Direxion Daily MU Bull 2X Shares
MUU
Direxion Daily MU Bull 2X Shares kainos diagrama (MUU)
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1m |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.7% | 6.4% | 31.3% | 9.0% | 19.0% | 8.0% |
MUU Keitiklis
Direxion Daily MU Bull 2X Shares istorinės kainos
| 24 val. intervalas | $35,00 – $38,00 |
|---|---|
| 7 d. intervalas | $27,76 – $38,00 |
| 52 sav. intervalas | $17,85 – $1 299,99 |
ETF statistika
| AUM | 3,747B $ |
|---|---|
| NAV | $33,74 |
| P/E koeficientas | 0.0 |
Tokenizuota statistika
| Kaina | $37,42 (-0.1%) |
|---|---|
| Rinkos kapitalizacija | 2,299M $ |
| 24 val. prekybos apimtis | 3,919M $ |
| Neterminuotų sandorių 24 h apimtis | 269,507M $ |
| Neterminuotų sandorių 24 h AP | 27,725M $ |
| Emitentai | |
| Sutartis |
|
| Tyrėjai |
|
| Simbolis | MUUB |
| Sutartis |
|
| Tyrėjai |
|
| Simbolis | RMUU |
Informacija
| Svetainė |
direxion.com
|
|---|---|
| Turto tipas | ETF |
| Emitentas | Direxion |
| Veiklos pradžios data | 2024-10-10 |
| Lyginamasis indeksas | Micron Technology, Inc. - Benchmark Price Return |
| Išlaidų koeficientas | 1.01% |
| Jurisdikcija | 🇺🇸 United States |
Kaip sekasi Direxion Daily MU Bull 2X Shares (MUU)?
Direxion Daily MU Bull 2X Shares (MUU) šiandien yra aukštyn 6.4%, prekybos kaina yra $37,46, o kasdienis svyravimas yra nuo $35,00 iki $38,00. Per pastaruosius metus Direxion Daily MU Bull 2X Shares per 52 savaites pasiekė aukščiausią $1 299,99 ir žemiausią $17,85 lygį ir iki šiol yra žemyn 63.0%.
Kokia yra tokenizuoto Direxion Daily MU Bull 2X Shares (MUU) rinkos kapitalizacija?
Direxion Daily MU Bull 2X Shares (MUU) bendra tokenizuota rinkos kapitalizacija yra $2,3M. Norėdami pamatyti, kaip MUU galima palyginti su kitais ETF, peržiūrėkite CoinGecko ETF, reitinguojamų pagal tokenizuotą rinkos kapitalizaciją, sąrašą.
Kas yra skirtingi tokenizuoto Direxion Daily MU Bull 2X Shares (MUU) emitentai?
Šiuo metu CoinGecko yra 2 tokenizuoto Direxion Daily MU Bull 2X Shares emitentai. BTech Holdings Limited MUUB yra populiariausias Direxion Daily MU Bull 2X Shares tokenizuotas ETF, kurio rinkos kapitalizacija yra $2,3M, o po to – Reality RMUU, kurio rinkos kapitalizacija yra -.
Kokia yra tokenizuoto Direxion Daily MU Bull 2X Shares (MUU) dienos prekybos apimtis?
Tokenizuoto Direxion Daily MU Bull 2X Shares (MUU) prekybos apimtis per pastarąsias 24 valandas buvo $3,92M, aukštyn 15.39% pagal ankstesnę dieną. Labiausiai prekiaujamas MUU tokenizuotas ETF yra BTech Holdings Limited MUUB, kuris sudaro 100% visos apimties.
Kur galiu įsigyti tokenizuotą Direxion Daily MU Bull 2X Shares (MUU)?
Tokenizuotu Direxion Daily MU Bull 2X Shares (MUU) galima prekiauti centralizuotos keityklos. Populiariausia keitykla, kurioje perkama ir prekiaujama tokenizuotu MUU, yra KCEX. Joje aktyviausia prekiaujama pora yra MUUB/USDT ir jos prekybos apimtis per pastarąsias 24 valandas buvo $2,5M. Kiti populiarūs variantai yra Binance ir LBank.
Direxion Daily MU Bull 2X Shares rinkos
| # | Keitykla | Pora | Kaina | Sklaida | Gylis +2 % | Gylis -2 % | Prekybos apimtis per 24h | Apimtis % | Paskutinį kartą atnaujinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
CEX
|
37,39 $ | 0,03% | 270 251 $ | 270 763 $ | 2 499 687,28 $ | 49,66% |
Neseniai
|
||
| 2 |
CEX
|
37,42 $ | 0,05% | 214 730 $ | 243 397 $ | 1 416 540,79 $ | 28,14% |
Neseniai
|
||
| 3 |
CEX
|
37,51 $ | 0,19% | 263 185 $ | 284 599 $ | 1 117 842,87 $ | 22,21% |
Neseniai
|
||
Direxion Daily MU Bull 2X Shares žetonai
| # | Žetonas | Grandinė | Emitentas | Kaina | Kainų skirtumas % | Rink. kap. | 24 val. apimtis | Neterminuotų sandorių 24 h apimtis | Neterminuotų sandorių 24 h AP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
MUUB
|
BNB Smart Chain
|
|
$37,47 | 0.0% | $2,3M | $5,04M | - | - |
| 2 |
RMUU
|
Arbitrum One
|
Reality
|
- | - | - | - | - | - |
Reality
Direxion MU Bull 2X ETF (bStocks Tokenized Stock)
Direxion Daily MU Bull 2X Shares rStock