Chainport Bridged USDC (Humanode)
Preț USDC
Chainport Bridged USDC (Humanode) Grafic preț (USDC)
Comută și compară
| 1h | 24h | 7z | 14z | 30z | 1a |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Instrument conversie USDC
Statistici Chainport Bridged USDC (Humanode)
| Capitalizare la bursă | $43.580,11 |
|---|---|
| Capitalizarea de piață / FDV | 1 |
| Evaluare efect de filuție la nivel maxim | $43.580,11 |
| Vol. tranzacționare pe 24 ore | $1.476,83 |
| Rezervă circulantă | 43.585 |
| Rezervă totală | 43.585 |
| Rezervă maximă | ∞ |
Preț istoric al USDC
| Interval de 24 de ore | $0,9996 – $0,9999 |
|---|---|
| Interval de 7 zile | $0,9991 – $1,00 |
| Maxim istoric |
$1,19 15.8%
|
| Minim istoric |
$0,7671 30.3%
|
Ce părere aveți despre USDC astăzi?
De unde puteți cumpăra Chainport Bridged USDC (Humanode)?
Tokenurile USDC pot fi tranzacționate pe burse descentralizate. Cea mai populară bursă pentru a cumpăra și tranzacționa Chainport Bridged USDC (Humanode) este Impossible Finance (Humanode), unde cea mai activă pereche de tranzacționare USDC/WEHMND are un volum de tranzacționare de $1.507,90 în ultimele 24 de ore.
Care este volumul zilnic de tranzacționare al Chainport Bridged USDC (Humanode) (USDC)?
Volumul de tranzacționare al Chainport Bridged USDC (Humanode) (USDC) este de $1.476,83 în ultimele 24 de ore, ceea ce reprezintă o -37,00 % reducere față de acum o zi și semnalează o diminuare recentă a activității pieței. Verifică lista CoinGecko de criptomonede cu cel mai mare volum.
Care este cel mai mare și cel mai mic preț pentru Chainport Bridged USDC (Humanode)(USDC)?
Chainport Bridged USDC (Humanode) (USDC) a atins un maxim istoric de $1,19 și un minim istoric de $0,7671. În prezent, se tranzacționează cu -15,80 % sub acest maxim și cu 30,30 % peste cel mai scăzut preț al său.
Care este capitalizarea de piață a Chainport Bridged USDC (Humanode) (USDC)?
Capitalizarea de piață a Chainport Bridged USDC (Humanode) (USDC) este de $43.580,11 și se află pe locul #- pe CoinGecko astăzi. Capitalizarea de piață se măsoară prin înmulțirea prețului tokenului cu oferta în circulație de tokenuri USDC (44 mie tokenuri sunt tranzacționabile pe piață în prezent).
Care este evaluarea diluată complet a Chainport Bridged USDC (Humanode) (USDC)?
Evaluarea diluată complet (FDV) a Chainport Bridged USDC (Humanode) (USDC) este de $43.580,11. Aceasta este o reprezentare statistică a capitalizării maxime de piață, presupunând că numărul total de 44 mie tokenuri ETH se află astăzi în circulație.
Cum se compară performanța prețului Chainport Bridged USDC (Humanode) cu cea a celorlalte monede?
Cu o creștere a prețului de 0,00 % în ultimele 7 zile, Chainport Bridged USDC (Humanode) (USDC) este sub performanța pieței globale de criptomonede, care este în creștere cu 10,70 %, în timp ce depășește performanța criptomonedelor din Bridged-Tokens similară, care sunt în scădere cu -0,20 %.
Piețe Chainport Bridged USDC (Humanode)
Ați putea fi interesat de aceste știri de ultimă oră privind criptomonedele.
Prețuri globale Chainport Bridged USDC (Humanode)
Monede similare care ar putea să vă placă