Portefeuilles
Toevoegen aan nieuwe portefeuille
Tokenized BNY Mellon Global Short-Dated High Yield Bond Fund
HYBOND / BTC
#1685
BTC0,00002247
1.9%
Koers wordt uit contract opgehaald
0,00002247 BTC
1.9%
0,0007117 ETH
2.8%
$1,74
24-uurs bereik
$1,74
Converteer Tokenized BNY Mellon Global Short-Dated High Yield Bond Fund naar Bitcoin (HYBOND naar BTC)
De prijs om 1 Tokenized BNY Mellon Global Short-Dated High Yield Bond Fund ( HYBOND) te converteren naar BTC is vandaag BTC 0,00002247.
HYBOND
BTC
1 HYBOND = BTC 0,00002247
HYBOND naar BTC-grafiek
Tokenized BNY Mellon Global Short-Dated High Yield Bond Fund ( HYBOND) is vandaag BTC 0,00002247 waard. Dit is een 0.0% daling sinds een uur geleden en een 0.0% daling sinds gisteren. De waarde van HYBOND is vandaag 0.0% lager vergeleken met de waarde 7 dagen geleden. In de afgelopen 24 uur was het totale transactievolume van Tokenized BNY Mellon Global Short-Dated High Yield Bond Fund BTC 0,000000000000000000.
Logschaal gebruiken
Bekijken in volledig scherm
Downloaden als PNG
Downloaden als SVG
Downloaden als JPEG
Downloaden als PDF
Bekijken in volledig scherm
Vergelijking is alleen beschikbaar op lijngrafieken.
Wisselen en vergelijken
Wisselen en vergelijken
Meer gegevens nodig?
Verken onze API
| 1u | 24u | 7d | 14d | 30d | 1j |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.2% | 0.6% | 0.0% |
Statistieken over Tokenized BNY Mellon Global Short-Dated High Yield Bond Fund
|
Marktkapitalisatie
Marktkapitalisatie = huidige koers x voorraad in omloop
Verwijst naar de totale marktwaarde van een voorraad in omloop van een cryptocurrency. Het is vergelijkbaar met de waardering van de aandelenmarkt voor het vermenigvuldigen van de koers per aandeel met aandelen die gemakkelijk op de markt verkrijgbaar zijn (niet in het bezit van en vergrendeld door insiders, overheden) Lees meer |
BTC57,1871 |
|---|---|
|
Marktkapitalisatie/FDV
De verhouding tussen de huidige marktkapitalisatie en de marktkapitalisatie bij het bereiken van het maximale aanbod.
Hoe dichter de marktkap/FDV bij 1 ligt, hoe dichter de huidige marktkapitalisatie bij zijn volledig verwaterde marktkapitalisatie ligt en omgekeerd. Meer informatie over marktkap/FDV vind je hier. |
1 |
|
Volledig verwaterde waardebepaling
Volledig verwaterde waardering (FDV) = huidige koers x totaal aanbod
De volledig verwaterde waardering (FDV) is de theoretische marktkapitalisatie van een munt als het volledige aanbod in omloop is, gebaseerd op de huidige marktprijs. De FDV-waarde is theoretisch omdat het vergroten van het circulerende aanbod van een munt invloed kan hebben op de marktprijs. Ook kan het, afhankelijk van de tokenomics, het emissieschema of de lock-upperiode van de voorraad van een munt, een aanzienlijke tijd duren voordat de volledige voorraad in omloop wordt gebracht. Lees hier meer over de FDV. |
BTC57,1871 |
|
24 uur handelsvolume
Een meting van een cryptocurrencyhandelsvolume over alle gevolgde platformen van de afgelopen 24 uur. Dit wordt 24 uur non-stop bijgehouden.
Lees meer |
BTC0,0000 |
|
Voorraad in omloop
Het aantal munten dat in omloop is op de markt en verhandelbaar is voor mensen. Het is vergelijkbaar met het bekijken van aandelen die gemakkelijk op de markt verkrijgbaar zijn (niet in het bezit van en vergrendeld door insiders, overheden).
Lees meer |
2,545M |
|
Totaalvoorraad
Het aantal munten dat al is aangemaakt, min alle munten die zijn verbrand (uit omloop genomen). Het is vergelijkbaar met uitgegeven aandelen op de aandelenmarkt.
Totaal aanbod = on-chain aanbod - verbrande tokens |
2,545M |
|
Maximale voorraad
Het maximale aantal munten dat is gecodeerd om te bestaan tijdens de levensduur van de cryptocurrency. Het is vergelijkbaar met het maximaal aantal uit te geven aandelen op de aandelenmarkt.
Maximale voorraad = theoretisch maximum zoals gecodeerd |
∞ |
Veelgestelde vragen
-
Hoeveel is 1 Tokenized BNY Mellon Global Short-Dated High Yield Bond Fund waard in BTC?
- Op dit moment is de prijs van 1 Tokenized BNY Mellon Global Short-Dated High Yield Bond Fund (HYBOND) in Bitcoin (BTC) ongeveer BTC0,00002247.
-
Hoeveel HYBOND kan ik kopen voor BTC1?
- Je kunt vandaag ongeveer 44496 HYBOND kopen voor BTC1.
