Kategórie nárastov kryptoaktív
Objavte najvyššie zisky vo všetkých kategóriách kryptomien na CoinGecko dnes. Tento zoznam zoraďuje sektory kryptomien podľa percentuálneho zisku trhovej kapitalizácie za posledných 24 hodín. Získajte údaje o kategóriách kryptomien cez CoinGecko API
Pozrite si náš 3-minútový návod s cieľom naučiť sa, ako používať kategórie CoinGecko.
Výber
👀 Sledovanie

Prihláste sa a začnite nasledovné kategórie
| # | Kategória | Najväčšie rasty | 1h | 24h | 7d | Trhová kapitalizácia | Objem za 24h | Počet coinov | Posledných 7 dní | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tokenized Pre-IPO Stocks
|
0.1% | 316.0% | - | 8 |
|
||||
| 2 |
TimeFi
|
1.6% | 35.9% | 62.5% | 1 |
|
||||
| 3 |
Sticker-Themed Coins
|
4.9% | 33.1% | 6.9% | 3 |
|
||||
| 4 |
BagsApp Ecosystem
|
4.8% | 25.2% | 220.3% | 54 |
|
||||
| 5 |
Cookie Launchpad
|
0.6% | 20.1% | 54.1% | 2 |
|
||||
| 6 |
Binance Buildkey TGE
|
0.4% | 16.1% | 16.5% | 3 |
|
||||
| 7 |
Game Studio
|
3.2% | 14.8% | 17.2% | 13 |
|
||||
| 8 |
Sun Pump Ecosystem
|
1.7% | 13.1% | 28.0% | 18 |
|
||||
| 9 |
ST0x Ecosystem
|
2.2% | 12.5% | 1.4% | 3 |
|
||||
| 10 |
Trading Card RWA Platform
|
1.3% | 12.3% | 13.8% | 6 |
|
||||
| 11 |
Echo Launchpad
|
0.1% | 10.6% | 14.1% | 2 |
|
||||
| 12 |
Poolz Finance Launchpad
|
1.9% | 9.8% | 20.9% | 17 |
|
||||
| 13 |
Christmas Themed
|
1.0% | 9.6% | 7.6% | 12 |
|
||||
| 14 |
TRON Meme
|
1.0% | 9.6% | 20.0% | 23 |
|
||||
| 15 |
Market-Making Solution
|
0.2% | 8.7% | 20.5% | 7 |
|
||||
| 16 |
Move to Earn
|
3.6% | 8.1% | 33.7% | 27 |
|
||||
| 17 |
Stablecoin TRY
|
0.4% | 8.0% | 89.1% | 4 |
|
||||
| 18 |
STX.CITY Ecosystem
|
0.0% | 7.9% | 13.1% | 2 |
|
||||
| 19 |
Parody Meme
|
1.6% | 7.6% | 32.0% | 87 |
|
||||
| 20 |
Tokenized Exchange-Traded Product (ETPs)
|
0.3% | 7.3% | 11.0% | 69 |
|
||||
| 21 |
Tokenized Exchange-Traded Funds (ETFs)
|
0.0% | 7.2% | 10.9% | 69 |
|
||||
| 22 |
Rozšírená realita
|
1.3% | 7.2% | 15.0% | 10 |
|
||||
| 23 |
Etherfuse Ecosystem
|
0.3% | 7.0% | 9.0% | 4 |
|
||||
| 24 |
Zora Creator
|
0.3% | 6.9% | 22.8% | 25 |
|
||||
| 25 |
Discord Bots
|
1.7% | 6.8% | 10.7% | 12 |
|
||||
| 26 |
Privacy Blockchain
|
0.8% | 6.4% | 11.5% | 43 |
|
||||
| 27 |
Remora Markets Tokenized rStocks
|
0.7% | 6.1% | 15.1% | 10 |
|
||||
| 28 |
Arcade Games
|
0.3% | 6.0% | 74.4% | 40 |
|
||||
| 29 |
ChainGPT Launchpad
|
0.7% | 5.2% | 10.6% | 10 |
|
||||
| 30 |
Quest-to-Earn
|
0.3% | 4.9% | 103.3% | 27 |
|
||||
| 31 |
Data Availability
|
2.6% | 4.7% | 16.0% | 14 |
|
||||
| 32 |
Ondo Tokenized Assets
|
