Portfeliai
Pridėti į naują portfelį
SPDR S&P 500 ETF Trust • Robinhood Token
SPY / EUR
#1532
€664,83
0.5%
0,009974 BTC
3.6%
$768,76
24 val. intervalas
$774,99
Konvertuoti SPDR S&P 500 ETF Trust • Robinhood Token į Euro (SPY į EUR)
Kaina konvertuojant 1 SPDR S&P 500 ETF Trust • Robinhood Token (SPY) į EUR šiandien yra 664,83 €.
SPY
EUR
1 SPY = 664,83 €
Kaip nusipirkti SPY su EUR
Rodyti-
1. Nustatyti, kur prekiauti SPY
-
SPDR S&P 500 ETF Trust • Robinhood Token (SPY) galima pirkti ir parduoti visose 14 kriptovaliutų biržose. Pagal prekybos apimtį ir patikimumo balą, aktyviausia birža, kurioje prekiaujama SPY yra Uniswap V3 (Robinhood), po to seka Uniswap V4 (Robinhood).
-
2. Pasirinkti tinkamą keityklą
-
Populiarus būdas pirkti SPY decentralizuotoje keitykloje (DEX). Rinkdamiesi DEX, palyginkite jos likvidumą, saugumą ir turimas lėšas. Dauguma DEX taiko tinklo ir prekybos mokesčius, tad nepamirškite pasilikti tam lėšų.
-
3. Pirkti kriptovaliutos bazinę normą su EUR
-
Pasirinkę norimą DEX, jums reikės nusipirkti populiarią kriptovaliutą kaip Ethereum arba Stabilizuotoji virtualioji valiuta iš centralizuotos biržos (CEX), kuri priima EUR. Tai yra svarbu, nes ją naudosite kaip kriptovaliutos bazinę normą.
-
4. Sukurti kriptovaliutos piniginę
-
Perveskite kriptovaliutos bazinę normą į kriptovaliutų piniginę. Sukurdami kriptovaliutų pinigines, pvz.: MetaMask, vienoje vietoje galėsite valdyti asmeninius raktus ir visas lėšas. Laikykite asmeninius raktus saugioje ir lengvai prieinamoje vietoje.
-
5. Dabar galite pirkti SPY!
-
Prijunkite savo kriptovaliutų piniginę prie norimos decentralizuotos biržos. Biržoje pasirinkite SPDR S&P 500 ETF Trust • Robinhood Token (SPY) ir įveskite kriptovaliutos sumą, kuria norite prekiauti. Prieš patvirtindami sandorį, patvirtinkite informaciją.
SPY EUR diagrama
SPDR S&P 500 ETF Trust • Robinhood Token (SPY) vertė šiandien yra 664,83 €, o tai 0.0% mažėjimas nuo praėjusios valandos ir 0.3% mažėjimas nuo vakar. Šiandien SPY vertė yra 0.4% didesnė palyginti su verte prieš 7 dienas. Per pastarąsias 24 val. bendra SPDR S&P 500 ETF Trust • Robinhood Token prekybos apimtis buvo 19 437 217 €.
Naudokite žurnalo mastelį
Žiūrėti per visą ekraną
Atsisiųsti PNG formatu
Atsisiųsti SVG formatu
Atsisiųsti JPEG formatu
Atsisiųsti PDF formatu
Žiūrėti per visą ekraną
Palyginimas galimas tik linijiniame grafike.
Perjungti ir palyginti
Perjungti ir palyginti
Reikia daugiau duomenų?
