Official Layoff Coin
LAYOFF Kurs
Official Layoff Coin kursdiagram (LAYOFF)
Bytt og sammenlign
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.2% | 2.8% | 7.3% | 8.4% | 46.8% | - |
LAYOFF-konverterer
Official Layoff Coin statistikk
| Markedsverdi | $178,013 |
|---|---|
| Markedsverdi/FVM | 1 |
| Verdsettelse fullt ut utvannet | $178,013 |
| 24-timers omsetning | $1,561.81 |
| Pengemengde i sirkulasjon | 965.684M |
| Samlet pengemengde | 965.684M |
| Maks. pengemengde | 1B |
LAYOFF historisk pris
| 24-times intervall | $0.0001771 – $0.0001891 |
|---|---|
| 7-dagers intervall | $0.0001653 – $0.0002040 |
| Toppnotering |
$0.004185 95.6%
|
| Bunnotering |
$0.0001310 40.7%
|
Hva føler du om LAYOFF i dag?
Hvor kan du kjøpeOfficial Layoff Coin?
LAYOFFtokens kan handles med på desentraliserte børser. Den mest poplære børsen å kjøpe og handle ved Official Layoff CoinerPumpSwap, hvor de flest aktive tradingparene LAYOFF/WSOL har et handelsvolum på $1,561.81i løpet av de siste 24 timene.
Hva er det daglige handelsvolumet på Official Layoff Coin (LAYOFF)?
Handelsvolumet for Official Layoff Coin (LAYOFF) er $1,561.81 de siste 24 timene, noe som tilsvarer en 331.80% økning sammenlignet med dagen før, og indikerer en nylig heve markedsaktivitet. Sjekk ut CoinGeckos liste over kryptovalutaer med høyest volum.
Hva er den høyeste og laveste kursen for Official Layoff Coin (LAYOFF)?
Official Layoff Coin (LAYOFF) nådde et rekordhøyt nivå noensinne på $0.004185 og en rekordlav nivå noensinne på $0.0001310. Kursen er nå -95.60% under toppnoteringen og 40.70% over sin laveste kurs.
Hva er markedsverdien av Official Layoff Coin (LAYOFF)?
Markedsverdi på Official Layoff Coin(LAYOFF) er$178,013 og er rangert #4951 på CoinGecko i dag. Markedsverdi måles av å multiplisere tokenpris med den sirkulerende forsyningen av LAYOFF tokens (970 Million tokens som kan handles med på markedet i dag).
Hva er den fullt utvannede verdivurderingen på Official Layoff Coin(LAYOFF)?
Den fullt utvannet verdivurderingen (FDV) ved Official Layoff Coin (LAYOFF) er $178,013. Dette er en statistisk representasjon av den maksimale markedsverdien, noe som påtar seg det totale antallet av 1 BillionLAYOFF tokens som er i omløp i dag. Avhengig av hvordan utslippsplanen for LAYOFF tokens er utformet, kan det ta flere år før FDV gjennomføres.
Hvordan gjør kursytelsen for Official Layoff Coindet sammenlignet med tilsvarende kurser?
Med en pris avvispå-7.30% i løpet av de siste 7 dagene, Official Layoff Coin(LAYOFF) er underprestere det globale kryptovalutamarkedet som er ned-1.20% mens underprestere når sammenlignet med liknende Analyser kryptovalutaer som er ned-5.60%.
Official Layoff Coin markeder
Du kan finne de seneste nyhetene om krypto interessante
Globale Official Layoff Coin-kurser
Relaterte mynter du kanskje liker