dope wif sword
SWORDOPE Kurs
dope wif sword kursdiagram (SWORDOPE)
Bytt og sammenlign
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.5% | 9.8% | - | - | - | - |
SWORDOPE-konverterer
dope wif sword statistikk
| Markedsverdi | $1.756M |
|---|---|
| Markedsverdi/FVM | 1 |
| Verdsettelse fullt ut utvannet | $1.756M |
| 24-timers omsetning | $8.234M |
| Pengemengde i sirkulasjon | 1B |
| Samlet pengemengde | 1B |
| Maks. pengemengde | 1B |
SWORDOPE historisk pris
| 24-times intervall | $0.001696 – $0.003069 |
|---|---|
| 7-dagers intervall | $0.001696 – $0.003069 |
| Toppnotering |
$0.003069 42.8%
|
| Bunnotering |
$0.001696 3.5%
|
Hva føler du om SWORDOPE i dag?
Hvor kan du kjøpedope wif sword?
SWORDOPEtokens kan handles med på desentraliserte børser. Den mest poplære børsen å kjøpe og handle ved dope wif sworderPumpSwap, hvor de flest aktive tradingparene SWORDOPE/WSOL har et handelsvolum på $8,240,882.85i løpet av de siste 24 timene.
Hva er det daglige handelsvolumet på dope wif sword (SWORDOPE)?
Handelsvolumet for dope wif sword (SWORDOPE) er $8,233,510.71 de siste 24 timene, noe som tilsvarer en 0.00% økning sammenlignet med dagen før, og indikerer en nylig heve markedsaktivitet. Sjekk ut CoinGeckos liste over kryptovalutaer med høyest volum.
Hva er den høyeste og laveste kursen for dope wif sword (SWORDOPE)?
dope wif sword (SWORDOPE) nådde et rekordhøyt nivå noensinne på $0.003069 og en rekordlav nivå noensinne på $0.001696. Kursen er nå -42.80% under toppnoteringen og 3.50% over sin laveste kurs.
Hva er markedsverdien av dope wif sword (SWORDOPE)?
Markedsverdi på dope wif sword(SWORDOPE) er$1,755,784 og er rangert #2420 på CoinGecko i dag. Markedsverdi måles av å multiplisere tokenpris med den sirkulerende forsyningen av SWORDOPE tokens (1 Billion tokens som kan handles med på markedet i dag).
Hva er den fullt utvannede verdivurderingen på dope wif sword(SWORDOPE)?
Den fullt utvannet verdivurderingen (FDV) ved dope wif sword (SWORDOPE) er $1,755,784. Dette er en statistisk representasjon av den maksimale markedsverdien, noe som påtar seg det totale antallet av 1 BillionSWORDOPE tokens som er i omløp i dag. Avhengig av hvordan utslippsplanen for SWORDOPE tokens er utformet, kan det ta flere år før FDV gjennomføres.
Hvordan gjør kursytelsen for dope wif sworddet sammenlignet med tilsvarende kurser?
Med en pris økningpå0.00% i løpet av de siste 7 dagene, dope wif sword(SWORDOPE) er overgå det globale kryptovalutamarkedet som er ned-0.80% mens overgå når sammenlignet med liknende Pump.fun Ecosystem kryptovalutaer som er ned-6.30%.
Du kan finne de seneste nyhetene om krypto interessante
Globale dope wif sword-kurser
Relaterte mynter du kanskje liker