Cap USD
CUSD Cena
Grafikon s ceno za Cap USD (CUSD)
Zamenjajte in primerjajte
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1l |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Pretvorba CUSD
Statistika kovanca Cap USD
| Tržna kapitalizacija | $86,998M |
|---|---|
| Tržna kapitalizacija/FDV | 1 |
| Vrednost na vsa izdana sredstva | $86,998M |
| 24 h obseg trgovanja | $0,00 |
| Zaloga v obtoku | 87,009M |
| Skupna zaloga | 87,012M |
| Največja zaloga | ∞ |
Zgodovina cene CUSD
| Razpon 24 h | $0,9999 – $0,9999 |
|---|---|
| Razpon 7 d | $0,9998 – $0,9999 |
| Najvišja vrednost doslej |
$1,17 14.6%
|
| Najnižja vrednost doslej |
$0,5153 94.0%
|
Kaj menite o kovancu CUSD danes?
Kje lahko kupite Cap USD?
Z žetoni CUSD lahko trgujete na: decentralizirane borze. Najbolj priljubljena borza za nakup in trgovanje s kovanci Cap USD je DODO (Ethereum), kjer ima najprivlačnejši trgovalni par CUSD/USDC obseg trgovanja $21,17 v zadnjih 24 urah.
Kolikšen je dnevni obseg trgovanja s kovanci Cap USD (CUSD)?
24-urni obseg trgovanja Cap USD (CUSD) je 0 USD, kar signalizira padec tržne aktivnosti. Če ste lastnik žetonov CUSD, je likvidnost žetonov verjetno nizka. Nadaljujte previdno. Raziščete lahko CoinGeckov seznam najbolj trgovanih kriptovalut za kovance z višjo likvidnostjo.
Kakšna je najvišja in najnižja cena za Cap USD (CUSD)?
Cap USD (CUSD) je dosegel najvišjo vrednost doslej $1,17 in najnižjo vrednost doslej $0,5153. Zdaj trguje -14,60% pod najvišjo ceno in 94,00% nad najvišjo ceno.
Kolikšna je tržna kapitalizacija kovanca Cap USD (CUSD)?
Tržna kapitalizacija kovanca Cap USD (CUSD) je $86.998.260, kar ga danes uvršča na 320. mesto na platormi CoinGecko. Tržna kapitalizacija je zmnožek cene žetona in zaloge žetonov CUSD v obtoku ( število žetonov, s katerimi se danes se trguje, je 87000000).
Kolikšna je vrednost na vsa izdana sredstva za kovanec Cap USD (CUSD)?
Vrednost na vsa izdana sredstva (fully diluted valuation, FDV) za žeton Cap USD (CUSD) je $86.998.260. To je statistični prikaz največje tržne kapitalizacije ob predpostavki, da je danes v obtoku največje število žetonov 87000000.
Kakšno je gibanje cene kovanca Cap USDv primerjavi s podobnimi kovanci?
0,00% Povišaj cene kovanca Cap USD (CUSD) v zadnjih 7 dneh pomeni, da je manj uspešen od globalnega trga kriptovalut, ki je zabeležil 4,00% gor, hkrati pa je manj uspešen od podobnih kriptovalut vrste Stabilni kovanci, ki so zabeležile 0,70% gibanje gor.
Kako Cap USD (CUSD) dodam v MetaMask?
Če Cap USD (CUSD) dodate v MetaMask si lahko ogledate svoja imetja žetonov, trgujete na decentraliziranih borzah in še več. Če želite to dodati, morate CUSD uvoziti kor žeton. Naslov pogodbe za CUSD (0xcccc62962d17b8914c62d74ffb843d73b2a3cccc) lahko kopirate in ga uvozite ročno ali pa – če ste namestili razširitev MetaMask za Chrome – CUSD dodate v MetaMask z enim samim klikom v platformi CoinGecko.
Dodaj CUSD v MetaMask.
Cap USD (CUSD) Imetniki žetonov
Morda vas bodo zanimale te najnovejše novice o kriptovalutah
Globalne cene Cap USD
Sorodni kovanci