Kategórie kryptoaktív dávajúce trendy
Objavte kategórie kryptomien dávajúce trendy na CoinGecko. Tento zoznam je založený na kryptomiennych trendoch CoinGecko a kategóriách, medzi ktoré patria. Získajte údaje o kategóriách kryptomien cez CoinGecko API
Pozrite si náš 3-minútový návod s cieľom naučiť sa, ako používať kategórie CoinGecko.
Výber
👀 Sledovanie

Prihláste sa a začnite nasledovné kategórie
🚀 Najväčšie rasty
| # | Kategória | Najväčšie rasty | 1h | 24h | 7d | Trhová kapitalizácia | Objem za 24h | Počet coinov | Posledných 7 dní | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Echo Launchpad
|
3.6% | 8.9% | 12.3% | 2 |
|
||||
| 2 |
Quest-to-Earn
|
3.3% | 2.6% | 99.0% | 27 |
|
||||
| 3 |
Trvalé kontrakty
|
2.2% | 1.2% | 5.0% | 109 |
|
||||
| 4 |
Decentralizovaná burza (DEX)
|
1.8% | 1.4% | 2.1% | 349 |
|
||||
| 5 |
Analytika
|
1.7% | 0.2% | 4.9% | 165 |
|
||||
| 6 |
Governance
|
1.5% | 2.1% | 2.6% | 248 |
|
||||
| 7 |
Meme
|
1.4% | 0.3% | 1.3% | 5420 |
|
||||
| 8 |
Launchpad
|
1.2% | 2.0% | 1.4% | 199 |
|
||||
| 9 |
Privacy Blockchain
|
1.0% | 5.7% | 10.8% | 43 |
|
||||
| 10 |
RWA Protocol
|
0.9% | 0.0% | 5.5% | 83 |
|
||||
| 11 |
Decentralizované financie (DeFi)
|
0.9% | 1.1% | 1.2% | 1619 |
|
||||
| 12 |
Airdropped Tokens by NFT Projects
|
0.9% | 4.9% | 11.7% | 15 |
|
||||
| 13 |
Solana Meme
|
0.9% | 3.5% | 2.4% | 1889 |
|
||||
| 14 |
x402 Ecosystem
|
0.8% | 1.7% | 6.0% | 123 |
|
||||
| 15 |
IP Meme
|
0.8% | 2.6% | 4.2% | 31 |
|
||||
| 16 |
YZi Labs (Prev. Binance Labs) Portfolio
|
0.7% | 3.1% | 6.9% | 160 |
|
||||
| 17 |
Umelá inteligencia (AI)
|
0.7% | 1.7% | 2.5% | 1349 |
|
||||
| 18 |
CoinList Launchpad
|
0.6% | 3.1% | 3.0% | 71 |
|
||||
| 19 |
Vrstva 1 (L1)
|
0.6% | 0.8% | 1.7% | 447 |
|
||||
| 20 |
Made in USA
|
0.6% | 1.2% | 1.0% | 292 |
|
||||
| 21 |
Proof of Stake (PoS)
|
0.5% | 0.5% | 1.0% | 152 |
|
||||
| 22 |
Privacy
|
0.5% | 3.9% | 2.0% | 118 |
|
||||
| 23 |
Mobile Mining
|
0.4% | 2.0% | 4.1% | 15 |
|
||||
| 24 |
Real World Assets (RWA)
|
0.3% | 1.5% | 5.1% | 957 |
|
||||
| 25 |
Zero Knowledge (ZK)
|
0.3% | 6.6% | 3.6% | 105 |
|
||||
| 26 |
Privátne coiny
|
0.3% | 6.4% | 5.6% | 46 |
|
||||
| 27 |
Masternodes
|
0.2% | 3.3% | 7.3% | 30 |
|
||||
| 28 |
AI Agents
|
0.2% | 4.9% | 6.1% | 625 |
|
||||
| 29 |
World Liberty Financial Portfolio
|
0.2% | 0.4% | 1.8% | 16 |
|
||||
| 30 |
Quantum-Resistant
|
0.1% | 8.5% | 5.8% | 20 |
|
||||
| 31 |
AI Applications
|
0.3% | 2.9% | 12.1% | 268 |
|
||||
| 32 |
Tokenized Pre-IPO Stocks
|
0.2% | 315.6% | - | 8 |
|
||||
| 33 |
BagsApp Ecosystem
