Penguin Solutions
PENG
#231
Penguin Solutions kursdiagram (PENG)
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.9% | 14.1% | 12.7% | 12.3% | 15.8% | 193.9% |
PENG Konverter
Penguin Solutions Historiske kurser
| 24-times intervall | $59.36 – $69.30 |
|---|---|
| 7-dagers intervall | $59.36 – $77.37 |
| 52w-område | $16.05 – $77.37 |
Aksjestatistikk
| Markedsverdi | $3.014B |
|---|
Tokenisert statistikk
| Kurs | - |
|---|---|
| Markedsverdi | - |
| 24-timers omsetning | - |
| Utstedere | |
| Kontrakt |
|
| Utforskere |
|
| Symbol | PENG |
Hvordan presterer Penguin Solutions (PENG)?
Penguin Solutions (PENG) er ned 14.1% i dag og handles på $59.39 med et daglig intervall fra $59.36 til $69.30. I løpet av det siste året nådde Penguin Solutions en 52-ukers topp på $77.37 og en bunn på $16.05, og er opp 203.9% hittil i år.
Hva er markedsverdien av Penguin Solutions (PENG)?
Penguin Solutions (PENG) har en markedsverdi på $3.01B. For å se hvordan PENG sammenlignes med andre aksjer, kan du sjekke ut CoinGeckos liste over aksjer rangert etter markedsverdi.
Hvem er de forskjellige utstederne av tokenisert Penguin Solutions (PENG)?
Robinhood Europe er den eneste utstederen av tokenisert Penguin Solutions på CoinGecko. Tokenet deres, PENG, har en markedsverdi på -.
Hvor kan jeg kjøpe tokenisert Penguin Solutions (PENG)?
Tokenisert Penguin Solutions (PENG) er for øyeblikket ikke tilgjengelig for handel på noen av børsene som er oppført på CoinGecko. Sjekk tilbake senere – informasjonen vil bli oppdatert når handelsaktiviteten gjenopptas.
Penguin Solutions markeder
Penguin Solutions Tokens
| # | Token | Kjede | Utsteder | Kurs | Kursforskjell % | Markedsverdi | 24-timers volum |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
PENG
|
Robinhood
|
Robinhood Europe
|
- | - | - | - |
Robinhood Europe
Penguin Solutions (Robinhood Tokenized Stock)