Naršykite mūsų API
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1m |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 0.3% | 0.4% | 0.9% | 5.3% | 0.0% |
SPDR S&P 500 ETF Trust • Robinhood Token Statistika
|
Rinkos kapitalizacija
Rinkos kapitalizacija = dabartinė kaina x apytikslis žetonų kiekis
Nurodo bendrą apyvartoje esančių kriptovaliutos monetų rinkos vertę. Tai panašu į vertybinių popierių rinkos matavimą, kai vienos akcijos kaina padauginama iš rinkoje galimų įsigyti akcijų (kurios nėra laikomos / užrakintos dalyvių, vyriausybės, kt.) Skaityti daugiau |
€4,949M |
|---|---|
|
Rinkos kapitalizacija / FDV
Dabartinės rinkos kapitalizacijos dalis lyginama su rinkos kapitalizacija, kai pasiekiama maksimali pasiūla.
Kuo rinkos kapitalizacija / FDV arčiau 1, tuo dabartinė rinkos kapitalizacija artimesnė jos visiškai sumažintam vertinimui ir atvirkščiai. Sužinokite daugiau apie rinkos kapitalizaciją / FDV čia. |
1 |
|
Bendra paskirstyta vertė
Bendra paskirstyta vertė (FDV) = dabartinė kaina x bendra pasiūla
Bendra paskirstyta vertė (FDV) – tai teorinė monetos rinkos kapitalizacija, jei apyvartoje būtų visa jos pasiūla, remiantis dabartine rinkos kaina. FDV vertė yra teorinė, nes monetos pasiūlos padidėjimas apyvartoje gali turėti įtakos jos rinkos kainai. Be to, priklausomai nuo tokenomikos, emisijos grafiko ar blokavimo laikotarpio monetos pasiūlos, gali praeiti nemažai laiko, kol visa jos pasiūla bus išleista į apyvartą. Sužinokite daugiau apie FDV čia. |
€4,949M |
|
24 val. prekybos apimtis
Kriptovaliutos prekybos apimties visose stebimose platformose matas per pastarąsias 24 valandas. Stebima 24 valandas be atidarymo / uždarymo laiko.
Skaityti daugiau |
€19,437M |
|
Apytikslis žetonų kiekis
Monetų, kurios cirkuliuoja rinkoje ir yra viešai prieinamos, kiekis. Tai galima palyginti su akcijomis, kurias galima įsigyti rinkoje (kurios nėra laikomos / užrakintos dalyvių, vyriausybės, kt).
Skaityti daugiau |
7 445 |
|
Visas monetų skaičius
Jau sukurtų monetų kiekis, atėmus visas sudegintas (išimtas iš apyvartos) monetas. Tai galima palyginti su išleistomis akcijomis akcijų rinkoje.
Bendra pasiūla = pasiūla grandinėje – sudeginti žetonai |
7 480 |
|
Maksimalus monetų skaičius
Maksimalus koduotų monetų skaičius per kriptovaliutos gyvavimo laikotarpį. Tai panašu į maksimalų išleidžiamų akcijų skaičių akcijų rinkoje.
Maksimali pasiūla = teorinis maksimalus koduojamas skaičius |
∞ |
DUK
-
Kiek vertas 1 SPDR S&P 500 ETF Trust • Robinhood Token EUR valiuta?
- Šiuo metu 1 SPDR S&P 500 ETF Trust • Robinhood Token (SPY) kaina Euro (EUR) yra maždaug €664,83.
-
KiekSPY galiu nusipirkti už €1?
- Galite nusipirkti maždaug 0.00150414 SPY už €1 šiandien.
-
Kaip konvertuoti SPY kainą į EUR?
- Apskaičiuokite SPDR S&P 500 ETF Trust • Robinhood Token kainą Euro valiuta įvesdami norimą sumą į „CoinGecko“ SPY EUR keitiklyje. Sekite istorinius jos kainų pokyčius SPY EUR grafike ir matykite daugiau kriptovaliutų kainų EUR.
-
Kokia yra didžiausia SPY/EUR kaina per visą istoriją?
- Didžiausia visų laikų 1 SPY kaina EUR valiuta yra €681,15. Dar neaišku, ar 1 SPY/EUR vertė viršys dabartinį visų laikų rekordą.
-
Kokia yra SPDR S&P 500 ETF Trust • Robinhood Token kainos tendencija EUR valiuta?
