Camden Property Trust
CPT
#971
Camden Property Trust kursdiagram (CPT)
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.1% | 0.3% | 4.8% | 6.5% | 8.2% | 8.5% |
CPT Konverter
Camden Property Trust Historiske kurser
| 24-times intervall | $98.28 – $99.45 |
|---|---|
| 7-dagers intervall | $98.28 – $103.66 |
| 52w-område | $96.55 – $119.81 |
Aksjestatistikk
| Markedsverdi | $9.932B |
|---|
Hvordan presterer Camden Property Trust (CPT)?
Camden Property Trust (CPT) er ned 0.3% i dag og handles på $98.81 med et daglig intervall fra $98.28 til $99.45. I løpet av det siste året nådde Camden Property Trust en 52-ukers topp på $119.81 og en bunn på $96.55, og er ned 10.2% hittil i år.
Hva er markedsverdien av Camden Property Trust (CPT)?
Camden Property Trust (CPT) har en markedsverdi på $9.93B. For å se hvordan CPT sammenlignes med andre aksjer, kan du sjekke ut CoinGeckos liste over aksjer rangert etter markedsverdi.
Hvem er de forskjellige utstederne av tokenisert Camden Property Trust (CPT)?
Det er for øyeblikket 2 utstedere av tokenisert Camden Property Trust på CoinGecko. xStocks's CPTX er den mest populære tokeniserte Camden Property Trust-aksjen med en markedsverdi på -, etterfulgt av Reality's RCPT med en markedsverdi på -.
Hvor kan jeg kjøpe tokenisert Camden Property Trust (CPT)?
Tokenisert Camden Property Trust (CPT) er for øyeblikket ikke tilgjengelig for handel på noen av børsene som er oppført på CoinGecko. Sjekk tilbake senere – informasjonen vil bli oppdatert når handelsaktiviteten gjenopptas.
xStocks
Reality
Camden Property Trust rStock