-
Hoe kan ik de prijs van HYBOND omrekenen naar BTC?
- Bereken de Tokenized BNY Mellon Global Short-Dated High Yield Bond Fund koers van Bitcoin door het gewenste bedrag in te voeren op de HYBOND converteerpagina BTC van CoinGecko. Volg de eerdere prijsbewegingen op de HYBOND naar- BTC grafiek en ontdek meer cryptoprijzen in BTC.
-
Wat is de hoogste prijs van HYBOND/BTC ooit?
- De allerhoogste koers ooit van 1 HYBOND in BTC is BTC0,00002786. Het blijft afwachten of de waarde van 1 HYBOND/BTC de huidige allerhoogste koers ooit zal overtreffen.
-
Wat is de prijstrend van Tokenized BNY Mellon Global Short-Dated High Yield Bond Fund in BTC?
- In de afgelopen maand is de prijs van Tokenized BNY Mellon Global Short-Dated High Yield Bond Fund (HYBOND) omhoog met 0,60% ten opzichte van de Bitcoin (BTC). In feite heeft Tokenized BNY Mellon Global Short-Dated High Yield Bond Fund minder goed gepresteerd dan de bredere cryptomarkt, die is omhoog met 19,10%.
HYBOND / BTC Conversietabellen
De conversiekoers van Tokenized BNY Mellon Global Short-Dated High Yield Bond Fund (HYBOND) naar BTC is BTC 0,00002247 voor elke 1 HYBOND. Dit betekent dat je 5 HYBOND voor BTC 0,00011237 of BTC 50,000 voor 2224822 HYBOND kunt omruilen, exclusief kosten. Raadpleeg onze conversietabellen voor populaire HYBOND-transactiebedragen in hun bijbehorende BTC-prijzen en omgekeerd.
Converteer Tokenized BNY Mellon Global Short-Dated High Yield Bond Fund (HYBOND) naar BTC
| HYBOND | BTC |
|---|---|
| 0.01 HYBOND | 0.000000224737 BTC |
| 0.1 HYBOND | 0.00000225 BTC |
| 1 HYBOND | 0.00002247 BTC |
| 2 HYBOND | 0.00004495 BTC |
| 5 HYBOND | 0.00011237 BTC |
| 10 HYBOND | 0.00022474 BTC |
| 20 HYBOND | 0.00044947 BTC |
| 50 HYBOND | 0.00112369 BTC |
| 100 HYBOND | 0.00224737 BTC |
| 1000 HYBOND | 0.02247371 BTC |
Converteer Bitcoin (BTC) naar HYBOND
| BTC | HYBOND |
|---|---|
| 0.01 BTC | 444.964 HYBOND |
| 0.1 BTC | 4450 HYBOND |
| 1 BTC | 44496 HYBOND |
| 2 BTC | 88993 HYBOND |
| 5 BTC | 222482 HYBOND |
| 10 BTC | 444964 HYBOND |
| 20 BTC | 889929 HYBOND |
| 50 BTC | 2224822 HYBOND |
| 100 BTC | 4449644 HYBOND |
| 1000 BTC | 44496442 HYBOND |
7-daagse prijsgeschiedenis van Tokenized BNY Mellon Global Short-Dated High Yield Bond Fund (HYBOND) naar BTC
De dagelijkse wisselkoers van Tokenized BNY Mellon Global Short-Dated High Yield Bond Fund (HYBOND) naar BTC schommelde de afgelopen 7 dagen tussen een maximum van BTC 0,00002695 op dinsdag en een minimum van BTC 0,00002227 op vrijdag. In de afgelopen week had de prijs van HYBOND in BTC de grootste 24-uurs prijsbeweging op vrijdag (3 dagen geleden) met -BTC 0,00000160 ( 6.7%).
Vergelijk de dagelijkse prijzen van Tokenized BNY Mellon Global Short-Dated High Yield Bond Fund (HYBOND) in BTC en hun 24-uurs prijsbewegingen voor de afgelopen week.
Vergelijk de dagelijkse prijzen van Tokenized BNY Mellon Global Short-Dated High Yield Bond Fund (HYBOND) in BTC en hun 24-uurs prijsbewegingen voor de afgelopen week.
| Datum | Dag van de week | 1 HYBOND naar BTC | 24-uurswijzigingen | Wijzigings-% |
|---|---|---|---|---|
| augustus 24, 2026 | maandag | BTC 0,00002247 | BTC 0,000000000000000000 | 0.0% |
| augustus 23, 2026 | zondag | BTC 0,00002247 | -BTC 0,000000146675 | 0.6% |
| augustus 22, 2026 | zaterdag | BTC 0,00002262 | BTC 0,000000343865 | 1.5% |
| augustus 21, 2026 | vrijdag | BTC 0,00002227 | -BTC 0,00000160 | 6.7% |
| augustus 20, 2026 | donderdag | BTC 0,00002388 | -BTC 0,00000132 | 5.2% |
| augustus 19, 2026 | woensdag | BTC 0,00002519 | -BTC 0,00000175 | 6.5% |
| augustus 18, 2026 | dinsdag | BTC 0,00002695 | -BTC 0,000000092080 | 0.3% |