Sino Biopharmaceutical
1177.HK
#766
Sino Biopharmaceutical Prisdiagram (1177.HK)
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 8.3% | 8.1% | 1.2% | 5.8% | 31.2% |
1177.HK-konverterare
Sino Biopharmaceutical Historisk kurs
| 24h-intervall | $0,7545 – $0,7548 |
|---|---|
| 7d-intervall | $0,6909 – $0,7548 |
| 52w-intervall | $0,5357 – $1,10 |
Statistik om aktier
| Börsvärde | 14,102B $ (110,603B HK$) |
|---|
Hur presterar Sino Biopharmaceutical(1177.HK)?
Sino Biopharmaceutical (1177.HK) är upp 8.3% idag och handlas vid $0,7548 med ett dagligt intervall på $0,7545 till $0,7548. Under det senaste året nådde Sino Biopharmaceutical en högsta nivå på 52 veckor på $1,10 och en lägsta nivå på $0,5357, och är ner 4.9% hittills i år.
Vad är börsvärdet för Sino Biopharmaceutical (1177.HK)?
Sino Biopharmaceutical (1177.HK) har ett börsvärde på $14,1B. För att se hur 1177.HK jämför sig med andra aktier kan du kolla in CoinGeckos lista över aktier rankade efter börsvärde.
Vilka är de olika utgivarna av tokeniserad Sino Biopharmaceutical (1177.HK)?
xStocks är den enda utgivaren av tokeniserade Sino Biopharmaceutical på CoinGecko. Deras Token, SNBIOX, har ett börsvärde på -.
Var kan jag köpa tokeniserad Sino Biopharmaceutical (1177.HK)?
Tokeniserad Sino Biopharmaceutical (1177.HK) är för närvarande inte tillgänglig att handla med på börser listade på CoinGecko. Kolla tillbaka senare – informationen uppdateras när handelsaktiviteten återupptas.
xStocks