | vrijdag | N/A | N/A | 0.0% |