- Per pastarąjį mėnesį SPDR S&P 500 ETF Trust • Robinhood Token (SPY) kaina pakito aukštyn 5,30 %Euro (EUR) atžvilgiu. Tiesą sakant, SPDR S&P 500 ETF Trust • Robinhood Token atsiliko nuo vidurkio platesnės kriptovaliutų rinkos atžvilgiu, o tai yra žemyn 19,40 %.
SPY / EUR Konversijų lentelės
SPDR S&P 500 ETF Trust • Robinhood Token (SPY) konversijos kursas, išreikštas EUR, yra 664,83 € už kiekvieną 1 SPY. Tai reiškia, kad galite išsikeisti 5 SPY į 3 324,17 € arba 50,00 € į 0.075207 SPY, išskyrus mokesčius. Konversijų lentelėse žr. populiarių SPY prekybos sumas atitinkamomis EUR kainomis ir atvirkščiai.
Konvertuoti SPDR S&P 500 ETF Trust • Robinhood Token (SPY) į EUR
| SPY | EUR |
|---|---|
| 0.01 SPY | 6.65 EUR |
| 0.1 SPY | 66.48 EUR |
| 1 SPY | 664.83 EUR |
| 2 SPY | 1329.67 EUR |
| 5 SPY | 3324.17 EUR |
| 10 SPY | 6648.33 EUR |
| 20 SPY | 13296.67 EUR |
| 50 SPY | 33242 EUR |
| 100 SPY | 66483 EUR |
| 1000 SPY | 664833 EUR |
Konvertuoti Euro (EUR) į SPY
| EUR | SPY |
|---|---|
| 0.01 EUR | 0.00001504 SPY |
| 0.1 EUR | 0.00015041 SPY |
| 1 EUR | 0.00150414 SPY |
| 2 EUR | 0.00300827 SPY |
| 5 EUR | 0.00752068 SPY |
| 10 EUR | 0.01504136 SPY |
| 20 EUR | 0.03008273 SPY |
| 50 EUR | 0.075207 SPY |
| 100 EUR | 0.150414 SPY |
| 1000 EUR | 1.50 SPY |
7 dienų SPDR S&P 500 ETF Trust • Robinhood Token (SPY) EUR kainų istorija
SPDR S&P 500 ETF Trust • Robinhood Token (SPY) EUR dienos valiutos keitimo kursas svyravo nuo 664,83 € penktadienis iki 654,85 € pirmadienis per pastarąsias 7 dienas. Per savaitę SPY kaina, išreikšta EUR, turėjo didžiausią 24 valandų kainų pokytį trečiadienis (prieš2 d.) – 5,42 € (0.8%).
Palyginkite SPDR S&P 500 ETF Trust • Robinhood Token (SPY) dienos kainas, išreikštas EUR, ir jų 24 valandų kainų pokyčius per savaitę.
Palyginkite SPDR S&P 500 ETF Trust • Robinhood Token (SPY) dienos kainas, išreikštas EUR, ir jų 24 valandų kainų pokyčius per savaitę.
| Data | Savaitės diena | 1 SPY į EUR | Pokyčiai per 24h | Pokytis % |
|---|---|---|---|---|
| rugpjūčio 28, 2026 | penktadienis | 664,83 € | -2,00 € | 0.3% |
| rugpjūčio 27, 2026 | ketvirtadienis | 660,96 € | -0,702767 € | 0.1% |
| rugpjūčio 26, 2026 | trečiadienis | 661,66 € | 5,42 € | 0.8% |
| rugpjūčio 25, 2026 | antradienis | 656,25 € | 1,39 € | 0.2% |
| rugpjūčio 24, 2026 | pirmadienis | 654,85 € | -5,44 € | 0.8% |
| rugpjūčio 23, 2026 | sekmadienis | 660,29 € | 3,38 € | 0.5% |
| rugpjūčio 22, 2026 | šeštadienis | 656,91 € | 0,097520 € | 0.0% |