Exxon Mobil xStock
XOMX Kurs
Exxon Mobil xStock kursdiagram (XOMX)
Bytt og sammenlign
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.3% | 0.3% | 6.9% | 8.0% | 11.2% | - |
XOMX-konverterer
Exxon Mobil xStock statistikk
| Markedsverdi | $655,164 |
|---|---|
| Markedsverdi/FVM | 0 |
| Verdsettelse fullt ut utvannet | $132.32M |
| 24-timers omsetning | $498.63 |
| Pengemengde i sirkulasjon | 3,629 |
| Samlet pengemengde | 733,079 |
| Maks. pengemengde | ∞ |
XOMX historisk pris
| 24-times intervall | $178.27 – $180.76 |
|---|---|
| 7-dagers intervall | $171.96 – $181.36 |
| Toppnotering |
$306.42 41.1%
|
| Bunnotering |
$111.10 62.5%
|
Hva føler du om XOMX i dag?
Hvor kan du kjøpeExxon Mobil xStock?
XOMXtokens kan handles med på sentraliserte kryptobørser and desentraliserte børser. Den mest poplære børsen å kjøpe og handle på Exxon Mobil xStock erKraken, hvor de flest aktive tradingparene har et XOMX/USDhandelsvolum på $140.57i løpet av de siste 24 timene. Andre populære valg inkluderer Raydium (CLMM) and Meteora DAMM V2.
Hva er det daglige handelsvolumet på Exxon Mobil xStock (XOMX)?
Handelsvolumet for Exxon Mobil xStock (XOMX) er $498.63 de siste 24 timene, noe som tilsvarer en 471.20% økning sammenlignet med dagen før, og indikerer en nylig heve markedsaktivitet. Sjekk ut CoinGeckos liste over kryptovalutaer med høyest volum.
Hva er den høyeste og laveste kursen for Exxon Mobil xStock (XOMX)?
Exxon Mobil xStock (XOMX) nådde et rekordhøyt nivå noensinne på $306.42 og en rekordlav nivå noensinne på $111.10. Kursen er nå -41.10% under toppnoteringen og 62.50% over sin laveste kurs.
Hva er markedsverdien av Exxon Mobil xStock (XOMX)?
Markedsverdi på Exxon Mobil xStock(XOMX) er$655,164 og er rangert #3381 på CoinGecko i dag. Markedsverdi måles av å multiplisere tokenpris med den sirkulerende forsyningen av XOMX tokens (3.6 Thousand tokens som kan handles med på markedet i dag).
Hva er den fullt utvannede verdivurderingen på Exxon Mobil xStock(XOMX)?
Den fullt utvannet verdivurderingen (FDV) ved Exxon Mobil xStock (XOMX) er $132,320,286. Dette er en statistisk representasjon av den maksimale markedsverdien, noe som påtar seg det totale antallet av 730 ThousandETH tokens som er i omløp i dag.
Hvordan gjør kursytelsen for Exxon Mobil xStockdet sammenlignet med tilsvarende kurser?
Med en pris økningpå6.90% i løpet av de siste 7 dagene, Exxon Mobil xStock(XOMX) er overgå det globale kryptovalutamarkedet som er ned-2.80% mens overgå når sammenlignet med liknende Real World Assets (RWA) kryptovalutaer som er ned-1.40%.
Exxon Mobil xStock markeder
Du kan finne de seneste nyhetene om krypto interessante
Globale Exxon Mobil xStock-kurser
Relaterte mynter du kanskje liker