光源 (Light Source)
光源 Cena
Grafikon s ceno za 光源 (Light Source) (光源)
Zamenjajte in primerjajte
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1l |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 1.8% | 2.5% | 2.1% | 14.7% | - |
Pretvorba 光源
Statistika kovanca 光源 (Light Source)
| Tržna kapitalizacija | $10.476,16 |
|---|---|
| Tržna kapitalizacija/FDV | 1 |
| Vrednost na vsa izdana sredstva | $10.476,16 |
| 24 h obseg trgovanja | $0,00 |
| Zaloga v obtoku | 1B |
| Skupna zaloga | 1B |
| Največja zaloga | 1B |
Zgodovina cene 光源
| Razpon 24 h | - – - |
|---|---|
| Razpon 7 d | - – - |
| Najvišja vrednost doslej |
$0,0009655
|
| Najnižja vrednost doslej |
$0,00001007
|
Kaj menite o kovancu 光源 danes?
Kje lahko kupite 光源 (Light Source)?
Z žetoni 光源 lahko trgujete na: decentralizirane borze. Najbolj priljubljena borza za nakup in trgovanje s kovanci 光源 (Light Source) je PancakeSwap (v2), kjer ima najprivlačnejši trgovalni par 光源/WBNB obseg trgovanja $2,36 v zadnjih 24 urah.
Kolikšen je dnevni obseg trgovanja s kovanci 光源 (Light Source) (光源)?
24-urni obseg trgovanja 光源 (Light Source) (光源) je 0 USD, kar signalizira padec tržne aktivnosti. Če ste lastnik žetonov 光源, je likvidnost žetonov verjetno nizka. Nadaljujte previdno. Raziščete lahko CoinGeckov seznam najbolj trgovanih kriptovalut za kovance z višjo likvidnostjo.
Kakšna je najvišja in najnižja cena za 光源 (Light Source) (光源)?
光源 (Light Source) (光源) je dosegel najvišjo vrednost doslej $0,0009655 in najnižjo vrednost doslej $0,00001007. Zdaj trguje -98,90% pod najvišjo ceno in 4,00% nad najvišjo ceno.
Kolikšna je tržna kapitalizacija kovanca 光源 (Light Source) (光源)?
Tržna kapitalizacija kovanca 光源 (Light Source) (光源) je $10.476,16, kar ga danes uvršča na -. mesto na platormi CoinGecko. Tržna kapitalizacija je zmnožek cene žetona in zaloge žetonov 光源 v obtoku ( število žetonov, s katerimi se danes se trguje, je 1000000000).
Kolikšna je vrednost na vsa izdana sredstva za kovanec 光源 (Light Source) (光源)?
Vrednost na vsa izdana sredstva (fully diluted valuation, FDV) za žeton 光源 (Light Source) (光源) je $10.476,16. To je statistični prikaz največje tržne kapitalizacije ob predpostavki, da je danes v obtoku največje število žetonov 1000000000 光源. Odvisno od tega, kako je zasnovan urnik izdajanja 光源, lahko do realizacije FDV preteče več let.
Kakšno je gibanje cene kovanca 光源 (Light Source)v primerjavi s podobnimi kovanci?
0,00% Povišaj cene kovanca 光源 (Light Source) (光源) v zadnjih 7 dneh pomeni, da je uspešnejši od globalnega trga kriptovalut, ki je zabeležil -2,50% navzdol, hkrati pa je uspešnejši od podobnih kriptovalut vrste Meme, ki so zabeležile -0,90% gibanje navzdol.
Kako 光源 (Light Source) (光源) dodam v MetaMask?
Če 光源 (Light Source) (光源) dodate v MetaMask si lahko ogledate svoja imetja žetonov, trgujete na decentraliziranih borzah in še več. Če želite to dodati, morate 光源 uvoziti kor žeton. Naslov pogodbe za 光源 (0x45d89b2f5ef959a1bff96668b9ccce1e13ff4444) lahko kopirate in ga uvozite ročno ali pa – če ste namestili razširitev MetaMask za Chrome – 光源 dodate v MetaMask z enim samim klikom v platformi CoinGecko.
Dodaj 光源 v MetaMask.
Trgi 光源 (Light Source)
Morda vas bodo zanimale te najnovejše novice o kriptovalutah
Globalne cene 光源 (Light Source)
Sorodni kovanci