Portföljer
Lägg till i ny portfölj
WADDLES LIVE
WADDLESLIV / SEK
#2645
kr0,01783
4.2%
0.072127 BTC
0.0%
$0,001740
24h-intervall
$0,001838
Konvertera WADDLES LIVE till Swedish Krona (WADDLESLIV till SEK)
Priset för att konvertera 1 WADDLES LIVE (WADDLESLIV) till SEK is 0,01782926 kr idag.
WADDLESLIV
SEK
1 WADDLESLIV = 0,01782926 kr
Hur man köper WADDLESLIV med SEK
Visa-
1. Identifiera var du ska handla med WADDLESLIV
-
WADDLES LIVE (WADDLESLIV) kan köpas och säljas på 1 kryptobörser. Baserat på handelsvolym och Trust Score är PumpSwap den mest aktiva börsen för att handla med WADDLESLIV.
-
2. Välj en lämplig börs
-
Ett populärt alternativ för att köpa WADDLESLIV är via en decentraliserat börs (DEX). När du väljer en DEX bör du jämföra dess likviditet, säkerhet och tillgängliga tillgångar. De flesta DEX:er har nätverks- och handelsavgifter, så tänk på att avsätta medel för detta.
-
3. Köp en baskryptovaluta med SEK
-
När du har identifierat en DEX som du föredrar kommer du att behöva köpa en populär kryptovaluta, t. ex.Ethereum eller Stablecoins, från en centraliserad börs (CEX) som tar emot SEK. Det här är viktigt, eftersom du kommer att använda denna valuta som baskryptovaluta.
-
4. Konfigurera en kryptoplånbok
-
Överför baskryptovalutan till en kryptoplånbok. Om du skaffar en kryptoplånbok, som t.ex. MetaMask, kan du kan kontrollera dina privata nycklar och hantera alla tillgångar på ett och samma ställe. Förvara dina privata nycklar på en trygg och lättillgänglig plats.
-
5. Du är nu redo att köpa WADDLESLIV!
-
Anslut din kryptoplånbok till den DEX du föredrar. Välj WADDLES LIVE (WADDLESLIV) hos börsen och ange mängden krypto du vill handla. Verifiera detaljerna innan du bekräftar transaktionen.
WADDLESLIV till SEK Diagram
WADDLES LIVE (WADDLESLIV) är värd0,01782926 kr idag, vilket är 2.1% uppgång från en timme sedan och en 4.2% uppgång sedan i går. Värdet på WADDLESLIV idag är 0.0% lägre jämfört med värdet för 7 dagar sedan. Under de senaste 24 timmarna har den totala volymen av WADDLES LIVE handlas var 140 989 kr.
Använd loggskala
Visa i helskärm
Ladda ner som PNG
Ladda ner som SVG
Ladda ner som JPEG
Ladda ner som PDF
Visa i helskärm
Jämförelse är endast tillgänglig på linjediagram.
Byt och jämför
Byt och jämför
Mer data behövs?
Kolla vår API
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.1% | 4.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Statistik för WADDLES LIVE
| Börsvärde | kr15,873M |
|---|---|
| Börsvärde/FDV | 1 |
| Fullt utspädd värdering | kr15,873M |
| 24 h handelsvolym | kr140 989 |
| Cirkulerande utbud | 891,208M |
| Totalt utbud | 891,208M |
| Max leverans | 1B |
Vanliga frågor
-
Hur mycket är 1 WADDLES LIVE värd i SEK?
- Just nu är priset på 1 WADDLES LIVE (WADDLESLIV) i Swedish Krona (SEK) cirka kr0,01783.
-
Hur många WADDLESLIV kan jag köpa för kr1?
- Du kan köpa cirka 56.09 WADDLESLIV för kr1 idag.
-
Hur konverterar jag priset på WADDLESLIV till SEK?
