Generac Holdings (Ondo Tokenized)
Preț GNRCON
Generac Holdings (Ondo Tokenized) Grafic preț (GNRCON)
Comută și compară
| 1h | 24h | 7z | 14z | 30z | 1a |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 3.2% | 9.2% | 10.4% | 0.8% | - |
Instrument conversie GNRCON
Statistici Generac Holdings (Ondo Tokenized)
| Capitalizare la bursă | $362,20 |
|---|---|
| Capitalizarea de piață / FDV | 1 |
| Evaluare efect de filuție la nivel maxim | $362,20 |
| Vol. tranzacționare pe 24 ore | $3,49 |
| Rezervă circulantă | 1 |
| Rezervă totală | 1 |
| Rezervă maximă | ∞ |
Preț istoric al GNRCON
| Interval de 24 de ore | - – - |
|---|---|
| Interval de 7 zile | - – - |
| Maxim istoric |
$296,90
|
| Minim istoric |
$177,43
|
Ce părere aveți despre GNRCON astăzi?
De unde puteți cumpăra Generac Holdings (Ondo Tokenized)?
Tokenurile GNRCON pot fi tranzacționate pe burse de criptomonede centralizate. Cea mai populară bursă pentru a cumpăra și tranzacționa Generac Holdings (Ondo Tokenized) este Ondo Stocks, unde cea mai activă pereche de tranzacționare GNRCON/USDON are un volum de tranzacționare de $3,47 în ultimele 24 de ore.
Care este volumul zilnic de tranzacționare al Generac Holdings (Ondo Tokenized) (GNRCON)?
Volumul de tranzacționare al Generac Holdings (Ondo Tokenized) (GNRCON) este de $3,49 în ultimele 24 de ore, ceea ce reprezintă o 0,00 % creștere față de acum o zi și semnalează o creștere recentă a activității pieței. Verifică lista CoinGecko de criptomonede cu cel mai mare volum.
Care este cel mai mare și cel mai mic preț pentru Generac Holdings (Ondo Tokenized)(GNRCON)?
Generac Holdings (Ondo Tokenized) (GNRCON) a atins un maxim istoric de $296,90 și un minim istoric de $177,43. În prezent, se tranzacționează cu -31,00 % sub acest maxim și cu 15,40 % peste cel mai scăzut preț al său.
Care este capitalizarea de piață a Generac Holdings (Ondo Tokenized) (GNRCON)?
Capitalizarea de piață a Generac Holdings (Ondo Tokenized) (GNRCON) este de $362,20 și se află pe locul #- pe CoinGecko astăzi. Capitalizarea de piață se măsoară prin înmulțirea prețului tokenului cu oferta în circulație de tokenuri GNRCON (1,8 tokenuri sunt tranzacționabile pe piață în prezent).
Care este evaluarea diluată complet a Generac Holdings (Ondo Tokenized) (GNRCON)?
Evaluarea diluată complet (FDV) a Generac Holdings (Ondo Tokenized) (GNRCON) este de $362,20. Aceasta este o reprezentare statistică a capitalizării maxime de piață, presupunând că numărul total de 1 tokenuri ETH se află astăzi în circulație.
Cum se compară performanța prețului Generac Holdings (Ondo Tokenized) cu cea a celorlalte monede?
Cu o creștere a prețului de 0,00 % în ultimele 7 zile, Generac Holdings (Ondo Tokenized) (GNRCON) este sub performanța pieței globale de criptomonede, care este în creștere cu 13,00 %, în timp ce este sub performanța criptomonedelor din Real World Assets (RWA) similară, care sunt în creștere cu 5,90 %.
Cum se adaugă Generac Holdings (Ondo Tokenized) (GNRCON) la MetaMask?
Adăugând Generac Holdings (Ondo Tokenized) (GNRCON) în MetaMask vă permite să vă vizualiați participațiile token, să tranzacționați pe bursele decentralizate și multe altele. Pentru a le adăuga, va trebui să importați GNRCON drept token. Puteți copia adresa de contract a GNRCON (0xd120f60fec8189ed4a2346e10107b0f1f61354cb) și să o importați manual sau, dacă ați instalat extensia de chrome a MetaMask, puteți adăuga GNRCON în MetaMask cu doar un click în CoinGecko.
Adăugați GNRCON în MetaMask.
Piețe Generac Holdings (Ondo Tokenized)
Ați putea fi interesat de aceste știri de ultimă oră privind criptomonedele.
Prețuri globale Generac Holdings (Ondo Tokenized)
Monede similare care ar putea să vă placă