Block Raccoon S.A.
BRS Cena
Grafikon s ceno za Block Raccoon S.A. (BRS)
Zamenjajte in primerjajte
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1l |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 0.1% | 0.2% | 0.3% | 4.2% | 95.1% |
Pretvorba BRS
Statistika kovanca Block Raccoon S.A.
| Tržna kapitalizacija | $2.271,64 |
|---|---|
| Tržna kapitalizacija/FDV | 1 |
| Vrednost na vsa izdana sredstva | $2.271,64 |
| 24 h obseg trgovanja | $1,44 |
| Zaloga v obtoku | 999,772M |
| Skupna zaloga | 999,772M |
| Največja zaloga | 1B |
Zgodovina cene BRS
| Razpon 24 h | $0.052272 – $0.052273 |
|---|---|
| Razpon 7 d | $0.052272 – $0.052274 |
| Najvišja vrednost doslej |
$0,0006265 99.6%
|
| Najnižja vrednost doslej |
$0.052195 3.5%
|
Kaj menite o kovancu BRS danes?
Kje lahko kupite Block Raccoon S.A.?
Z žetoni BRS lahko trgujete na: decentralizirane borze. Najbolj priljubljena borza za nakup in trgovanje s kovanci Block Raccoon S.A. je Meteora DAMM V2, kjer ima najprivlačnejši trgovalni par BRS/USDC obseg trgovanja $1,44 v zadnjih 24 urah.
Kolikšen je dnevni obseg trgovanja s kovanci Block Raccoon S.A. (BRS)?
Obseg trgovanja Block Raccoon S.A. (BRS) v zadnjih 24 urah je $1,44, kar predstavlja 0,00% Povišaj glede na dan prej in kaže na nedavne dvig tržne aktivnosti. Oglejte si CoinGeckov seznam kriptovalut z največjim obsegom trgovanja.
Kakšna je najvišja in najnižja cena za Block Raccoon S.A. (BRS)?
Block Raccoon S.A. (BRS) je dosegel najvišjo vrednost doslej $0,0006265 in najnižjo vrednost doslej $0.052195. Zdaj trguje -99,60% pod najvišjo ceno in 3,50% nad najvišjo ceno.
Kolikšna je tržna kapitalizacija kovanca Block Raccoon S.A. (BRS)?
Tržna kapitalizacija kovanca Block Raccoon S.A. (BRS) je $2.271,64, kar ga danes uvršča na 10432. mesto na platormi CoinGecko. Tržna kapitalizacija je zmnožek cene žetona in zaloge žetonov BRS v obtoku ( število žetonov, s katerimi se danes se trguje, je 1000000000).
Kolikšna je vrednost na vsa izdana sredstva za kovanec Block Raccoon S.A. (BRS)?
Vrednost na vsa izdana sredstva (fully diluted valuation, FDV) za žeton Block Raccoon S.A. (BRS) je $2.271,64. To je statistični prikaz največje tržne kapitalizacije ob predpostavki, da je danes v obtoku največje število žetonov 1000000000 BRS. Odvisno od tega, kako je zasnovan urnik izdajanja BRS, lahko do realizacije FDV preteče več let.
Kakšno je gibanje cene kovanca Block Raccoon S.A.v primerjavi s podobnimi kovanci?
-0,20% znižanje cene kovanca Block Raccoon S.A. (BRS) v zadnjih 7 dneh pomeni, da je uspešnejši od globalnega trga kriptovalut, ki je zabeležil -2,40% navzdol, hkrati pa je uspešnejši od podobnih kriptovalut vrste Meme, ki so zabeležile -0,90% gibanje navzdol.
Block Raccoon S.A. (BRS) Imetniki žetonov
Morda vas bodo zanimale te najnovejše novice o kriptovalutah
Globalne cene Block Raccoon S.A.
Sorodni kovanci