Somnigroup International
SGI
#807
Somnigroup International-prijsgrafiek (SGI)
| 1u | 24u | 7d | 14d | 30d | 1j |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.2% | 0.1% | 7.0% | 9.3% | 2.1% | 25.9% |
SGI Converter
Somnigroup International Historische koersen
| 24-uurs bereik | $62,89 – $64,84 |
|---|---|
| 7-daags bereik | $62,84 – $67,46 |
| 52W-bereik | $60,43 – $98,56 |
Aandelenstatistieken
| Marktkapitalisatie | $ 13,329B |
|---|
Hoe presteert Somnigroup International (SGI)?
Somnigroup International (SGI) is vandaag gestegen 0.1% en wordt verhandeld op $63,36 met een dagelijks bereik van $62,89 tot $64,84. Het afgelopen jaar bereikte Somnigroup International een 52-weken high van $98,56 en een dieptepunt van $60,43, en is sinds het begin van het jaar gedaald 29.0%.
Wat is de marktkapitalisatie van Somnigroup International (SGI)?
Somnigroup International (SGI) heeft een marktkapitalisatie van $13,33B. Om te zien hoe SGI zich verhoudt tot andere aandelen, bekijk je CoinGecko's lijst met aandelen gerangschikt op basis van marktkapitalisatie.
Wie zijn de verschillende uitgevende instellingen van getokeniseerde Somnigroup International (SGI)?
xStocks is de enige emittent van getokeniseerde Somnigroup International op CoinGecko. Hun token, SGIX, heeft een marktkapitalisatie van -.
Waar kan ik getokeniseerde Somnigroup International (SGI) kopen?
Getokeniseerde Somnigroup International (SGI) is momenteel niet beschikbaar om te verhandelen op enige op CoinGecko vermelde exchange. Kom later terug — de informatie wordt bijgewerkt wanneer de handelsactiviteit wordt hervat.
xStocks