Zero Network Bridged USDC (Zero Network)
USDC Kurs
Zero Network Bridged USDC (Zero Network) kursdiagram (USDC)
Bytt og sammenlign
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 7.8% | 0.1% | 2.7% | 5.6% | - |
USDC-konverterer
Zero Network Bridged USDC (Zero Network) statistikk
| Markedsverdi | $88,886.72 |
|---|---|
| Markedsverdi/FVM | 1 |
| Verdsettelse fullt ut utvannet | $88,886.72 |
| 24-timers omsetning | $0.00 |
| Pengemengde i sirkulasjon | 90,366 |
| Samlet pengemengde | 90,366 |
USDC historisk pris
| 24-times intervall | - – - |
|---|---|
| 7-dagers intervall | - – - |
| Toppnotering |
$1.14
|
| Bunnotering |
$0.8393
|
Hva føler du om USDC i dag?
Hvor kan du kjøpeZero Network Bridged USDC (Zero Network)?
USDC tokens har stoppet trading- ved alle børser som står oppført på CoinGecko. Informasjonen vil bli oppdatert dersom markedsaktiviteten gjenopptar.
Hva er det daglige handelsvolumet på Zero Network Bridged USDC (Zero Network) (USDC)?
24-timers handelsvolumet for Zero Network Bridged USDC (Zero Network) (USDC) er 0 dollar, noe som viser til en nedgang i markedsaktiviteten. Hvis du eier USDC tokens, er det sannsynlig at likviditeten til tokenet er lav. Utøv forsiktighet. Du kan se CoinGeckos liste over de mest omsatte kryptovalutaene for å finne mynter med høyere likviditet.
Hva er den høyeste og laveste kursen for Zero Network Bridged USDC (Zero Network) (USDC)?
Zero Network Bridged USDC (Zero Network) (USDC) nådde et rekordhøyt nivå noensinne på $1.14 og en rekordlav nivå noensinne på $0.8393. Kursen er nå -13.40% under toppnoteringen og 17.20% over sin laveste kurs.
Hva er markedsverdien av Zero Network Bridged USDC (Zero Network) (USDC)?
Markedsverdi på Zero Network Bridged USDC (Zero Network)(USDC) er$88,886.72 og er rangert #- på CoinGecko i dag. Markedsverdi måles av å multiplisere tokenpris med den sirkulerende forsyningen av USDC tokens (90 Thousand tokens som kan handles med på markedet i dag).
Hva er den fullt utvannede verdivurderingen på Zero Network Bridged USDC (Zero Network)(USDC)?
Den fullt utvannet verdivurderingen (FDV) ved Zero Network Bridged USDC (Zero Network) (USDC) er $88,886.72. Dette er en statistisk representasjon av den maksimale markedsverdien, noe som påtar seg det totale antallet av 90 ThousandUSDC tokens som er i omløp i dag. Avhengig av hvordan utslippsplanen for USDC tokens er utformet, kan det ta flere år før FDV gjennomføres.
Hvordan gjør kursytelsen for Zero Network Bridged USDC (Zero Network)det sammenlignet med tilsvarende kurser?
Med en pris økningpå0.00% i løpet av de siste 7 dagene, Zero Network Bridged USDC (Zero Network)(USDC) er overgå det globale kryptovalutamarkedet som er ned-1.10% mens overgå når sammenlignet med liknende Bridged-Tokens kryptovalutaer som er ned-1.70%.
Zero Network Bridged USDC (Zero Network) markeder
Du kan finne de seneste nyhetene om krypto interessante
Globale Zero Network Bridged USDC (Zero Network)-kurser
Relaterte mynter du kanskje liker