Axelar Bridged USDC (Osmosis)
USDC.ETH.AXL Kurs
Axelar Bridged USDC (Osmosis) prisdiagram (USDC.ETH.AXL)
Skift og sammenlign
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.1% |
Omregner for USDC.ETH.AXL
Statistik for Axelar Bridged USDC (Osmosis)
| Markedsværdi | $0,00 |
|---|---|
| Markedsværdi/FDV | 0 |
| Fully Diluted Valuation | - |
| Handelsvolumen 24 timer | $83.232,47 |
| Cirkulation | - |
| Cirkulation i alt | - |
Historisk kurs for USDC.ETH.AXL
| 24 timers interval | $0,9998 – $1,00000 |
|---|---|
| 7 dages interval | $0,9992 – $1,00 |
| Højeste nogensinde |
$1,39 27.9%
|
| Laveste nogensinde |
$0,8490 17.8%
|
Hvad synes du om USDC.ETH.AXL i dag?
Hvor kan du købe Axelar Bridged USDC (Osmosis)?
USDC.ETH.AXL-tokens kan handles på decentraliserede børser. Den mest populære børs til at købe og handle Axelar Bridged USDC (Osmosis) er Osmosis, hvor det mest aktive handelspar, USDC/USDC.ETH.AXL, har et handelsvolumen på $58.356,40 de seneste 24 timer.
Hvad er det daglige handelsvolumen for Axelar Bridged USDC (Osmosis) (USDC.ETH.AXL)?
Handelsvolumenet i Axelar Bridged USDC (Osmosis) (USDC.ETH.AXL) er på $83.232,47 de seneste 24 timer, hvilket svarer til 24,60% stigning i forhold til for én dag siden og signalerer stigning i markedsaktivitet for nylig. Se CoinGeckos liste over mest handlede kryptovalutaer.
Hvad er den højeste og laveste kurs for Axelar Bridged USDC (Osmosis) (USDC.ETH.AXL)?
Axelar Bridged USDC (Osmosis) (USDC.ETH.AXL) nåede sin højeste kurs nogensinde (all-time high/ATH) på $1,39 og sin laveste kurs nogensinde (all-time low/ATL) på $0,8490. Den handles nu - 27,90% under den top og 17,80% over dens laveste kurs.
Hvordan ser kursudviklingen for Axelar Bridged USDC (Osmosis) ud sammenlignet med konkurrenterne?
Med en kurs stigning på 0,00% de seneste 7 dage Axelar Bridged USDC (Osmosis) (USDC.ETH.AXL) underperformer det globale kryptovalutamarked, som er op 3,90%, og outperformer sammenlignet med lignende Bridged-Tokens-kryptovalutaer, som er ned - 5,90%.
Axelar Bridged USDC (Osmosis)-markeder
| # | Børs | Par | Pris | Spread | +2 % dybde | -2 % dybde | 24t volumen | Volumen % | Sidst opdateret | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
DEX
|
$1,00 | 0.62% | $469,69 | $468,28 | $58.340,81 | 70.11% |
For nylig
|
||
| 2 |
DEX
|
$1,00 | 0.61% | $3.308,47 | $3.298,53 | $18.188,22 | 21.86% |
For nylig
|
||
| 3 |
DEX
|
$1,00 | 0.61% | $1.769,91 | $1.764,59 | $4.758,81 | 5.72% |
For nylig
|
||
| 4 |
DEX
|
$1,00 | 0.76% | $52,41 | $52,25 | $1.164,28 | 1.4% |
For nylig
|
||
| 5 |
DEX
|
$0,9100 | 0.62% | $386,23 | $385,07 | $126,92 | 0.15% |
For nylig
|
||
| 6 |
DEX
|
$1,00 | 0.80% | $39,90 | $39,78 | $287,63 | 0.35% |
For nylig
|
||
| 7 |
DEX
|
$1,00 | 1.01% | $20,07 | $20,00 | $17,55 | 0.02% |
For nylig
|
||
| 8 |
DEX
|
$0,9700 | - | - | - | $318,88 | 0.38% |
For nylig
|
||
| 9 |
DEX
|
$1,00 | 0.90% | $26,98 | $26,89 | $2,06 | 0.0% |
cirka 8 timer siden
Inaktiv - Ingen handler de seneste 3 timer
Anomali - Handelskurs eller volumen er en afvigelse i forhold til gennemsnittet
|
||
Måske vil du finde disse seneste nyheder om kryptovaluta interessante
Globale kurser for Axelar Bridged USDC (Osmosis)
Relaterede coins, du måske vil kunne lide