|
5.7% | 31.8% | 237.3% | 54 |
|
||||
| 34 |
TimeFi
|
3.9% | 27.0% | 51.9% | 1 |
|
||||
| 35 |
Cookie Launchpad
|
0.1% | 21.8% | 56.2% | 2 |
|
||||
| 36 |
Sticker-Themed Coins
|
5.1% | 20.4% | 15.7% | 3 |
|
||||
| 37 |
Binance Buildkey TGE
|
2.6% | 16.7% | 17.1% | 3 |
|
||||
| 38 |
Trading Card RWA Platform
|
2.4% | 15.5% | 17.0% | 6 |
|
||||
| 39 |
ST0x Ecosystem
|
0.0% | 10.8% | 2.9% | 3 |
|
||||
| 40 |
Sun Pump Ecosystem
|
3.1% | 9.7% | 24.1% | 18 |
|
||||
| 41 |
Market-Making Solution
|
1.4% | 9.1% | 20.9% | 7 |
|
||||
| 42 |
Parody Meme
|
0.1% | 8.0% | 32.5% | 87 |
|
||||
| 43 |
STX.CITY Ecosystem
|
0.1% | 7.7% | 12.9% | 2 |
|
||||
| 44 |
Christmas Themed
|
1.1% | 7.4% | 5.4% | 12 |
|
||||
| 45 |
Etherfuse Ecosystem
|
0.4% | 7.2% | 9.1% | 4 |
|
||||
| 46 |
Stablecoin TRY
|
0.4% | 7.1% | 87.5% | 4 |
|
||||
| 47 |
Tokenized Exchange-Traded Funds (ETFs)
|
0.1% | 7.1% | 10.8% | 69 |
|
||||
| 48 |
TRON Meme
|
2.3% | 7.1% | 17.3% | 23 |
|
||||
| 49 |
Tokenized Exchange-Traded Product (ETPs)
|
0.0% | 7.0% | 10.7% | 69 |
|
||||
| 50 |
Zdravotníctvo
|
1.4% | 6.9% | 2.4% | 42 |
|
||||
| 51 |
Poolz Finance Launchpad
|
0.5% | 6.7% | 17.5% | 17 |
|
||||
| 52 |
Zora Creator
|
0.5% | 6.0% | 21.8% | 25 |
|
||||
| 53 |
Index NFT
|
0.3% | 5.4% | 2.3% | 2 |
|
||||
| 54 |
Arcade Games
|
1.0% | 5.3% | 73.2% | 40 |
|
||||
| 55 |
Rozšírená realita
|
0.6% | 5.1% | 12.8% | 10 |
|
||||
| 56 |
Move to Earn
|
3.6% | 5.1% | 30.0% | 27 |
|
||||
| 57 |
Remora Markets Tokenized rStocks
|
0.5% | 4.9% | 13.8% | 10 |
|
||||
| 58 |
Ondo Tokenized Assets
|
0.1% | 4.9% | 13.2% | 264 |
|
||||
| 59 |
Elon Musk-Inspired
|
1.7% | 4.6% | 2.5% | 99 |
|
||||
| 60 |
Tokenizované produkty
|
0.1% | 4.5% | 8.7% | 669 |
|
||||
| 61 |
ChainGPT Launchpad
|
1.8% | 4.3% | 9.6% | 10 |
|
||||
| 62 |
Discord Bots
|
1.1% | 3.9% | 7.7% | 12 |
|
||||
| 63 |
Stablecoin GBP
|
0.0% | 3.8% | 3.4% | 3 |
|
||||
| 64 |
Privacy Browser
|
1.0% | 3.7% | 7.3% | 4 |
|
||||
| 65 |
4chan-Themed
|
1.6% | 3.5% | 2.4% | 75 |
|
||||
| 66 |
Gaming Marketplace
|
1.1% | 3.3% | 2.1% | 15 |
|
||||
| 67 |
Charita
|
1.7% | 3.1% | 25.7% | 49 |
|
||||
| 68 |
Dog-Themed
|
1.5% | 2.9% | 1.5% | 571 |
|
||||
| 69 |
AI Framework
|
1.0% | 2.9% | 7.7% | 135 |
|
||||
| 70 |
Desci Meme
|
0.0% | 2.9% | 11.1% | 31 |
|
||||
| 71 |
Pump.fun Creator
|
0.4% | 2.8% | 1.3% | 10 |
|
||||
| 72 |
Tokenizované akcie
|
0.1% | 2.8% | 10.8% | 466 |
|
||||
| 73 |
Data Availability
|
0.9% | 2.4% | 13.4% | 14 |
|
||||
| 74 |
Stablecoin SGD
|
0.0% | 2.2% | 2.9% | 1 |
|
||||
| 75 |
Tokeny rebase
|