0.4% | 4.7% | 13.0% | 264 |
|
||||
| 33 |
Zdravotníctvo
|
0.9% | 4.7% | 4.4% | 42 |
|
||||
| 34 |
AI Framework
|
1.5% | 4.5% | 9.3% | 135 |
|
||||
| 35 |
Pump.fun Creator
|
1.5% | 4.4% | 2.9% | 10 |
|
||||
| 36 |
TON Meme
|
0.5% | 4.4% | 3.5% | 66 |
|
||||
| 37 |
Tokenizované produkty
|
0.1% | 4.3% | 8.5% | 669 |
|
||||
| 38 |
Desci Meme
|
0.8% | 4.2% | 10.0% | 31 |
|
||||
| 39 |
Elon Musk-Inspired
|
0.3% | 4.0% | 1.9% | 99 |
|
||||
| 40 |
Deriváty
|
1.3% | 3.9% | 1.8% | 124 |
|
||||
| 41 |
Gaming Marketplace
|
0.6% | 3.9% | 2.6% | 15 |
|
||||
| 42 |
Stablecoin GBP
|
0.0% | 3.9% | 3.5% | 3 |
|
||||
| 43 |
Privacy Browser
|
0.1% | 3.8% | 7.2% | 4 |
|
||||
| 44 |
4chan-Themed
|
0.0% | 3.3% | 2.1% | 75 |
|
||||
| 45 |
x402 Ecosystem
|
1.7% | 3.3% | 7.7% | 123 |
|
||||
| 46 |
Memorial Themed
|
0.6% | 2.8% | 0.7% | 11 |
|
||||
| 47 |
Mascot-Themed
|
1.5% | 2.8% | 2.1% | 23 |
|
||||
| 48 |
Dog-Themed
|
0.1% | 2.8% | 1.4% | 571 |
|
||||
| 49 |
Trvalé kontrakty
|
1.3% | 2.8% | 1.2% | 109 |
|
||||
| 50 |
Neobank
|
0.3% | 2.6% | 5.1% | 22 |
|
||||
| 51 |
Tokenizované akcie
|
0.6% | 2.6% | 10.6% | 466 |
|
||||
| 52 |
Camelot Launchpad
|
0.3% | 2.5% | 5.0% | 5 |
|
||||
| 53 |
ERC 404
|
1.0% | 2.5% | 2.0% | 5 |
|
||||
| 54 |
Ohm Fork
|
0.7% | 2.4% | 1.5% | 4 |
|
||||
| 55 |
On-chain Gaming
|
0.8% | 2.4% | 0.2% | 20 |
|
||||
| 56 |
Synthetic Dollar
|
0.1% | 2.4% | 2.8% | 14 |
|
||||
| 57 |
Charita
|
1.2% | 2.4% | 24.8% | 49 |
|
||||
| 58 |
Stablecoin SGD
|
0.2% | 2.2% | 3.0% | 1 |
|
||||
| 59 |
Real World Assets (RWA)
|
0.6% | 2.2% | 5.8% | 957 |
|
||||
| 60 |
Avalanche L1
|
1.8% | 2.1% | 4.6% | 19 |
|
||||
| 61 |
Životné prostredie
|
1.2% | 2.0% | 3.0% | 27 |
|
||||
| 62 |
Tokeny rebase
|
0.4% | 2.0% | 0.3% | 13 |
|
||||
| 63 |
RWA Protocol
|
1.5% | 2.0% | 7.6% | 83 |
|
||||
| 64 |
Decentralizovaná burza (DEX)
|
1.3% | 2.0% | 1.2% | 349 |
|
||||
| 65 |
Stablecoin IDR
|
0.1% | 1.9% | 0.6% | 2 |
|
||||
| 66 |
Telegram Apps
|
0.6% | 1.8% | 16.9% | 150 |
|
||||
| 67 |
Baseline Ecosystem
|
0.9% | 1.8% | 0.0% | 1 |
|
||||
| 68 |
InfoFi
|
1.1% | 1.7% | 1.8% | 14 |
|
||||
| 69 |
BackedFi xStocks Ecosystem
|
0.7% | 1.7% | 5.1% | 126 |
|
||||
| 70 |
Made in China
|
0.0% | 1.7% | 3.5% | 33 |
|
||||
| 71 |
SPL22
|
0.8% | 1.6% | 8.4% | 9 |
|
||||
| 72 |
Tokeny na burze
|
0.3% | 1.6% | 2.9% | 362 |
|
||||
| 73 |
Chain Abstraction
|
1.6% | 1.5% | 5.5% | 12 |
|
||||
| 74 |
Centralizovaná burza (CEX)
|
0.2% | 1.5% | 3.2% | 76 |
|
||||
| 75 |
Recruitment
|
0.2% | 1.5% | 1.7% | 3 |
|
||||
| 76 |
Directed Acyclic Graph (DAG)
|
1.5% | 1.5% | 5.4% | 15 |