- Beräkna WADDLES LIVE's kurs i Swedish Krona genom att mäta in önskad belopp på CoinGeckos WADDLESLIV till SEK-omvandlare. Spåra dess historiska kursrörelser på WADDLESLIV till SEK diagrammet och utforska fler kryptokurser i SEK.
-
Vad är det högsta priset för WADDLESLIV/SEK någonsin?
- Den högsta kursen genom tiderna på 1 WADDLESLIV av SEK är kr0,01820. Det återstår att se om värdet av 1 WADDLESLIV/SEK kommer att överstiga den nuvarande rekordnivån.
-
Vad är pristrenden för WADDLES LIVE i SEK?
- Under den senaste månaden har priset på WADDLES LIVE (WADDLESLIV) gått upp med 0,00 % mot Swedish Krona (SEK). Faktum är att WADDLES LIVE har gått sämre jämfört med kryptomarknaden i stort, som gått upp med 9,10 %.
WADDLESLIV / SEK Omvandlingstabeller
Omvandlingsfrekvensen WADDLES LIVE (WADDLESLIV) tillSEK är 0,01782926 kr för varje 1 WADDLESLIV. Detta innebär att du kan utbyta 5 WADDLESLIV för0,089146 kr eller 50,00 kr för2804.38 WADDLESLIV, exklusive avgifter. Se våra konverteringstabeller för populära WADDLESLIV handelsbelopp i deras motsvarande SEK priser och vice versa.
Konvertera WADDLES LIVE (WADDLESLIV) till SEK
| WADDLESLIV | SEK |
|---|---|
| 0.01 WADDLESLIV | 0.00017829 SEK |
| 0.1 WADDLESLIV | 0.00178293 SEK |
| 1 WADDLESLIV | 0.01782926 SEK |
| 2 WADDLESLIV | 0.03565852 SEK |
| 5 WADDLESLIV | 0.089146 SEK |
| 10 WADDLESLIV | 0.178293 SEK |
| 20 WADDLESLIV | 0.356585 SEK |
| 50 WADDLESLIV | 0.891463 SEK |
| 100 WADDLESLIV | 1.78 SEK |
| 1000 WADDLESLIV | 17.83 SEK |
Konvertera Swedish Krona (SEK) till WADDLESLIV
| SEK | WADDLESLIV |
|---|---|
| 0.01 SEK | 0.560876 WADDLESLIV |
| 0.1 SEK | 5.61 WADDLESLIV |
| 1 SEK | 56.09 WADDLESLIV |
| 2 SEK | 112.18 WADDLESLIV |
| 5 SEK | 280.44 WADDLESLIV |
| 10 SEK | 560.88 WADDLESLIV |
| 20 SEK | 1121.75 WADDLESLIV |
| 50 SEK | 2804.38 WADDLESLIV |
| 100 SEK | 5608.76 WADDLESLIV |
| 1000 SEK | 56088 WADDLESLIV |
7-dagars prisutveckling för WADDLES LIVE (WADDLESLIV) tillSEK
WADDLES LIVE (WADDLESLIV) är för närvarande värderad till0,01782926 kr and har upplevt mycket få prisrörelser under de senaste 7 dagarna. Under veckan har den högsta dagliga växelkursen för WADDLESLIV var0,01782926 kr denfredag, och den största kursrörelsen under 24 timmar var 0,00071602 kr (4.2%) denfredag.
| Datum | Veckodag | 1 WADDLESLIV till SEK | Förändringar under 24 timmar | Förändring i % |
|---|---|---|---|---|
| september 25, 2026 | fredag | 0,01782926 kr | 0,00071602 kr | 4.2% |
| september 24, 2026 | torsdag | N/A | N/A | 0.0% |
| september 23, 2026 | onsdag | N/A | N/A | 0.0% |
| september 22, 2026 | tisdag | N/A | N/A | 0.0% |
| september 21, 2026 | måndag | N/A | N/A | 0.0% |
| september 20, 2026 | söndag | N/A | N/A | 0.0% |
| september 19, 2026 | lördag | N/A | N/A | 0.0% |