Martin Marietta Materials
MLM
#464
Martin Marietta Materials prisdiagram (MLM)
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.1% | 1.8% | 0.3% | 2.9% | 6.6% | 19.2% |
MLM Konverter
Martin Marietta Materials Historiske kurser
| 24 timers interval | $490,57 – $500,88 |
|---|---|
| 7 dages interval | $488,85 – $510,61 |
| 52u-interval | $488,85 – $710,84 |
Aktiestatistik
| Markedsværdi | $ 30,008B |
|---|
Hvordan klarer Martin Marietta Materials (MLM) sig?
Martin Marietta Materials (MLM) er op 1.8% i dag og handles på $499,71 med et dagligt interval på $490,57 til $500,88. I løbet af det seneste år nåede Martin Marietta Materials et 52-ugers højdepunkt på $710,84 og et lavpunkt på $488,85, og er ned 19.7% år til dato.
Hvad er markedsværdien for Martin Marietta Materials (MLM)?
Martin Marietta Materials (MLM) har en markedsværdi på $30,01B. For at se, hvordan MLM klarer sig sammenlignet med andre aktier, kan du tjekke CoinGeckos liste over aktier rangeret efter markedsværdi.
Hvem er de forskellige udstedere af tokeniseret Martin Marietta Materials (MLM)?
Der er i øjeblikket 2 udstedere af tokeniseret Martin Marietta Materials på CoinGecko. xStocks's MLMX er den mest populære Martin Marietta Materials tokeniserede aktie med en markedsværdi på -, efterfulgt af Reality's RMLM med en markedsværdi på -.
Hvor kan jeg købe tokeniseret Martin Marietta Materials (MLM)?
Tokeniseret Martin Marietta Materials (MLM) er i øjeblikket ikke tilgængelig for handel på nogen af de børser, der er opført på CoinGecko. Tjek tilbage senere – oplysningerne vil blive opdateret, når handelsaktiviteten genoptages.
xStocks
Reality
Martin Marietta Materials rStock