|
||||
| 77 |
Payment Solutions
|
1.0% | 1.5% | 8.5% | 122 |
|
||||
| 78 |
Tokeny governancie stakovania s likviditou
|
2.0% | 1.4% | 5.8% | 40 |
|
||||
| 79 |
Superstate Ecosystem
|
0.5% | 1.3% | 1.9% | - | 6 |
|
|||
| 80 |
Commodity-backed Stablecoin
|
0.3% | 1.3% | 0.0% | 1 |
|
||||
| 81 |
Oracle
|
1.7% | 1.2% | 4.1% | 53 |
|
||||
| 82 |
Cross-chain Communication
|
1.3% | 1.1% | 3.5% | 71 |
|
||||
| 83 |
Alleged SEC Securities
|
0.1% | 1.1% | 2.9% | 37 |
|
||||
| 84 |
Tokeny LP
|
0.2% | 1.1% | 3.5% | 14 |
|
||||
| 85 |
Inscriptions
|
0.3% | 1.1% | 8.6% | 33 |
|
||||
| 86 |
Hazardné hry
|
0.0% | 1.1% | 5.7% | 108 |
|
||||
| 87 |
Play to Earn
|
1.0% | 1.1% | 5.0% | 253 |
|
||||
| 88 |
Optimism Superchain Ecosystem
|
1.5% | 1.0% | 4.4% | 16 |
|
||||
| 89 |
Eigenpie Ecosystem
|
0.9% | 1.0% | 13.9% | 11 |
|
||||
| 90 |
Tokeny kryté aktívami
|
0.3% | 1.0% | 0.7% | 319 |
|
||||
| 91 |
Body Reddit
|
1.1% | 1.0% | 0.0% | 3 |
|
||||
| 92 |
Stablecoin JPY
|
0.2% | 0.9% | 0.8% | 6 |
|
||||
| 93 |
Zabalené tokeny
|
0.8% | 0.9% | 5.2% | 454 |
|
||||
| 94 |
Yield Tokenization Product
|
1.2% | 0.9% | 0.2% | 4 |
|
||||
| 95 |
Privacy Infrastructure
|
1.5% | 0.9% | 5.2% | 58 |
|
||||
| 96 |
Cybersecurity
|
1.2% | 0.8% | 1.4% | 37 |
|
||||
| 97 |
Gaming Platform
|
1.5% | 0.8% | 2.8% | 64 |
|
||||
| 98 |
Zábava
|
0.3% | 0.8% | 3.9% | 121 |
|
||||
| 99 |
Analytika
|
0.2% | 0.8% | 5.5% | 165 |
|
||||
| 100 |
Decentralizované financie (DeFi)
|
0.9% | 0.8% | 3.1% | 1619 |
|
||||
Zobrazujú sa výsledky 1 až 100 z 705
Riadky
Najlepšie kategórie podľa trhovej kapitalizácie
| Názov | 24h | Trhová kapitalizácia |
|---|---|---|
|
Všetky kategórie
|
2.3%
|
$2 778 185 131 440
|
|
Stablecoiny
|
0.0%
|
|
|
Tokeny na burze
|
1.6%
|
|
|
Real World Assets (RWA)
|
2.2%
|
|
|
Decentralizované financie (DeFi)
|
0.8%
|
|
|
Meme
|
0.1%
|
|
|
Umelá inteligencia (AI)
|
0.1%
|
|
|
Vrstva 2 (L2)
|
1.1%
|
|
|
Hranie hier (GameFi)
|
0.5%
|
|
Graf trhovej kapitalizácie krypt sektorov
Graf nižšie znázorňuje trhovú kapitalizáciu a dominanciu v hlavných kryptomenových sektoroch, vrátane, Stablecoiny, Tokeny na burze, Real World Assets (RWA), a ďalších počas určitého obdobia.
Graf výkonnosti hlavných krypt sektorov
Graf nižšie ukazuje relatívnu výkonnosť hlavných sektorov v určitom čase a sleduje ich percentuálne zisky a straty z hľadiska trhovej kapitalizácie v rôznych časových obdobiach.
Ethereum Mainnet
Base Mainnet
BNB Smart Chain
Arbitrum
Avalanche
Fantom
Flare
Gnosis
Linea
Optimism
Polygon
Polygon zkEVM
Scroll
Stellar
Story
Syscoin
Telos
X Layer
Xai