Porteføljer
Føj til ny portefølje
v4 Marketplace
V4M / DKK
#6640
kr.0,0003400
27.4%
0.096331 BTC
27.1%
$0,00003930
24 timers interval
$0,00008166
Omregn v4 Marketplace til Danish Krone (V4M til DKK)
Kursen for omregning af 1 v4 Marketplace (V4M) til DKK er kr. 0,00034003 i dag.
V4M
DKK
1 V4M = kr. 0,00034003
Sådan kan du købe V4M med DKK
Vis-
1. Identificer, hvor du vil handle V4M
-
v4 Marketplace (V4M) kan købes og sælges på tværs af 3 kryptobørser. Baseret på handelsvolumen og Trust Score er den mest aktive børs for handel med V4M Uniswap V3 (Robinhood), efterfulgt af Uniswap V4 (Robinhood).
-
2. Vælg en egnet børs
-
En populær mulighed for at købe V4M er gennem en decentraliseret børs (DEX). Når du vælger en DEX, bør du sammenligne dens likviditet, sikkerhed og tilgængelige aktiver. De fleste DEX'er har netværks- og handelsgebyrer, så husk at afsætte nogle midler til dette.
-
3. Køb en basiskryptovaluta med DKK
-
Når du har identificeret en foretrukken DEX, skal du købe en populær kryptovaluta som Ethereum eller Stablecoins fra en centraliseret børs (CEX), der accepterer DKK. Dette er vigtigt, da du skal bruge dette som en basiskryptovaluta.
-
4. Opsæt en krypto-wallet
-
Overfør basekryptovalutaen til en krypto-wallet. Opsætning af en krypto-wallet som MetaMask giver dig mulighed for at styre dine private nøgler og administrere alle aktiver på ét sted. Gem dine private nøgler et sted, der er sikkert og let tilgængeligt.
-
5. Du er nu klar til at købe V4M!
-
Tilslut din krypto-wallet til en foretrukket DEX. På børsen skal du vælge v4 Marketplace (V4M) og indtaste den mængde krypto, du vil handle. Verificer detaljerne, inden du bekræfter transaktionen.
Diagram for V4M til DKK
v4 Marketplace (V4M) er kr. 0,00034003 værd i dag, hvilket er 5.4% fald i forhold til for en time siden og 26.8% fald siden i går. Værdien for V4M i dag er 0.0% lavere sammenlignet med dens værdi for 7 dage siden. De seneste 24 timer var der samlede handlede volumen v4 Marketplace kr. 361.805.
Brug logskala
Vis i fuld skærm
Download som PNG
Download som SVG
Download som JPEG
Download som PDF
Vis i fuld skærm
Sammenligning er kun tilgængelig på linjegrafer.
Skift og sammenlign
Skift og sammenlign
Brug for flere data?
Udforsk vores API
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 5.4% | 26.8% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Statistik for v4 Marketplace
| Markedsværdi | kr.340.141 |
|---|---|
| Markedsværdi/FDV | 1 |
| Fully Diluted Valuation | kr.340.141 |
| Handelsvolumen 24 timer | kr.361.805 |
| Cirkulation | 1B |
| Cirkulation i alt | 1B |
Ofte stillede spørgsmål
-
Hvor meget er 1 v4 Marketplace værd i DKK?
- I øjeblikket er kursen for of 1 v4 Marketplace (V4M) i Danish Krone (DKK) ca. kr.0,0003400.
-
Hvor mange V4M kan jeg købe for kr.1?
- Du kan købe ca. 2940.94 V4M for kr.1 i dag.
-
Hvordan konverterer jeg kursen for V4M til DKK?
- Beregn kursen på v4 Marketplace i Danish Krone ved at indtaste dit ønskede beløb i CoinGeckos omregner for V4M til DKK. Følg dens historiske kursbevægelser i grafen over V4M til DKK, og find flere kurser på kryptovalutaer i DKK.
-
Hvad er den højeste kurs for V4M/DKK nogensinde?
- Den højeste kurs nogensinde (all-time high/ATH) for V4M i DKK er kr.0,0005448. Det er endnu uvist, om værdien på 1 V4M/DKK vil overstige den nuværende ATH.
-
Hvad er kurstendensen for v4 Marketplace i DKK?
- I løbet af den seneste måned er kursen for v4 Marketplace (V4M) gået op med 0,00% i forhold til Danish Krone (DKK). Faktisk har v4 Marketplace outperformet i forhold til det bredere kryptomarked, som er ned med - 7,40%.
V4M / DKK Omregningstabeller
Omregningskursen for v4 Marketplace (V4M) til DKK er kr. 0,00034003 for hver 1 V4M. Det betyder, at du kan veksle 5 V4M for kr. 0,00170014 eller kr. 50,00 for 147047 V4M eksklusive gebyrer. Se vores omregningstabeller for populære V4M-handelsbeløb i deres tilsvarende DKK-kurer og omvendt.
Konverter v4 Marketplace (V4M) til DKK
| V4M | DKK |
|---|---|
| 0.01 V4M | 0.00000340 DKK |
| 0.1 V4M | 0.00003400 DKK |
| 1 V4M | 0.00034003 DKK |
| 2 V4M | 0.00068005 DKK |
| 5 V4M | 0.00170014 DKK |
| 10 V4M | 0.00340027 DKK |
| 20 V4M | 0.00680055 DKK |
| 50 V4M | 0.01700137 DKK |
| 100 V4M | 0.03400273 DKK |
| 1000 V4M | 0.340027 DKK |
Konverter Danish Krone (DKK) til V4M
| DKK | V4M |
|---|---|
| 0.01 DKK | 29.41 V4M |
| 0.1 DKK | 294.09 V4M |
| 1 DKK | 2940.94 V4M |
| 2 DKK | 5881.88 V4M |
| 5 DKK | 14704.70 V4M |
| 10 DKK | 29409 V4M |
| 20 DKK | 58819 V4M |
| 50 DKK | 147047 V4M |
| 100 DKK | 294094 V4M |
| 1000 DKK | 2940940 V4M |
7-dags kurshistorik for v4 Marketplace (V4M) til DKK
v4 Marketplace (V4M) har i øjeblikket en værdi på kr. 0,00034003 og har oplevet meget få kursbevægelser de seneste 7 dage. Inden for ugen var den højeste daglige vekselkurs for V4M kr. 0,00036419 lørdag, og den største 24 timers kursbevægelse var -kr. 0,00012480 (26.8%) søndag.
| Dato | Ugedag | 1 V4M til DKK | 24t ændringer | Ændring i % |
|---|---|---|---|---|
| oktober 25, 2026 | søndag | kr. 0,00034003 | -kr. 0,00012480 | 26.8% |
| oktober 24, 2026 | lørdag | kr. 0,00036419 | N/A | 0.0% |
| oktober 23, 2026 | fredag | N/A | N/A | 0.0% |
| oktober 22, 2026 | torsdag | N/A | N/A | 0.0% |
| oktober 21, 2026 | onsdag | N/A | N/A | 0.0% |
| oktober 20, 2026 | tirsdag | N/A | N/A | 0.0% |
| oktober 19, 2026 | mandag | N/A | N/A | 0.0% |