0.8% | 2.1% | 0.4% | 13 |
|
||||
| 76 |
Synthetic Dollar
|
0.1% | 2.0% | 2.5% | 14 |
|
||||
| 77 |
Camelot Launchpad
|
0.3% | 2.0% | 5.4% | 5 |
|
||||
| 78 |
Neobank
|
0.5% | 1.9% | 4.3% | 22 |
|
||||
| 79 |
Stablecoin IDR
|
1.5% | 1.9% | 0.5% | 2 |
|
||||
| 80 |
Superstate Ecosystem
|
0.0% | 1.8% | 1.5% | - | 6 |
|
|||
| 81 |
Made in China
|
0.7% | 1.6% | 3.5% | 33 |
|
||||
| 82 |
BackedFi xStocks Ecosystem
|
0.2% | 1.5% | 5.0% | 126 |
|
||||
| 83 |
Inscriptions
|
0.5% | 1.3% | 8.5% | 33 |
|
||||
| 84 |
Centralizovaná burza (CEX)
|
0.7% | 1.2% | 2.9% | 76 |
|
||||
| 85 |
Ohm Fork
|
1.0% | 1.2% | 0.3% | 4 |
|
||||
| 86 |
Tokeny LP
|
0.1% | 1.2% | 3.5% | 14 |
|
||||
| 87 |
Stablecoin JPY
|
0.2% | 1.2% | 1.0% | 6 |
|
||||
| 88 |
Tokeny kryté aktívami
|
0.7% | 1.1% | 0.7% | 319 |
|
||||
| 89 |
Alleged SEC Securities
|
0.6% | 0.9% | 2.7% | 37 |
|
||||
| 90 |
ERC 404
|
0.6% | 0.9% | 3.5% | 5 |
|
||||
| 91 |
Tokeny na burze
|
0.7% | 0.8% | 2.2% | 362 |
|
||||
| 92 |
Stablecoin CNY
|
0.4% | 0.8% | 5.6% | 1 |
|
||||
| 93 |
Baseline Ecosystem
|
0.4% | 0.8% | 0.0% | 1 |
|
||||
| 94 |
Hazardné hry
|
0.1% | 0.7% | 5.3% | 108 |
|
||||
| 95 |
Mascot-Themed
|
0.6% | 0.6% | 0.1% | 23 |
|
||||
| 96 |
Recruitment
|
0.2% | 0.6% | 0.8% | 3 |
|
||||
| 97 |
Tokenized Silver
|
0.3% | 0.6% | 12.8% | 6 |
|
||||
| 98 |
Telegram Apps
|
1.0% | 0.5% | 15.5% | 150 |
|
||||
| 99 |
Yield-Bearing Stablecoin
|
0.0% | 0.4% | 15.1% | 88 |
|
||||
| 100 |
Poistenie
|
0.2% | 0.3% | 0.5% | 17 |
|
||||
Zobrazujú sa výsledky 1 až 100 z 705
Riadky
Najlepšie kategórie podľa trhovej kapitalizácie
| Názov | 24h | Trhová kapitalizácia |
|---|---|---|
|
Všetky kategórie
|
0.2%
|
$2 745 615 715 474
|
|
Stablecoiny
|
0.1%
|
|
|
Tokeny na burze
|
0.9%
|
|
|
Real World Assets (RWA)
|
1.5%
|
|
|
Decentralizované financie (DeFi)
|
1.1%
|
|
|
Meme
|
0.3%
|
|
|
Umelá inteligencia (AI)
|
1.7%
|
|
|
Vrstva 2 (L2)
|
2.0%
|
|
|
Hranie hier (GameFi)
|
1.0%
|
|
Graf trhovej kapitalizácie krypt sektorov
Graf nižšie znázorňuje trhovú kapitalizáciu a dominanciu v hlavných kryptomenových sektoroch, vrátane, Stablecoiny, Tokeny na burze, Real World Assets (RWA), a ďalších počas určitého obdobia.
Graf výkonnosti hlavných krypt sektorov
Graf nižšie ukazuje relatívnu výkonnosť hlavných sektorov v určitom čase a sleduje ich percentuálne zisky a straty z hľadiska trhovej kapitalizácie v rôznych časových obdobiach.
Ethereum Mainnet
Base Mainnet
BNB Smart Chain
Arbitrum
Avalanche
Fantom
Flare
Gnosis
Linea
Optimism
Polygon
Polygon zkEVM
Scroll
Stellar
Story
Syscoin
Telos
X Layer
Xai